MA rahvusvahelise hariduse valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

126449_InternationalEd3-1200x628.jpg

Kes me oleme

Rahvusvahelise hariduse magistriprogrammi eesmärk on valmistada ette spetsialiste, kes mõistavad oma vastutuse rahvusvahelisi mõjusid ja suudavad teadmisi rahvusvaheliselt kasutada. Programm arendab hariduseksperte, kes saavad kavandada, rakendada, juhtida ja hinnata rahvusvahelisi haridusprogramme koolides, kolledžites, sihtasutustes, rahvusvahelistes korporatsioonides ning avalikes ja eraõiguslikes haridus- ja kultuuriagentuurides. Õpilased puutuvad kokku multidistsiplinaarse teaduskonnaga, kuhu kuuluvad antropoloogid, majandusteadlased, ajaloolased, filosoofid, politoloogid ja sotsioloogid, kes rakendavad humanitaar- ja sotsiaalteaduste teoreetilisi, kontseptuaalseid ja metoodilisi edusamme rahvusvahelise hariduspoliitika ja institutsioonide analüüsimisel.

Õpilased läbivad 40-ainepunktilise õppekava, mis sisaldab rahvusvaheliste haridusteooriate aluste kursusi, kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid uurimismeetodeid, praktikat ja valikaineid, mis arendavad rahvusvahelise hariduse valdkonnas spetsialiseerunud eriteadmisi, aga ka piirkonnaõppe kontsentratsiooni. Õpilased võivad programmi läbida täisajaga õppes kolme semestri jooksul.

Mida sa õpid

 • Õpilased näitavad ja rakendavad kindlat arusaama kohustustest, mis kaasnevad sellega, et nad on rahvusvahelised professionaalid ja hariduseksperdid.
 • Õpilased demonstreerivad oskusi tõhusaks tööks rahvusvahelises ja rahvusvahelises keskkonnas.
 • Õpilased kavandavad, rakendavad, juhivad ja hindavad rahvusvahelisi haridusprogramme koolides, kolledžites, sihtasutustes, rahvusvahelistes korporatsioonides ning avalikes ja eraõiguslikes haridus- ja kultuuriagentuurides.
 • Õpilased rakendavad humanitaar- ja sotsiaalteaduste teoreetilisi, kontseptuaalseid ja metoodilisi edusamme rahvusvahelise hariduspoliitika ja institutsioonide analüüsimisel.

Kellega koos õpid

Rahvusvaheline haridusprogramm koondab õppureid kogu maailmast, kes on seotud hariduse, mitmekultuurilisuse ja humanitaarmeetmetega. Ligikaudu 20% meie kohortidest koosneb rahvusvahelistest tudengitest. Sel möödunud sügisel võtsime vastu õpilasi paljudest riikidest väljaspool USA-d, sellistest kohtadest nagu Kanada, Argentina, Austraalia, Saksamaa ja Hiina. Paljud õpilased on õppinud või elanud välismaal ja neil on olnud varasem töökogemus hariduse valdkonnas klassijuhatajate või Rahukorpuse vabatahtlikena, teised on aga töötanud mittetulundusühingute või valitsusväliste organisatsioonidega haridusalgatuste alal kogu maailmas.

Meie teaduskonnal on teadmisi järgmistes valdkondades:

 • Kultuurivahetus
 • Võrdlev haridus
 • Avalik diplomaatia
 • Koolide sotsiaalne kihistumine
 • Võrdlusperspektiivid rassi / etnilise kuuluvuse osas
 • Sisserändajate ajalugu ja kohanemine
 • Hariduse ökonoomika
 • Haridus konfliktipiirkondades
 • Humanitaarmeetmed
 • Kogukondliku hariduse arendamine
 • Haridus, rahu ja konfliktid

Miks valida NYU rahvusvahelise hariduse magistriprogramm?

 • Praktikad: Meie semestripikkune praktikaprogramm pakub juurdepääsu kümnetele agentuuridele, organisatsioonidele ja projektidele rahvusvahelise hariduse valdkonnas. Praktika tutvustab teile valdkonna praeguseid tavasid, tutvustab teile kutseala igapäevaelu ja arendab oma ametialaseid võrgustikke, mis aitavad teil pärast kooli lõpetamist töökoha kindlustada. Viimaste praktikakohtade hulka kuuluvad Rahvusvahelise Hariduse Institutsioon, NYU Rahvusvaheliste Üliõpilaste ja Stipendiumide Büroo, Sesame Streeti töökoda, UNESCO ja USA välisministeerium (Washington, DC).
 • Globaalne võrk: meie rahvusvahelised haridusprogrammid pakuvad üliõpilastele erakorralisi võimalusi õppimiseks, tööalaseks arenguks ja võrgustike loomiseks ning rakendusõppeks New Yorgi ülikooli akadeemilistes keskustes Aafrikas, Aasias, Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Lõuna-Ameerikas.
 • Spetsiaalsed õppealad: selleks, et kõige paremini valmistuda rahvusvahelise hariduse algtaseme ja edasijõudnute karjääriks, teevad meie nõustajad ja õppejõud tihedat koostööd teiega, et planeerida oma õpinguid, valida valikaineid, leida praktikakohti ja valida teadusuuringute teemasid, mis on suunatud teie huvidele ja ametialased eesmärgid. Õppekava sisaldab nii kvalitatiivsete kui ka kvantitatiivsete uurimismeetodite koolitust. Õpilased võivad võtta ka valikaineid kogu ülikoolist, pakkudes kokkupuudet mitmesuguste teaduskonna teadmistega.
 • Osalege: liituge rahvusvahelise hariduse üliõpilasesindusega, õpilaste rühmaga, kes on pühendunud üliõpilaskonnale sotsiaalsete ja professionaalsete ürituste loomisele. Või tehke mitmekesisuse ja kaasatuse üliõpilaskomitees koostööd kaasõpilastega, et kavandada sotsiaalse õigluse algatusi ja üritusi, mis edendavad kaasavamat kogukonda.
 • Viimased vilistlaste praktikakohad: Lõpetajad on asunud ametikohtadele erinevates rahvusvahelistes haridusorganisatsioonides, ülikoolides ja valitsusasutustes, sealhulgas CIEE rahvusvahelistes õppeprogrammides, Rahvusvahelise Hariduse Instituudis, Rahvusvahelises Päästekomitees, Rahvusvaheliste ressursside rühmas, NYU globaalsete programmide büroos, ja USAID.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

NYU Steinhardti hariduse, tervise, kunsti ja meediaõppe ainulaadne integreerimine paneb meid liikumise keskmesse: haridus sotsiaalsete muutuste jaoks.

NYU Steinhardti hariduse, tervise, kunsti ja meediaõppe ainulaadne integreerimine paneb meid liikumise keskmesse: haridus sotsiaalsete muutuste jaoks. Näita vähem