MA rahvusvaheline sport

Üldine

Programmi kirjeldus

MA rahvusvaheline sport

Magistriprogramm spordi- ja ürituste korraldamise tippkarjääri jaoks. Täiendav MBA Madridi Reaalkoolil.

Spordi- ja suursündmused võivad olla üsna emotsionaalselt mõjutatavad. Sport

Euroopa University of Applied Sciences Europe õpetame meie üliõpilasi esimest korda esimest korda juhtideks spordi, ürituste ja turunduse juhtimise alal. Võite oodata erilist tähelepanu, näiteks seminare ja projekte partneritega äri-, spordi- ja akadeemiliste ringkondade kohta. Lisaks sellele saab selle magistriõppe kava hõlpsalt kombineerida teise tööga, kuna meie loengud toimuvad kolmapäeva pärastlõunast ja laupäeva õhtul.

Valikuline semester välismaal Real Madridi Graduate Schoolis (Universidad Europea de Madrid) pakub teile tasuta MBA kraadi, ilma et peaksite aega kaotama, pakkudes teile lähemalt lähemalt ühte maailma edukaimast jalgpalliklubist. Lisaks rahvusvahelisele profiilile on mitteametlik keskkond ideaalne, et luua kontakte oma tulevase tee kavandamiseks ja määramiseks.

Meie ülikool keskendub teie arengule. Sellepärast õpetame väikestes õpperühmades ning sõbralikus ja isiklikus õhkkonnas. Teile õpetavad tuntud spordi- ja ürituste korraldamise taustaga õppejõud. Õpid ülikoolilinnas, mis asub kesklinnas, on varustatud uusima tehnoloogiaga ja on tuntud oma rahvusvahelise ja ingliskeelse iseloomu poolest.

Euroopa University of Applied Sciences Europe saate isegi võimaluse oma õpinguid ja karjääri aktiivselt kujundada. Sõltuvalt isiklikest karjäärieesmärkidest valite oma erialad ja saate valida interdistsiplinaarsete õppeainete hulgast. Spetsiaalne juhtivkoolitus ja tunnistus kvalifitseerivad teid optimaalselt tulevasteks juhtimisülesanneteks. Meie ülikoolis õpetatavad programmid hõlmavad ka praktilisi projekte parimate äripartneritega ja valikulisi ekskursioone (näiteks Silicon Valley), mis valmistavad teid suurepäraselt ette homseks tööturuks.

Lisaks saate ühendada kaks University of Applied Sciences Europe : ilma täiendava semestri või ainult ühe täiendava semestriga saate lõpetada rahvusvahelise spordi

Faktid:

 • Kraad: magistrikraad.
  Täiendav topeltkraad University of Applied Sciences Europe või
  Võimalik on rahvusvaheline MBA Madridi Reaalkoolil
 • Ülikoolilinnak: Berliin , Hamburg ja Iserlohn
 • Õppekeel: inglise (Berliin), saksa (Hamburg ja Iserlohn)
 • Semestri arv: 4 semestrit
 • Kogemus välismaal: Madridi Reaalkool (valikuline), rahvusvaheline kogemus
 • Semestri alguskuupäevad: Talvine semester: september, suvesemester: märts
 • Loenguaeg: kolmapäev pärastlõunal kuni laupäeva õhtuni
 • Krediidipunktid: 120 ECTS
 • Tähtsündmused: Keskenduge individuaalsele arengule ja paindlikule ajakavale (2,5 päeva nädalas). Praktilised projektid, juhtimiskoolitus ja valikuline kahekordne magistrikraad. Tuntud õppejõudude juhendamine.
 • Õppemaks: EL-i taotlejad: 11 988 eurot aastas. ELi mittekuuluvad taotlejad: 13 188 eurot aastas

Mis teeb sellest silmapaistva õppega Euroopa University of Applied Sciences Europe

Euroopa University of Applied Sciences Europe on riiklikult akrediteeritud, seda on mitmel korral välja antud ja ta on rahvusvahelise lähenemisviisi alal maailmas juhtiv.

Meie ülikoolis õpid väikestes rühmades. See tagab teile individuaalse toe ja isikliku kontakti professoritega. Meie õppejõud on oma ala eksperdid.

Märkad meie praktilist lähenemist esimesest semestrist. Erinevad kursused võimaldavad teil õpingute sisu ise kindlaks teha. University of Applied Sciences Europe pakub kõigis tubades kaasaegseid seadmeid, nagu beamers, mac basseinid ja palju muud.

Praktika ja / või semester välismaal on kohustuslik ning projektid ja ekskursioonid annavad teile võimaluse saada ettevõtluses võrgustik. Näiteks on väga soovitatav võimalus semester välismaal Madridi Real Graduate Schoolis koos täiendava akadeemilise kraadi omandamisega.

Töö õpingute ajal

Soovime, et teie õpingud sobiksid ideaalselt teie ellu. Seetõttu on kursused kavas kolmapäeva pärastlõunal kuni reede ja / või laupäeva õhtuni. Nii tahame võimaldada osalise tööajaga töötamise ühilduvust täisajaga õppides.

Kuid kuna see on täiskoormusega õppekursus, ei saa unustada ettevalmistust ja järeltööd.

Teie karjäärivõimalused, millel on kraad spordis

Alates jalgpallist kuni moodi, kontsertidest kuni messideni - otsesündmused kujundavad maailma ja on tohutu majandusliku tähtsusega. Rahvusvahelise fookusega magistrikraadi programm valmistab teid ideaalselt ette juhtivate rollide saamiseks õitsevas spordi- ja ürituste harus. Spordi- ja üritustejuhina kavandate, korraldate ja hindate kogemuste emotsionaalseid maailmu, mis inimesi erutavad ja puudutavad - ning mis on ka majanduslik edu.

 • Spordi juhtimine, spordikaupade tööstus
 • Spordiõiguste turundaja, mängija esindaja, turniiri korraldaja
 • Sport meedia
 • Piletite turg, külalislahkustööstus
 • Sporditingimused ja messid
 • Fitnesskeskused, jalgpalliakadeemiad
 • Spordituristi pakkuja
 • Omavalitsuste spordi juhtimine

Magistriõpe (MA) võimaldab teil minna oma doktorikraadi lõpuleviimiseks. doktorikraadi omandanud õpingud, mis võivad olla ülikoolide ja teiste institutsioonide õpetamise või uurimispositsiooni nõuded.

Programm - kursused, projektid, semester välismaal

Spordi, ürituse ja turunduse juhtimise jaoks vajalikud peamised oskused on võime suhelda, mõelda interdistsiplinaarselt ja juhtida meeskonda. Lisaks sellele on rahvusvaheline spordihaldus suunatud spordi juhtimisrollidele, samas kui rahvusvaheliste võistluste korraldamine keskendub planeerimisele ja organisatsioonilistele rollidele. Rahvusvaheline turunduse juhtimine täiendab neid kahte valdkonda.

Professionaalse keskendumise tugevdamiseks töötati välja programm Ernst ekspertidega

Ülemaailmselt tegutsevate ettevõtete juhtimisülesannete edasiseks ettevalmistamiseks on teie õpingutesse integreeritud rahvusvaheline kogemus. Rahvusvahelise kogemuse edukaks läbimiseks võib moodulpõhimõttel valida erinevate elementide vahel, mis võivad olla suve- / talvekooli, poolaasta välismaal, praktika või üliõpilastöötajate vormis. Lisateavet saate meie teabeürituste ajal.

Kõik klassid viiakse läbi inglise keeles. Valikuline semester välismaal toimub Madridi Real Graduate Schoolis teisel semestril. Selle valiku valides võite omandada täiendava akadeemilise kraadi ka Euroopa University of Applied Sciences Europe magistrikraadi omandamise ajal, ilma et pikendaksite õppeperioodi (täiendav rahvusvaheline kraad):

MBA spordihalduses Madridis

"Sport, ürituste korraldamine ja turunduse juhtimine on distsipliinid, mille juhtidele on seatud konkreetsed, ainuõiguslikud nõudmised. Õppeprogramm annab kvalifikatsiooni, mis valmistub ettevõtluse tähenduses ette juhtkonna praegustele ja tulevastele nõudmistele tippjuhtide tegevuses või füüsilisest isikust ettevõtjate ettevõtmiseks kodus või välismaal. "
Prof dr Uwe Freimuth, programmijuht

href = "https://www.masterstudien.de/MA-International-Sport-und-Event-Management/Deutschland/UEurope/

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Loe edasi

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Näita vähem
Berliin , Iserlohn , Hamburg + 2 Rohkem Vähem