Kursuse ülevaade

MA rahvusvahelise julgeoleku ja arengu tutvustab teile peamisi probleeme ja kriitilisi arutelusid sügavalt tõsises valdkonnas.

Julgeolek, vägivald ja konfliktid on nüüd rahvusvahelise poliitika ja arengupoliitika diskursuse keskmes. Kaasaegse maailma mõistmine nõuab konfliktide ja vägivalla täielikku mõistmist.

Sellel kursusel uurite lisaks "mittetraditsioonilistele" teemadele nagu majanduslik turvalisus, keskkonnajulgeolek, tervishoid ja ränne ka "traditsiooniliste" julgeolekuküsimuste, nagu sõda ja konfliktid, katvust.

Kasutades osakondade teadmisi turvalisuse alal, saate põhjaliku sissejuhatuse peamistesse lähenemisviisidesse turvalisuse uurimisel.

Need lähenemised hõlmavad realismi, väärtpaberistamise teooriat, feministlikke lähenemisi, kriitilist teooriat ja poststrukturalismi.

Miks Swanseas rahvusvaheline julgeolek ja areng?

Swansea University on rahvusvahelise julgeoleku ja arengu õpetamisel hästi tunnustatud nimi.

Tuginedes meie energilisele Singleton Parki ülikoolilinnakule, Swansea lahe vaatega parkmaale, on meil teadmisi ja kõiki kaasaegseid võimalusi, et tagada teie õppimise õigeaegne toimumine.

Kunstide ja humanitaarteaduste kolledži kraadiõppekeskus on loodud edendama rahvusvahelisel tasemel individuaalset ja ühist teadustegevust.

See pakub toetavat keskkonda kraadiõppe ja õpetanud magistriõppe jaoks, samuti koolitust akadeemilise ja ametialase arengu edendamiseks.

Teie rahvusvahelise julgeoleku ja arengu kogemus

Uurite neli kohustuslikku 20-ainepunktilist rahvusvaheliste suhete moodulit ja veel kahte valikulist moodulit, enne kui valite kursuse teises osas teie valitud 60-ainelise väitekirja projekti.

Kohustuslikud moodulid on inimõigused, humanitaarabi ja globaalne õiglus; kriitilised turvauuringud; ning vägivald, konfliktid ja areng.

Lai valik valikulisi mooduleid ulatub sõjast, tehnoloogiast ja kultuurist kuni poliitikakujundamiseni ning ülemaailmse juhtimise ümbermõtestamisest demokraatia ja põhiseaduse kujundamiseni.

Rahvusvahelise julgeoleku ja arenguga seotud tööhõivevõimalused

Teil on olemas põhjalikud teadmised rahvusvahelise julgeoleku ja arengu kohta, samuti suurepärased suulised ja kirjutamisoskused.

Rahvusvahelise julgeoleku ja arengu magistriõppe lõpetajad jätkavad karjääri ÜRO organisatsioonides, valitsuses ja poliitikas, humanitaarorganisatsioonides, meedias ja avalikes suhetes.

Sisenemise nõuded

Tavaline sisenemisnõue on vastava eriala esimene aste, tavaliselt madalam sekund (keskmiselt 55 protsenti) või üle selle või sellega samaväärne. Overseas asuvatelt üliõpilastelt oodatakse IELTSi hindeks 6,5.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

  • Tööalase töövõtu töökohad, tööandjate kõnelused, tellitavad üritused ja karjäärimessid
  • Individuaalne nõustamine ja juhendamine professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajatelt
  • Aidata leida töökohti, praktikume, töökohta ja vabatahtlikku tegevust
  • Juurdepääs teabearuandele mitmesugustel karjäärjuhtimise teemadel
  • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 39 kursust Swansea Universityis »

Viimati uuendatud September 4, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
16,500 GBP
Suurbritannia / EL: 7750 GBP. Rahvusvaheline: 16 500 GBP. (Täiskohaga)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date