MA rahvusvahelise kaubanduse ja rahanduse

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tänapäeva arengud rahvusvahelises kaubanduses, majanduskeskkonnas ja finantsturgudel mõjutavad otseselt kaasaegseid ettevõtteid. Sel põhjusel tuleb neid turge mõjutavaid muutujaid täielikult mõista ja integreerida otsustusprotsessidesse.

Ennustatakse, et tulevikus muutuvad turud veelgi konkurentsivõimelisemaks ja juhid seisavad silmitsi veelgi suurema majandusliku integratsiooniga, kus vähem rahvusvahelisi kaubandustõkkeid. Nad peavad tähelepanelikult jälgima protsesse ja võtma vastu kiireid, täpseid otsuseid globaalses mastaabis. Sel põhjusel on kasvav nõudlus juhtide järele, kes on kursis muutustega, mis toimuvad rahvusvahelisel kaubanduse ja rahanduse areenil.

Lõpetajad selle programmi kvalifitseeritakse juhid. Neil on tugev rahandustaust, nad saavad aru teoreetiliste teadmiste rakendamise tagajärgedest ja oskavad hinnata seoseid globaalse kaubanduse, majanduskeskkonna ja finantsturgude vahel.

126578_126320_Yasar.jpg

Programmi struktuur

Teine tsükkel, magistrikraad (MA) rahvusvahelises kaubanduses ja rahanduses antakse õpilastele, kes on saanud kumulatiivse keskmise punkti (CGPA) vähemalt 3,00 / 4,00 ja on läbinud kõik kursused (120 EAP lõputööde programmi jaoks 90 ECTS mittedoktorivälise programmi jaoks), mille programmis on vähemalt B- või S-tähe klass. Üliõpilane, kes on neile tingimustele vastanud, lõpetab oma hariduse ja loob vajalikud tingimused kooli lõpetamiseks.

Karjäärivõimalused

Magistriprogrammi "Rahvusvaheline kaubandus ja rahandus" valmistab õpilasi ette mitmesuguseid töövõimalusi ja töövõimalusi vastavalt nende isiklikele huvidele ja eelistustele.

Täpsemalt, programmi lõpetanutel on õigus mitmele ametikohale rahvusvaheliste ja globaalsete mõõtmetega ettevõtetes ning finantsturgudel, näiteks globaalse jaotuse juht, rahvusvaheline personalijuht, rahvusvahelise müügiesindaja, finantsanalüütik, pangajuht, valuutaekspert, rahvusvahelise ettevõtluse konsultant , börsimaakler, riskifondide haldur, riskijuhtimislahenduste analüütik, impordi-ekspordi juht, turundusteenuste juht ja finants- või juhtimisraamatupidaja, audiitor.

Sissepääsu nõuded

  • Bakalaureuseõppe diplom (või kõrgem)
  • Kvalifikatsiooni registreerimise dokumendid võetakse vastu järgmistes keeltes: inglise / türgi keeles.
    Sageli võite oma koolist hankida sobiva ärakirja. Kui see pole nii, siis vajate koos originaali kinnitatud koopiatega ametlikke tõlkeid.
  • Keelenõuded: inglise keel Toefl: 78 või Yasar University tasemeeksam: 65
  • Muud nõuded:
    • Tuleb esitada vähemalt 1 viide (ed).
    • Teie taotlusele tuleb lisada motivatsioonikiri.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergrad ... Loe edasi

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergraduate and postgraduate level. Students are given every opportunity to make the most of their university years; a professional education in a supportive learning environment. Näita vähem