Tänu klientide nõudluse varieeruvusele ja sellest tulenevalt suureneb vajadus maailma turgudele pakutavate kaupade ja teenuste mitmekesisuse järele, muutuvad täna tarneahelad üha konkurentsivõimelisemaks, kui nende struktuurid laienevad ja muutuvad keerukamaks. Konkurentsieelise saavutamisel on oluline roll logistikasüsteemide mõistmisel, mis muudavad tarbijaturgude või ettevõtjate turu vahelisi muutusi nende tõhusaks ja tõhusaks juhtimiseks. Rahvusvahelise logistika juhtimise programmide MA eesmärk on koolitada logistikaga tegelevaid spetsialiste, kes suudavad vastata nende kasvatusvajadustele, samal ajal laiendades akadeemilisi ja rakenduslikke teadmisi logistika valdkonnas. Programmides õpitakse selle osalejaid peamistest logistikaprotsessidest, samuti logistikaga seotud toimingutega seotud probleemidest, nagu näiteks roheline logistika, säästlik areng, e-kaubandus, mida nimetatakse väheseks.


Programmi struktuur


Magistriõppes on väitekirjaga ette nähtud 2-aastane koolitus, mis keskendub analüütiliste meetodite abil tarneahela protsesside täiustamisele nii teoreetilistele kui ka praktilistele aspektidele, loovalt ja kriitiliselt mõtestades logistika juhtimise innovaatilisi lahendusi, et parandada üliõpilaste teaduslikke uurimisvõimalusi. Hüpoteesi keskmine hind (CGPA) ei tohiks lõpetamise korral olla väiksem kui 3,00 / 4,00.


Karjäärivõimalused


Magistriprogramm "Rahvusvaheline logistika juhtimine" valmistab õpilasi ette paljudele töövõimalustele ja töövõimalustele vastavalt nende individuaalsetele huvidele ja eelistustele. Konkreetsemalt on programmi lõpetanutele õigus saada mitut positsiooni rahvusvahelisel ja globaalsel tasandil ning globaalse turundusega ettevõtetes, rahvusvahelises logistikas ja tarnekorralduses jne.


Sisenemise kvalifikatsioon


Bakalaureusekraad (või kõrgem). Magistriõpe logistika, rahanduse, ärijuhtimise või sellega seotud valdkonnas, mille GPA on 2,70 või kõrgem.

Kande kvalifikatsioonidokumendid on lubatud järgmistes keeltes: inglise / türgi.

Sageli saate oma koolist sobiva ärakirja. Kui see nii ei ole, vajate ametlikke tõlkeid koos originaali kontrollitud koopiatega.


Keelenõuded


Inglise

  • TOEFL: 66,
  • CAE, CPE = C,
  • Yasar University FLAT eksam: 65,
  • PTE: 50,
  • FCE = B2


Muud nõuded

  • Tuleb esitada vähemalt 1 viide (ed).
  • Teie taotlusele tuleb lisada motivatsioonikiri.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Yasar University

Vaata veel 11 kursust Yasar Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 10, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
9,000 USD
kogu programmi jaoks
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date