MA rahvusvahelised suhted

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MA rahvusvaheliste suhete varustab teid teadmistega, teadustöö oskusi ja analüütilisi vahendeid, et töötada kõrgel tasemel, saada sügavat arusaamist rahvusvahelistest suhetest ja koolitada teid järgima karjääri nii avalikus kui ka erasektoris.

Programm on loodud nii, et saate omandatud teadmisi rakendada selliste teemade analüüsimiseks ja hindamiseks nagu globaalne juhtimine, rahvusvaheliste suhete ajalugu, välispoliitika, riikidevaheline koostöö, rahvusvaheliste ja piirkondlike organisatsioonide funktsioonid, konfliktid, sõda, julgeolek ja sekkumine, poliitiline ökonoomia ja globaliseerumine ning piirkondlik integratsioon.

Teid toetatakse akadeemilises ja ametialases arengus teadlaste, analüütikute või poliitikakujundajatena rahvusvaheliste suhete alal, keskendudes Hiina arenevale rollile maailmas.

Miks peaksin XJLTUs rahvusvahelisi suhteid uurima?

 • Osalema rahvusvaheliste suhete interdistsiplinaarsetes aruteludes eesmärgiga leida teaduslikult jõulised selgitused globaalse ulatuse olulistele küsimustele, näiteks kliimamuutused või ränne, ning suutma käsitleda selliseid küsimusi ka kitsamas piirkondlikus kontekstis;
 • Esitage põhjalikud teadmised rahvusvaheliste suhete toimimisest, põhjalikud teadmised globaalpoliitikas osalevate sotsiaal-poliitiliste nähtuste, suundumuste ja osaliste kohta, samuti täpsed teadmised rahvusvahelise süsteemi erinevate alampiirkondade suhetest;
 • Õppige rahvusvaheliste teadlaste ja aktiivsete teadlaste hulgast, kellel on ülemaailmne kogemus ja ainulaadsed teadmised Hiina positsiooni ja mõju kohta maailmas;
 • Teeni Liverpooli ülikooli kraad, mida tunnistab Hiina haridusministeerium.

Teadmised ja oskused

Selleks ajaks, kui olete lõpetanud rahvusvaheliste suhete magistriõppe, saate:

 • arendada iseseisvat viisi rahvusvaheliste suhete uurimiseks ja nende üle mõtlemiseks, võimaldades seega jätkata doktoriõppes;
 • hindab eri tüüpi - kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete - empiiriliste andmete paikapidavust ja usaldusväärsust ning on võimeline neid poliitika ja otsuste tegemisel kasutama;
 • esitage oma ideed ja arvamused veenvalt, suuliselt ja kirjalikult.

134930_pexels-photo-3184427.jpeg

Moodulid

Kohustuslikud moodulid

 • Rahvusvaheliste suhete praegused arutelud ja uurimistöö kujundamine
 • Piirkondlik integratsioon ja globaliseerumine
 • Kriitilised turvalisuse uuringud
 • Globaalsed muutused ja kriisid
 • Konflikt ja rahvusvaheline sekkumine
 • Hiina maailmas
 • Sõda ja rahu Aasia Vaikse ookeani piirkonnas
 • Rahvusvaheliste suhete täpsemad uurimismeetodid
 • Rahvusvaheliste suhete väitekiri

Täiendavad õppetegevused

Magistriõpe omandamiseks on vajalik täiendavate õppetegevuste lõpuleviimine. Tavaliselt jaotatakse nõutavad ALA tunnid ühtlaselt igas semestris, moodustades 200 tundi semestris. Osalise tööajaga programmid vajavad tavaliselt semestris 100–150 tundi.

Karjäär

Lõpetajad võiksid astuda mitmesuguseid rolle ettevõtetes, mittetulundusühingutes, konsultatsioonifirmades, mõttekodades, teadusinstituutides, piirkondlikes ja rahvusvahelistes organisatsioonides ning valitsusasutustes üle kogu maailma, kes soovivad värvata lõpetanuid teadmiste ja kogemustega tänapäevastest rahvusvahelistest suhetest ja globaalsed suhted.

Programmist saadud teadmised Hiina kohta ning võimalus lisaks kraadi omandamisele õppida ka hiina, jaapani või hispaania keelt suurendavad oluliselt teie karjäärivõimalusi.

Tasud

90 000 RMB kogu 18-kuulise täisajaga programmi jaoks.

Ülikooli õppetasud katavad meie juures õppimise kulud.

Alumni allahindlus

Kui olete lõpetanud XJTLU , Liverpooli ülikooli või Xi'an Jiaotongi ülikooli, saate automaatselt 20% allahindlust õppemaksust.

Maksevõimalused

Magistriõppe üliõpilastel on võimalus tasuda õppemaksu osamaksetena igal semestril. Võite ka tasuda tasud registreerimise ajal ettemaksuna. Sel juhul pakutakse soodustust viis protsenti kogukuludest.

Kui kinnitate tingimusteta pakkumisega nõustumist, palutakse teil näidata, kuidas soovite tasusid maksta.

Stipendiumid

XJTLU pakub helde stipendiumi, mis moodustab kuni 50 protsenti kõigi täistööajaga magistriprogrammide akadeemiliste teenete põhjal, kuni 50 protsenti kogu õppemaksust. Kui soovite kandideerida XJTLU magistristipendiumile, esitage oma avalduses stipendiumi taotlemise kiri, märkides ära põhjused, miks teid tuleks arvestada.

Sisenemise nõuded

Minimaalsed sisenemise nõuded

UK

 • Ülemine teise klassi (2: 1) kiitusega

Hiina

 • 211 projekt; 2019. aasta Shanghai edetabeli 100 parimat - 75 protsenti või rohkem
 • Non 211 projekt; 2019. aasta Shanghai edetabeli 100 parima hulka mittekuuluvad ettevõtted - 80–85% või rohkem, sõltuvalt teie bakalaureuseõppeasutusest

Märkus. Hiina parimate Hiina ülikoolide edetabelit uuendatakse igal aastal href = "http://www.zuihaodaxue.com/zuihaodaxuepaiming2019.html

Hiina taotlejad ei pea EMM-i magistriõppe eksami sooritama.

Põhja-Ameerika

 • 3,0 kumulatiivne GPA (4-st) või 3,2 - kumulatiivne GPA teie bakalaureuseõppe programmi kahel viimasel aastal.

Muud piirkonnad

 • Samaväärne akadeemiline kvalifikatsioon.

Akadeemiline taust

 • Bakalaureusekraad (Suurbritannias 2: 1 või samaväärne) rahvusvaheliste suhete, politoloogia, kommunikatsiooniõpingute, sotsioloogia, õiguse, majanduse, ajaloo, filosoofia, juhtimise, rahvusvaheliste uuringute, piirkonnauuringute või nendega seotud teemadel.

Inglise keele nõuded

Eeldatakse, et taotlejad, kes ei ole inglise keelt emakeelena kõnelejad, vastavad järgmistele inglise keele nõuetele:

 • IELTS: 7,0 (kõigis sektsioonides vähemalt 6,0)
 • TOEFL iBT: 100 (vähemalt 21 oskust)

Kui jätate ingliskeelseid nõudeid 0,5–1,0 kogu IELTS-i bändist, kuid vastate eelistungjärkude eelse inglise keele (PSE) kursuste keelenõuetele (sealhulgas minimaalsed komponendi hinded või ekvivalendid), võidakse teid vastu võtta PSE kursusele vastavalt Programmi direktori kinnitus. Pärast PSE kursusele edukat registreerumist saate muuta oma XJTLU magistri pakkumise kirja inglise keele taseme jaoks tingimusteta.

Kui olete tingimusliku pakkumise omanik, võite saata meilisõnumi ka aadressile pgadmissions @ XJTLU .edu.cn, et taotleda IELTS / XJTLU või selle ekvivalendi asemel XJTLU pakutavat kohapealset parooli inglise keele testi.

Pange tähele, et XJTLU saavad kasutada ainult need õpilased, kellele on antud tingimuslik pakkumine õppida XJTLU . Ülikool pakub igale tingimusliku pakkumise omanikule ühe paroolitesti võimaluse. Hinnangu põhjal võidakse õpilasi vastu võtta või võidakse nõuda, et nad võtaksid viis või kaheksanädalase intensiivse inglise keele presessioonikursuse ja läbiksid selle edukalt.

Lisaks peavad üliõpilased, kes lubatakse magistriõppesse eelseanssilise inglise keele (PSE) kursuse omandamise ajal, täitma õpingute ajal täiendava õppetegevuse kava osana programmi spetsifikaadis loetletud inglise keele mooduleid, mis on läbinud või mitte. kell XJTLU .

"Tänapäeva maailm on keerukam kui kunagi varem. Lisaks rahandus- ja julgeolekuprobleemidele seisavad riigid silmitsi selliste probleemidega nagu kliimamuutused ja sisseränne. Meie programm koolitab rahvusvaheliste suhete eksperte, kes saavad sedalaadi küsimusi tõhusalt lahendada riiklikul, piirkondlikul ja globaalsel tasandil. . "

Evangelos Fanoulis
Programmi direktor

Kuidas kandideerida

Taotlused tuleks esitada meie veebipõhise taotluste süsteemi kaudu:

 1. Klõpsake / koputage rakendatavat linki
 2. Looge konto või logige sisse oma olemasolevale kontole
 3. Täitke oma taotlus

Kui teie rakenduse konto on edukalt loodud, sisestage hoolikalt kogu taotlusvormis nõutav teave ja veenduge, et esitatud teave oleks õige, täielik ja ajakohane. Laadige vajalikud dokumendid vastavatele väljadele.

Oma taotlusvormi vaatamiseks võite igal ajal sisse logida. Kui peate pärast avalduse Internetis esitamist esitama täiendavaid täiendavaid dokumente, saatke need aadressile pgadmissions @ XJTLU .edu.cn (koos teie rakenduse ID, nime ja rakendatud programmi nimega).

Täpsema info selle kohta, kuidas edukalt rakendada õppida XJTLU , külastage kuidas rakendada lehekülg .

Märkus. See programm peab olema lõplikult kinnitatud Liverpooli ülikoolis ja ootab Hiina Rahvavabariigi haridusministeeriumi ametlikku tunnustust.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem