MA rahvusvahelised suhted

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheliste suhete magistriõppe eesmärk on anda oma lõpetajatele rahvusvaheliste suhete aluspõhimõtted ning oskused hinnata rahvusvahelisi suhteid mitmest vaatenurgast ja akadeemiline pädevus töötada välja põhjalikud analüüsid põld.

Seega on programmi eesmärk koolitada kraadiõppureid, kes on pädevad nii sise- kui ka välispoliitikas, on meisterlikud kontseptuaalsest ja teoreetilisest vaatenurgast, on spetsialiseerunud oma alale, on võimelised analüüsima mõtlemist ja kohanema globaliseerumisprotsesside dünaamikaga ning varustatud vajaliku akadeemilise õppega. tööriistad rahvusvahelisel areenil konkureerimiseks. 126578_126320_Yasar.jpg

Programmi struktuur

Rahvusvaheliste suhete magistriõppe programmi keskmine maht on inglise keel. Programmi edukaks läbimiseks on vajalik magistritöö esitamine ja kinnitamine ning 8 kursuse läbimine, mille maht on vähemalt 21 ainepunkti kraadiõppe kataloogis märgitud ajavahemiku jooksul.

Karjäärivõimalused

Rahvusvaheliste suhete osakond valmistab oma õpilasi ette mitmesugusteks töövõimalusteks seoses tööhõivevõimaluste, individuaalsete huvide ja eelistustega.

Meie lõpetajad võivad leida tööd välisministeeriumis või muudes avalikes asutustes, Euroopa Liidu kohalikes agentuurides, rahvusvahelistes organisatsioonides ja nende piirkondlikes agentuurides, teaduskeskustes ja kodanikuühiskonna organisatsioonides, rahvusvaheliste korporatsioonide piirkondlikes või kohalikes büroodes (MNC) ), konsultatsiooniettevõtetes, kohalikes ja rahvusvahelistes pankades, meedia- ja kommunikatsiooniettevõtetes või võivad nad akadeemilise karjääri arendada magistri- ja doktorikraadiga õppides. programmid ülikoolides välismaal või Türgis.

Sissepääsu nõuded

 • Bakalaureuse diplom (või kõrgem)
  GRE (uus): vähemalt 149 või GMAT: vähemalt 450
  Kvalifikatsiooni registreerimise dokumendid võetakse vastu järgmistes keeltes: inglise / türgi keeles.
  Sageli võite oma koolist hankida sobiva ärakirja. Kui see pole nii, siis vajate koos originaali kinnitatud koopiatega ametlikke tõlkeid.
 • Keelenõuded: inglise keel TOEFL: 78 (või samaväärne CAE, CPE, PTE või FCE-ga) või Yaşari ülikooli FLAT-eksam: 65
 • Muud nõuded:
  • Tuleb esitada vähemalt 1 viide (ed).
  • Teie taotlusele tuleb lisada motivatsioonikiri.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergrad ... Loe edasi

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergraduate and postgraduate level. Students are given every opportunity to make the most of their university years; a professional education in a supportive learning environment. Näita vähem