MA rahvusvahelised ajakirjanikud

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga


Õpilased peavad võtma 180 ainepunkti, mis koosneb 120 õpetatavast ainepunktist (sealhulgas põhi- ja valikmoodulid) ja 60 krediidi suurusest väitekirjast
Valige viiekümne mooduli ekvivalent, mis koosneb täis- (30) ja poolest (15) moodulist koos väitekirjaga

Ajakirjanduse mõistmine on tänapäeva vahendatud maailmas ülioluline. Interneti, sotsiaalmeedia levik ja suhteliselt odava kommunikatsioonitehnoloogia tulek kinnitavad lubadust võimaldada ajakirjanduse kujundamisel mitmekesisemat ringi tegutsejaid. Sellise ajakirjanduse vormid ja tavad võivad võimaldada ka suuremat kaasatust, toetades paljusid progressiivseid eesmärke, näiteks propageerimine, rahu, areng ja suurem kultuuridevaheline mõistmine. Samal ajal ähvardab laialdane kulude kärpimine peaajakirjanduses ja mitme edastamisplatvormi teenindamiseks kasutatud kiirendatud ajakirjanduspraktika ähvardada jõukate ja võimsate normide ja määratletavate eeliste edasist kinnistumist, kuna neil on suurem võimalus ajakirjandust avalike suhete kaudu toetada. materjal.

See kursus tugineb SOAS ainulaadsele positsioneerimisele kõrghariduses, et uurida, kuidas mõjutavad sellised pinged globaalse lõuna ajakirjanduse esindatusi ja kuidas need on seotud erinevate kultuuriliste, poliitiliste, tehnoloogiliste ja ajalooliste oludega. Seetõttu lähtub see kursus pluralistlikust kriitilisest vaatenurgast: püütakse analüüsida, kuidas teised esindavad lõunaosariike ja sündmusi ning kuidas lõunapoolsed osalejad soovivad end esindada. See erineb tugevalt teistest Suurbritannias õpetatavatest ajakirjanduse magistrantuuridest, mida tavaliselt piiravad Suurbritannia kutseliste akrediteerimisasutuste normid ja prioriteedid.

Kraadi teoreetilise fookuse täiendamiseks ja praktikute vaatepunktist kudumiseks lisaks meediatööstusele omandab see kraad Mahfuz Sadique'i teadmised, kellel on olnud üle kümne aasta karjäär BBC-s. Keskuse teadur Mahfuz Sadique korraldab tunde, mis keskenduvad ajakirjandusagentuuride ja uudistesaali tavadele meie praeguses poliitilises majanduses. Hr Sadique tegutseb ka tudengite juhendajana ning pakub meedias karjääri juhendamist ja teadmisi.


Veebimooduli registreerumissüsteem juhendab õpilasi saadaolevate moodulite kaudu.
Pange tähele, et mitte kõik valikulised moodulid pole igal aastal saadaval.

Tööhõive

Iraani uuringutele spetsialiseerunud magistrandina omandate keeleoskuse ning kultuuridevahelise teadlikkuse ja mõistmise pädevuse. Selle piirkonna tuntust arendatakse Lähis-Ida eri piirkondade keele, kirjanduse ja kultuuri (mis võib hõlmata kirjandust, filmi, muusikat, kunsti ja religiooni) uurimise kombineerimise kaudu.

Lõpetajad lahkuvad SOAS mitte ainult keeleliste ja kultuuriliste teadmiste, vaid ka laialdaselt ülekantavate oskuste portfelli abil, mida tööandjad taotlevad paljude kutse- ja juhtimiskarjääride alal nii ettevõtluses kui ka avalikus sektoris. Nende hulka kuuluvad kirjalik ja suuline suhtlemisoskus, tähelepanu detailidele, analüüsi- ja probleemilahendusoskus ning võime uurida, koguda ja tellida teavet erinevatest allikatest.

Struktuur

Dissertatsioon

 • Väitekiri rahvusvahelistes ajakirjandustes

Õpetatud komponent

Põhimoodulid

Kõik õpilased võtavad järgmise põhimooduli:

 • Rahvusvahelise ajakirjanduse teoreetilised lähenemisedja

Kohustuslik moodul

Kõik õpilased osalevad järgmises kohustuslikus moodulis:

 • Kvalitatiivsed uurimismeetodid

Juhendatud valikud

Kõik õpilased võtavad moodulitest 30 ainepunkti väärtuse loendist A: meediauuringute moodulid (allpool)

ja

Avage Valikud

Kõik õpilased võtavad moodulid, mille väärtus on 45 ainepunkti B-loendist: Soovitatavad valikud allpool või avatud valikute loendist, kui programmi nõustaja on need heaks kiitnud.

Moodulite loend (sõltuvalt saadavusest)

 • A-nimekiri: meediauuringute moodulid
  • Teemad globaalsetes digikultuurides
  • Uuringud globaalsetes digitaalsetes kultuurides
  • Rahvusvaheline poliitiline kommunikatsioon
  • Vahendatud kultuur Lähis-Idas: poliitika ja kommunikatsioon
  • Rahvusvahelise ajakirjanduse teoreetilised käsitlused
  • Rahvusvahelised kogukonnad ja diasporilised meediumid: võrgundus, ühenduvus, identiteet
  • Meedia ja kultuuriuuringute teoreetilised küsimused
  • Globaalse meedia ja riikidevahelise suhtluse teoreetilised ja kaasaegsed probleemid
  • Globaalse meedia ja riikidevahelise suhtluse teoreetilised küsimused
  • Globaalse meedia ja riikidevahelise suhtluse teemad
 • Loend B: soovitatavad valikud
 • Arengu antropoloogia
 • Ida-Aafrika kultuur ja ühiskond
 • Lääne-Aafrika kultuur ja ühiskond
 • Meditsiiniline antropoloogia globaalses perspektiivis
 • Jaapani tsenseerimine: Jaapani televisiooni sotsiaalkultuuriline ajalugu
 • Lähis-Ida võrdlev poliitika
 • Aafrika valitsus ja poliitika
 • Üleilmastumise ja arengu poliitika
 • Abi ja areng
 • Kodanikuühiskond, sotsiaalsed liikumised ja arenguprotsess
 • Sugu ja areng
 • Globaalsed kaubaketid, tootmisvõrgud ja mitteametlik töö
 • Muusika arengus
 • Muusikaäri (meistrid)

Tähtis märkus

Programmis lehel olev teave peegeldab kavandatud programmi struktuuri antud akadeemilise istungi vastu.

Sisseastujad ja taotlused

Sellele kursusele saate kandideerida veebipõhise taotlusvormi kaudu.

Meie eesmärk on hinnata taotlust tervikuna ja esitada otsus 5-nädalase aja jooksul. Ülemeremaade üliõpilased, kes nõuavad 4. astme viisat ja soovivad liituda SOAS peaksid meeles pidama, et viisataotluste esitamine võib võtta mitu nädalat, seega peaksite taotlema nii kiiresti kui võimalik.

Taotluse kaalumine

Enne otsuse vastuvõtmist vaadatakse läbi kogu taotlus, sealhulgas ärakiri ja viited. Seetõttu soovitatakse teil esitada täielik taotlus koos viidete ja ärakirjaga (kui see on nõutav). Mittetäielik taotlus lisab otsustusprotsessis märkimisväärseid viivitusi.

Õpilased saavad oma taotluse kinnituse. Iga taotlust kaalutakse hoolikalt ja kuigi proovime vastata nii kiiresti kui võimalik, palume õpilastel siiski oodata vastuse saamist viie nädala jooksul pärast nende saamist.

Kandidaate, kes on saadaval Ühendkuningriigis, võidakse kutsuda vestlusele. Akadeemiliste töötajate puudumine (või õppepuhkusele minek) võib mõjutada otsuste vastuvõtmise aega.

Sisenemise nõuded

Minimaalne hea teise klassi autasu kraad (või samaväärne).

Inglise keele sisenemise nõuded

Peate suutma näidata, et teie inglise keel on piisavalt kõrge, et SOAS oma kursusega edukalt suhelda ja selle lõpule viia. Pange tähele, et võtame oma ingliskeelseid nõudeid tõsiselt ja kui neid täpselt ei täideta, võidakse teie SOAS taotlus tagasi lükata. Kui teie hinded jäävad allapoole meie nõutavat taset, pole võimalik läbi rääkida, eeldades, et kuna nad on piisavalt lähedal, võetakse need vastu. On oluline, et plaaniksite aegsasti ette, et teie inglise keele test jõuaks õigel ajal läbi ja et teil oleks aega seda testi uuesti täita. Me ei aktsepteeri inglise keele testi esitamata jätmise või uuesti sooritamise ebamugavusi või rahalisi raskusi.

Rahvusvahelised üliõpilased

EL-i ja rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks, kes vajavad viisat, aktsepteerime tingimusteta riiki sisenemise tulemuste saamiseks mitmete riikide kvalifikatsioone, samuti mitmesuguseid rahvusvahelisi kvalifikatsioone ja teste.

Kui nõutakse 4. astme sissesõiduviisat, võib vaja minna SELT-i, näiteks UKVI IELTS. Seetõttu soovitame kõigil 4. astme viisaõpilastel valida esimese abinõuna UKVI IELTS akadeemiline test.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Näita vähem
London , Singapur + 1 Rohkem Vähem