MA rahvusvaheline kommunikatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Hakka saama tõhusaks kommunikatsiooniettevõtjaks, kellel on teadmised ja usaldus töö rahvusvahelises keskkonnas. Õppige, kuidas töötada klientidega praktiliste kommunikatsioonilahenduste pakkumiseks era-, avalikus ja vabatahtlikus sektoris kogu maailmas.

Kursust pakuvad neli Euroopa ülikooli? Leeds Beckett University , Hanse ülikool Hollandis, IULM Itaalias ja Vilnius Ülikool Leedus? mis kõik spetsialiseeruvad erialasele kommunikatsioonile ja avalikele suhetele.

Saate valida, kas õppida oma esimesel või teisel semestril Leeds Beckett University , kus saab kasu sellest, et õpetatakse Euroopas avalike suhete alal hariduse ja teadustegevuse kõige populaarsemates keskustes. Te saate oma ülejäänud semestreid partnerkõrgkoolis, kes on spetsialiseerunud selle ülikooli spetsiifilistele erialadele. Samuti võite oma lõpliku semestri ajal võtta vabatahtliku tööstuse paigutuse.

Kursuse eelised

Neli partnerülikooli koostavad konsortsiumi, mille nimi on professor Geert Hofstede, pioneer ja rahvusvaheline juhtiv teadlane rahvusvahelise kommunikatsiooni valdkonnas. Te saate täielikult kasu nelja Euroopa partnerülikooli kollektiivsetest teadmistest ja nende rahvusvahelistest võrgustikest nii akadeemilises kui ka kutsepraktikas. Need, kes esimesel poolaastal meie ülikoolist saavad, saavad õppida inglise keele kultuurist Euroopa suurimas ja prestiižses avalike suhete hariduskeskuses.

Kontseptsioonipõhine õpe on õppekava keskmes. See tähendab, et olete varustatud, et saada peegeldav praktik, kellel on teie tööalase konkurentsivõime ja pideva isikliku arengu jaoks vajalikud oskused ja oskused. Kursuse sisu ja õppimise kogemus võimaldab teil oma teadmisi ja oskusi otse rakendada erialases praktikas. Tööalase konkurentsivõime suurendamiseks võite kolmekümne kolmanda semestri jooksul ka vabatahtliku tööstuspaigutuse teha.

Meil on spetsiaalne tööalase konkurentsivõime ja praktika amet, kes toetab teid ja pakub teile juurdepääsu kohalike, riiklike ja rahvusvaheliste tööandjate laiale vabadele töökohtadele. Eelpoolse töö juhendamine ja seminarid on kättesaadavad sellistes valdkondades nagu CV ja kirjavahetus, intervjuu õnnestumine, hindamiskeskused ja psühhomeetrilised testid.

Riiki sisenemise nõuded

Selle kursuse sisenemise nõuded määrab Geert Hofstede konsortsium, lisainfot leiate oma veebisaidilt sellel lingil. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele nõue: IELTS 6.5 ilma oskusteta alla 5.5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Lõpetamisel saate olema kvalifitseeritud spetsialist, kes oskab töötada erinevates tööstusharudes kõikjal maailmas. Olen kindel, et olete kõrgema juhtkonna positsiooni või töötate nõustajatena, saate ennustada muutusi ning luua ja hallata uuenduslikke lahendusi mitmesugustele kommunikatsiooniprobleemidele.

  • Rahvusvaheline PR-konsultant
  • Rahvusvaheline kommunikatsioonijuht
  • Rahvusvaheline turunduse ja kommunikatsiooni juhataja
  • Rahvusvaheline avalike suhete konsultant

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

ELi ja Ühendkuningriigi üliõpilased

Aasta õppetasu on 5950 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvahelised üliõpilased

Aasta õppetasu on 11500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Rose Bowl

Rose Bowlil on muljetavaldavad õppekohad, auditooriumid, konverentsiruumid ja suurepärane kohalik maine äriringkonnaks. Rose Bowl paneb meie õpilased dünaamilise äriringkondade keskpunkti.

Sotsiaalsed ruumid

Meie sotsiaalsed õppimisruumid hõlmavad tavaliselt personaalarvuteid, laua ruume ja istekohti, mis võimaldavad teil õppida ja suhelda pingevabas õhkkonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem