MA rahvusvaheline poliitiline majandus

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Saada kõikehõlmav arusaam globaliseerumise mõjust ja probleemidest, mida majanduslik integratsioon süvendab.

Te analüüsite mitmesuguseid küsimusi, nagu rahvusvahelise konkurentsi, kaubanduse, rände ja ülemaailmse juhtimise muutuv iseloom. Te laiendate oma teadmisi kaasaegses poliitilises majanduses ja uurige globaalset tarbimist majanduskasvu mootorina. Te arutlete 2008. aasta finantskriisi üle, arutledes selle üle, kuidas see algas, kriisi määratlemine ja kuidas maailm reageeris.

Saate aru, kuidas rahvusvaheline poliitiline majandus erineb majandusest. Lisaks majanduskasvu mõõtmisele mõistate ka kulude ja tulude jaotust koos selle sotsiaalse, poliitilise ja keskkonnamõjuga.

See on teile võimaluseks majandusliku globaliseerumisega seotud poliitika, sotsioloogia, ajaloo, filosoofia ja geograafia aspekte.

2014. aasta teadustegevuse tipptaseme raamistik

2014. aasta teadusuuringute tipptaseme raamistik: meie ülikool demonstreeris jõudu viies arenevas uurimisvaldkonnas, mille ta esmakordselt hindas, sealhulgas sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika.

Kursuse eelised

Meie kursus on suunatud üliõpilastele, kes juba töötavad või kellel on püüdlused jätkata karjääri kampaaniad organisatsioonid, rahvusvaheliselt orienteeritud valitsusvälised organisatsioonid, rahvusvahelised organisatsioonid ja valitsusasutused, samuti lõpetajate huvitatud edaspidist akadeemiline õpe.

Nagu kõik meie kursused, meie MA sisaldab tööalast konkurentsivõimet, isiklikku efektiivsust ja teadustöö oskuste arendamist kogu meie moodulites. Samuti saate kasu meie seostest asjaomaste sidusrühmade ja tööandjatega ning neil on juurdepääs kogu meie ülikoolist pärit mitmekesisele ja teadustööga tegelevale õpetajale.

Sisenemise nõue

Taotlejad peaksid olema vähemalt teise klassi tunnustuse kraadi surnud teemasid sotsioloogia, poliitika, majandus, filosoofia, usuõpetus, Inimgeograafia, ajalugu, äri uuringud, kriminoloogia, ajakirjandust, meedia uuringud, antropoloogia, haridusalased uuringud, rahu uuringud, Euroopa õpingud, rahvusvaheline poliitiline majandus, sotsiaaltöö, õigus, sotsiaalteadused, sotsiaalpoliitika, arengusuuringud, sündmuste juhtimine, turundus, julgeolekualased uuringud või rahvusvahelised suhted, vähemalt teise klassi tunnustab kraadi mitte sugulane aine, mida toetavad tõendid taotletava subjekti sobivus või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Tööhõivevõimalused on saadaval Ühendkuningriigis ja välisriikides, kes töötavad valitsusväliste organisatsioonide, avaliku sektori, rahvusvaheliste organisatsioonide ja meedia jaoks. Tööandjad hindavad teie võimet mõelda ja töötada iseseisvalt ja lahendada keerulisi probleeme lahendades tavapärast tarkust. Meie ekspert töötajad on hästi kaasatud paljude suurte organisatsioonidega, mis annavad teile kasu selles valdkonnas karjääri otsimisel.

  • Valitsuse poliitika nõustaja
  • Ökonoomik
  • Sotsiaalteadur

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Õpetamine ja õppimine

Põhimoodulid

  • Globaliseerumise poliitiline majandus
  • Rahvusvahelise poliitilise majanduse teooriad
  • Areng ja kapitalistlik modernsus: kriitilised lähenemisviisid
  • Arendamine
  • Dissertatsioon
  • Rahvusvaheline annetamine
  • Kriisi poliitiline majandus

Tasud ja rahastamine

ELi ja Ühendkuningriigi üliõpilased

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 5950 naelsterlingit. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvahelised üliõpilased

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 11500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud aug 2018

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem