MA rahvusvahelises ajakirjanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

MA rahvusvahelises ajakirjanduses pakub dünaamilist ja kindlat lähenemisviisi tänapäevase ajakirjanduse õpetamiseks globaliseerumise ja digitaliseerumise kaudu.

Meie interdistsiplinaarsed ja kultuuridevahelised meetodid põhinevad meedia- ja kommunikatsiooniuuringute kogemustel.

Täpsustate oma teadmisi ja arusaamu ajakirjandusest 21. sajandi ühiskonnas praktiliste oskuste ja ajakirjandusliku tootmistehnika abil, uurides konkreetseid tavasid teoreetilisest ja analüütilisest vaatenurgast.

Selle kursuse lõpetanud jätkavad edukat ja rahuldust pakkuvat karjääri ajakirjanduse, meedia, kommunikatsiooni ja PR, ringhäälingu ja kirjastamise alal.

Miks just rahvusvaheline ajakirjandus Swanseas?

Swansea University on välja kujunenud profiil ajakirjanduse õpetamiseks.

Tuginedes meie energilisele Singleton Parki ülikoolilinnakule, Swansea lahe vaatega parkmaale, on meil teadmisi ja kõiki kaasaegseid võimalusi, et teie õppimine oleks võimalikult minutiline.

Lõppkeskuse eesmärk on edendada rahvusvahelise standardi individuaalset ja ühist uurimistegevust, see pakub toetavat keskkonda kraadiõppe uurimiseks ja õpetas magistrantide õpinguid.

Akadeemilise ja ametialase arengu edendamiseks on saadaval kraadiõpe, samuti seminariprogrammid, töötoad ja rahvusvahelised konverentsid.

Teie rahvusvaheline ajakirjanduskogemus

Enne 60-krediidilise väitekirjaprojekti või individuaalse ajakirjandusprojekti vastuvõtmist kursuse teises osas uurite komplekti 20 krediidi moodulit.

Moodulid hõlmavad globaalset meediat, võrdlevat ajakirjandust, digitaalset revolutsiooni, riskidest teatamist ja professionaalset ning reklaamikirjutamist.

Te otsustate koos juhendajaga oma väitekirja teema. Väitekirjakomponent võimaldab teil kirjutada 20 000-sõnalist väitekirja või viia läbi individuaalse ajakirjandusprojekti, tuginedes aasta jooksul välja töötatud teemadele ja teemadele.

Rahvusvaheline ajakirjanduse tööhõivevõimalused

Lisaks märkimisväärselt paremale kirjutamisoskusele arendate teadusuuringute ja rääkimise oskusi, kuna tekitate enesekindlust oma ideede erineval viisil esitamisel.

Selle kursuse lõpetanud saavad premeerida karjääri ajakirjanduse, meedia, avalike suhete, ringhäälingu ja kirjastamise alal.

Sisenemise nõuded

  • Tavaline sisenemisnõue on vastava eriala esimene aste, tavaliselt madalam sekund (keskmiselt 55 protsenti) või üle selle või sellega samaväärne. Overseas asuvatelt üliõpilastelt oodatakse IELTSi hindeks 6,5

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

  • Tööhõivealased töötoad, tööandjate vestlused, eriüritused ja karjäärimessid.
  • Professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajate individuaalsed nõuanded ja juhised.
  • Abi töökohtade, praktikakohtade, praktikakohtade ja vabatahtliku tegevuse võimaluste leidmisel.
  • Juurdepääs teabeallikatele mitmesugustel karjäärijuhtimise teemadel.
  • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem