MA rahvusvahelised suhted

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Avage võimaluste maailm, uurides tänapäeval mõningaid kõige raskemaid probleeme. Kliimamuutustest ja konfliktidest kuni kaubandusläbirääkimisteni ja sotsiaalset ebavõrdsust saate kohalike ja ülemaailmsete probleemide mõistmiseks.

Uuritakse, kuidas rahvusvaheliste suhete teema on arenenud, arvestades traditsioonilisi teooriaid ja nende võrdlemist kaasaegse mõtlemise ja praeguste sündmustega. Õppides ülemaailmseid institutsioone, nagu Maailmapank, Ühinenud Rahvaste Organisatsioon ja EL ning nende roll poliitilises faasis, saate ülevaate sellest, kuidas nad tegelevad muutuvate poliitiliste ja sotsiaalsete küsimustega, mis mõjutavad otsustamist piirkondlikul, riiklikul ja ülemaailmsel tasandil.

Samuti uurib globaliseerumise mõju ja selle tagajärgi rahvusvahelisele ühiskonnale, suurendades oma teadmisi ja annab teile kindlustunnet, et võidelda teie enda ümbruses toimuvate eetiliste väljakutsetega.

2014. aasta teadustegevuse tipptaseme raamistik

2014. aasta teadusuuringute tipptaseme raamistik: meie ülikool demonstreeris jõudu viies arenevas uurimisvaldkonnas, mille ta esmakordselt hindas, sealhulgas sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika.

Kursuse eelised

Meie kursus hõlmab keskendumist tööalase konkurentsivõime, isikliku tõhususe, propageerimise, aktivismi ja teadustöö oskustele. Teil on juurdepääs nii üliõpilastele kui ka akadeemilistele töötajatele, kellel on rahvusvaheliste suhete uurimisega seotud huvid ja kogemused, kellest kõigil on huvi ranged akadeemilised õpingud ja soov progressiivsete sotsiaalsete muutuste järele nii kohalikul kui ka kogu maailmas.

Riiki sisenemise nõuded

Nõuded: Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi tunnustus kraadi sognitiivsete teemade sotsioloogia, poliitika, majandus, filosoofia, usuõpetus, inimgeograafia, ajalugu, äri uuringud, kriminoloogia, ajakirjanduse, meedia uuringud, antropoloogia, haridusalased uuringud, rahu Uuringud, Euroopa õpingud, rahvusvaheline poliitiline majandus, sotsiaaltöö, õigus, sotsiaalteadused, sotsiaalpoliitika, arengusuuringud, sündmuste juhtimine, turundus, julgeolekualased uuringud või rahvusvahelised suhted, vähemalt teise klassi tunnustab kraadi mitte sugulane teema, mida toetavad tõendid kellel on taotlus või kellel on samaväärne kogemus või väljaõpe, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Sul on põhjalik arusaam sotsiaalsetest ja poliitilistest väljakutsetest, mis mõjutavad maailma rahvaid, suutlikkusega tulla toime nende probleemidega tööhõives, samuti poliitilise ja sotsiaalse kaasamisega. Meie lõpetajad on omandanud oma kvalifikatsiooni erinevates valdkondades, alates turunduse ja kommunikatsiooni rollist kuni NATO tööle asumiseni ja MPde saamiseni.

  • Diplomaat
  • Rahvusvaheline heategevuslik tööline
  • Valitsuse konsultant
  • Ajakirjanik

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL 2018/19

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 11500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Kliiniliste oskuste sviit

1 miljoni naelsterlingi sviit on kavandatud mitmete tervishoiutöötajate õppevajaduste rahuldamiseks koos spetsiaalsete seadmetega selleks ettenähtud ruumides, mis võimaldavad mitmesuguseid seansse viia läbi sobivas ja turvalises keskkonnas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem