MA rahvusvahelise julgeoleku ja arengu alal

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

MA rahvusvahelise julgeoleku ja arengu tutvustab teile peamisi probleeme ja kriitilisi arutelusid sügavalt tõsises valdkonnas.

Julgeolek, vägivald ja konfliktid on nüüd rahvusvahelise poliitika ja arengupoliitika diskursuse keskmes. Kaasaegse maailma mõistmine nõuab konfliktide ja vägivalla täielikku mõistmist.

Sellel kursusel uurite lisaks "mittetraditsioonilistele" teemadele nagu majanduslik turvalisus, keskkonnajulgeolek, tervishoid ja ränne ka "traditsiooniliste" julgeolekuküsimuste, nagu sõda ja konfliktid, katvust.

Kasutades osakondade teadmisi turvalisuse alal, saate põhjaliku sissejuhatuse peamistesse lähenemisviisidesse turvalisuse uurimisel.

Need lähenemised hõlmavad realismi, väärtpaberistamise teooriat, feministlikke lähenemisi, kriitilist teooriat ja poststrukturalismi.

Miks Swanseas rahvusvaheline julgeolek ja areng?

Swansea University on rahvusvahelise julgeoleku ja arengu õpetamiseks hästi tunnustatud nimi.

Tuginedes meie energilisele Singleton Parki ülikoolilinnakule, Swansea lahe vaatega parkmaale, on meil teadmisi ja kõiki kaasaegseid võimalusi, et tagada teie õppimise õigeaegne toimumine.

Kunstide ja humanitaarteaduste kolledži kraadiõppekeskus on loodud edendama rahvusvahelisel tasemel individuaalset ja ühist teadustegevust.

See pakub toetavat keskkonda kraadiõppe ja õpetanud magistriõppe jaoks, samuti koolitust akadeemilise ja ametialase arengu edendamiseks.

Teie rahvusvahelise julgeoleku ja arengu kogemus

Uurite neli kohustuslikku 20-ainepunktilist rahvusvaheliste suhete moodulit ja veel kahte valikulist moodulit, enne kui valite kursuse teises osas teie valitud 60-ainelise väitekirja projekti.

Kohustuslikud moodulid on inimõigused, humanitaarabi ja globaalne õiglus; kriitilised turvauuringud; ning vägivald, konfliktid ja areng.

Lai valik valikulisi mooduleid ulatub sõjast, tehnoloogiast ja kultuurist kuni poliitikakujundamiseni ning ülemaailmse juhtimise ümbermõtestamisest demokraatia ja põhiseaduse kujundamiseni.

Rahvusvahelise julgeoleku ja arenguga seotud tööhõivevõimalused

Teil on olemas põhjalikud teadmised rahvusvahelise julgeoleku ja arengu kohta, samuti suurepärased suulised ja kirjutamisoskused.

Rahvusvahelise julgeoleku ja arengu magistriõppe lõpetajad jätkavad karjääri ÜRO organisatsioonides, valitsuses ja poliitikas, humanitaarorganisatsioonides, meedias ja avalikes suhetes.

Sisenemise nõuded

Tavaline sisenemisnõue on vastava eriala esimene aste, tavaliselt madalam sekund (keskmiselt 55 protsenti) või üle selle või sellega samaväärne. Overseas asuvatelt üliõpilastelt oodatakse IELTSi hindeks 6,5.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

  • Tööhõivealased töötoad, tööandjate vestlused, eriüritused ja karjäärimessid.
  • Professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajate individuaalsed nõuanded ja juhised.
  • Abi töökohtade, praktikakohtade, praktikakohtade ja vabatahtliku tegevuse võimaluste leidmisel.
  • Juurdepääs teabeallikatele mitmesugustel karjäärijuhtimise teemadel.
  • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem
Swansea , Dubai + 1 Rohkem Vähem