MA rahus, konfliktides ja arengus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Rahu, konfliktide ja arengu uuringute magistriõpe annab arenenud, ebakindlates, ülemineku- ja / või konfliktidest mõjutatud piirkondades ja riikides põhjaliku ülevaate konfliktide, arengu, julgeoleku ja juhtimise vahelistest suhetest. Sa saad mõistmise ja oskused, mida vajate karjääri jätkamiseks või arendamiseks, mis on nüüdseks peamine valdkond rahvusvahelistele, riiklikele ja kohalikele poliitikatele ja praktikutele. Teil on võimalus töötada paljudes sektorites, sealhulgas:

 • Rahvusvaheline areng
 • Konfliktide ennetamine ja rahu tagamine
 • Konfliktijärgne taastumine
 • Humanitaarabi
 • Loodusvarade majandamine

Sul on võimalus võtta spetsialist Pathways , sealhulgas spetsialiseerunud valitud piirkondades (Euroopa, Aafrika, MENA, Aasia või Ladina-Ameerika ja Kariibi mere), võimalusi valitud õppereiside. Programm pakub täiustatud koolitust ja seotust laialdaselt kasutatavate poliitika- ja praktikute analüüsivahendite ning mudelitega, mis võimaldab teil arendada oma oskusi ja tööalast konkurentsivõimet. Programmi viib ellu rahuuuringute ja rahvusvahelise arengu osakond, millel on rahvusvaheline maine teadusuuringute, õpetamise, koolituse ja poliitilise kaasatuse tippkeskustena. See tähendab, et teie õpetamine pole mitte ainult teadusuuringutega seotud, vaid seda annavad ka töötajad, kellel on hea positsioon poliitika ja praktikute kogukonna kaasamise hõlbustamiseks.

Edetabelid

Poliitika Bradfordis on 45. ülikoolis Suurbritannias, ülikooli õppekavas 2019. aastal. Need paremusjärjestused panevad Bradfordi ka Suurbritannia top 20-sse lõpetajatele.

Meie kraadiõppe poliitikakursused olid Suurbritannias teisel kohal tööalase konkurentsivõime jaoks 2018. aasta kraadiõppekogemuse uuringus (PTES).

Riiki sisenemise nõuded

Ülikool tervitab selle kursuse taotlusi üliõpilastele, kellel on teise klassi UK bakalaureusekraad kiitusega (või välismaise samaväärse tunnustusega kõrgharidusasutusest). Kui teil ei ole auhinnakraadi, kuid teil on oluline oluline kogemus, siis võime seda programmi lubamisel arvesse võtta.

Pluss vähemalt inglisekeelne GCSE klass C või vähemalt 4 (või samaväärne).

Inglise keele nõuded

 • IELTS 6,0 või samaväärne

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Pange tähele, et 2020. aasta kande osas võib mooduli teave muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Rakenduslike konfliktide uurimine (PES7036-B)
 • Turvalisus ja areng haavatavates ja konfliktipiirkondades (PES7048-B)
 • Loodusvarade haldamine (PES7045-B)
 • Doktoritöö (PES7040-E)

Võimalus

 • Aafrika poliitika ja turvalisuse dünaamika (PES7035-B)
 • Sugu, konflikt ja areng (PES7041-B)
 • Terrorism ja poliitiline vägivald (PES7053-B)
 • Rahvusvahelised väljakutsed: probleemid ja vastused (PES7055-B)
 • Lähis-Ida poliitika ja turvalisuse dünaamika (PES7043-B)
 • Arenguvajaduste ja tulemuste hindamine (DEV7036-B)
 • Rahvusvaheline keskkonnajuhtimine (PES7042-B)
 • Rahuvalve ja rahuvalve (PES7046-B)
 • Jätkusuutlikud linnad (PES7052-B)
 • Aafrika õppekülastus (PES7034-B)

Valikuline

Paigutus

Te võite valida, et lisate praktika osana oma kursusest, millisel juhul õppite rohkem kui 15 kuud, mitte aasta. Selleks peaksite kõigepealt registreeruma üheaastaseks programmiks ja seejärel kandma 15-kuulise programmi, kui olete paigutuse kindlustanud, igal ajal kuni 2. semestri keskpaigani.

Praktika / praktika parandab täiendavalt erialase kogemuse ja praktiliste oskuste arendamist magistriõppe programmi ajal, integreerides praktikakogukonna kaasatuse oma akadeemilistesse uuringutesse.

See element on üliõpilaskeskne ja üliõpilaste juhitav ning seetõttu juhib teid praktika praktika tuvastamise ja taotlemise algatus. Akadeemiline personal võib hõlbustada ja toetada sobivate võimaluste kindlakstegemist koos juhtide ja ettepanekutega, aidata taotluste kirjutamisel ja toetada toetavaid kirju. Nad pakuvad eelnevalt kohandatud ettevalmistustreeningut ja juhendavad tuge paigutuse või praktika ajal.

Praktika / praktika saab korraldada organisatsiooniga kõikjal maailmas. Enne võimaluse lõplikku vormistamist peate üksikasjalikult kirjeldama oma kavandatud tegevusi ja saama heakskiidu.

Kui praktika / paigutus on lõpule jõudnud, pöördute tagasi programmi juurde, esitate lõpetamisaruande, milles võetakse kokku peamised õppepunktid, ja seejärel täitke oma magistritöö. Õpilased kasutavad oma disertatsiooni teavitamiseks ja kujundamiseks tihti oma paigutuse perioodi ja kogemusi.

Õppimine ja hindamine

Programm kasutab laia valikut õpetamis-, õppimis- ja hindamismeetodeid, mis võimaldavad teil mõista ja arendada oskusi kaasamiseks ja töötamiseks oluliste poliitikavaldkondade ja praktikute kogukondadega (rahvusvahelised organisatsioonid, valitsused, valitsusvälised organisatsioonid, äriühendused jne).

Teil on võimalus osaleda simulatsiooniharjutuste ja koolituste kaudu, samuti hõlbustada kontakte praktikutega.

Rajatised

Rahuõpetuse ja rahvusvahelise arengu õpetamine ja õppimine toimub erinevates ruumides: loengu teatrid, seminariruumid, painduvad ruumid liikuvate mööblitega, kus õpilased saavad rühmades töötada.

Me jõuame väljapoole klassiruumi - näiteks kutsume külalisesinejaid üle maailma arutama Skype'i kaudu, et arutada ja korraldada õpinguid, mis kasutavad meie uuenduslikku keskkonnasõbralikku ülikooli ja mitmekesist Bradfordi linna. Samuti võtame üliõpilasi väljasõitudel Ühendkuningriigis ja välismaal (näiteks Yorkshire'is, Põhja-Iirimaal, Haagis ja igal teisel Aafrika riigil) ning laiendatud rollimängud (noorte hostelis). .

Meil on palju õppekavavälist tegevust, külalisesinejaid, seminare ja koolitusi. Meie üliõpilaste kontaktametnik korraldab ka palju ühiskondlikku tegevust - meie keskne, hubane ühisruum on suurepärane koht, kus kohtuda ja õppida kaasõpilastelt ning korraldada viktoriiniõhtuid, rahvusvahelisi õhtusööke, tasuta hommikusööke, kohvipausid. Ja ärge unustage iga-aastast rahu ja arengu palli ja meie enda rahu jalgpallimeeskonda…

JB Priestley raamatukogul on suurepärased ressursid, eriti rahu, poliitika ja sotsiaalsete muutuste ning rahvusvahelise arengu jaoks, kus ülikool on spetsialiseerunud - vaata meie erikogude üksikasju.

Raamatukogu on avatud ööpäevaringselt, nagu ka teised turvalised, sõbralikud ja interaktiivsed ruumid ülikooli ümber, mis on mõeldud õpilastele, et kohtuda ja õppida koos.

Ülikool ja osakond on väljavaadetes väga globaalsed ning ka meie meelitavad õpilased. Sel põhjusel pakume tasuta kaasaegseid võõrkeele kursusi algajatele araabia, prantsuse, saksa ja hispaania keeles. Neid kaks tundi kestvaid iganädalaseid õppetunde juhivad kogenud keeleõpetajad ja nende tulemuseks on osalemise tunnistus. Paljude laiemate keelte, nagu Brasiilia portugali või korea keel, õpetamine - ka tasuta - peer-to-peer süsteemi raames. Sageli osalevad PSID-õpilased nii õpetajatena kui õppijatena.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

 • Kodu / EL: 790 naela aastas
 • Rahvusvaheline: 16 840 naela aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.

Karjääri väljavaated

Õpilased saavad kasu nii praktilistest oskustel põhinevast koolitusest kui ka akadeemilisest haridusest seoses võtmetähtsusega kaasaegsete poliitiliste ja programmide aruteludega, mis on seotud rahu, konfliktide ja arenguga seotud peamiste rahvusvaheliste ja riiklike organisatsioonidega. Nad saavad kasu asjaomaste õppejõudude tugevast rahvusvahelisest kaasatusest nendes aruteludes ja nendest võrgustikest.

Rahu, konfliktide ja arengu uuringute magistriõpe ühendab teoreetilisi ja akadeemilisi arutelusid nende suhete üle asjakohaste poliitikate ja programmitöö küsimustega, nii et see on oluline otsustajatele ja sidusrühmadele arenguriikides, nõrkades või konfliktidest mõjutatud riikides ja asjaomastes riikides abi ja abi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Loe edasi

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Näita vähem