MA rahvusvahelises juhtimises (3-Linnade programm)

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Rahvusvahelise juhtimise kolmepoolses / Atlandi-üleses programmis

Rahvusvahelise juhtimise kolmeosaline magistrikraad ühendab Berliini õpetamise ja uurimistöö stiilid rahvusvaheliste partneritega Tšehhi Vabariigis, Prantsusmaal, Iirimaal, Leedus, Mehhikos, Hispaanias ja Türgis . See erineva rahvusvahelise juhtimisprogrammi vastavates õppepiirkondades annab õpilasele ainulaadse võimaluse kogeda kolme erinevat akadeemilist ja ärikeskkonda.

Praegu on rahvusvahelist tegevust vaja peaaegu igas majandussektoris ja piirkonnas. Ülemaailmse strateegilise juhtimise teadmised - näiteks kultuuridevaheline juhtimine, samuti Euroopa ja rahvusvahelised väliskaubandusõigused - on vajalikud rahvusvaheliste ärisuhete edukaks läbiviimiseks. Oluline lepingute sõlmimise oskusteave on esitatud lepingute haldamise valdkonnas - lepingu teadmiste juhtimise ja lepingute kavandamise õiguse, läbirääkimiste ja konfliktide haldamise, rahvusvahelise eraõiguse ja õiguslike korralduste võrdlemisel. Kõigist nendest teadusharudest koosnevad metoodikad on integreeritud reaalsetesse projektidesse ning neid kasutatakse projektiarenduse ja projektitoimingute ajal ning viia lõpuks magistritöö.

SRH Hochschule Berlin rahvusvahelise juhtimise kraadi kolmeosaline magistriõpe ja meie rahvusvahelised partnerasutused on suurepärane alus juhtimisülesannete lahendamiseks tööstuses või akadeemiliste püüdluste realiseerimiseks doktoritöö raames.

Rahvusvahelise juhtimise magistriõppe kolmeosaline / Atlandi-ülese programmi sisu

Rahvusvahelised strateegilised juhtimisprotsessid nõuavad pikaajalisi ja ulatuslikke otsuseid. SRH Hochschule Berlin rahvusvahelise juhtimise nelja semestri magistriõpe pakub terviklikku programmi, mis valmistab teid ette rahvusvaheliseks karjääriks.

Programm keskendub strateegiale, rahvusvahelisele rahandusele, inimressurssidele ja turustamisele. Õpilased õpivad innovatsiooni juhtimist, kommertsialiseerumist ja intellektuaalomandi kaitset. Riskijuhtimine väärtuste loomisel ja rahastamisel, samuti Mandri-Euroopa õiguses ja äriühinguõiguses on õppematerjalide lahutamatu osa.


Meie õpilased saavad vajalikke taustateavet lepingute kohta, mida mitte-juristid nõuavad rahvusvaheliste tehingute sõlmimiseks ja heade ärisuhete säilitamiseks. Programmi raames saate tutvuda kogu protsessiga alates pakkumise ettevalmistamisest kuni lepingute sõlmimise tehnikadeni lepingute allkirjastamisse ja rakendamisse, praktikasse, kuidas läbirääkimisi edukalt lõpule viia ja omandada vajalikke kultuuridevahelisi ja keeleoskusi rahvusvahelisel tasandil toimimiseks.

Pärast kolmepoolse magistriõppe lõpetamist rahvusvahelise juhtimise kraad, siis on varustatud rahvusvahelise juhtimise ja juhtimisoskuste vahendeid ülemaailmsel tasandil.

Vastuvõtutingimused

Akadeemilised nõuded

Magistriõppe eelduseks on bakalaureusekraad või samaväärne akadeemiline kraad. Ärijuhtimise, majanduse ja infosüsteemide bakalaureuse programmide edukaks läbiviimiseks on üldjuhul oluline sisseastumise akadeemiline kogemus.

Siiski on taotlejad, kellel on mittemajanduslikud kraadid, endiselt teretulnud: kvalifikatsioon määratakse kindlaks meie vastuvõtukomisjonis eraldi arvestusega; peaks täiendavate kursuste tegemine olema vajalik, osalemine vastavates bakalaureuse kursustes on võimalik.

Keeleoskus


Kogu kraadi õpetatakse inglise keeles. Kõik taotlejad peavad lubama sissepääsu saamiseks keeleoskust. Tõend võetakse vastu järgmisel kujul:

  • TOEFL®-test: 550 (paberil), 213 (arvutipõhine) või 80 (Interneti-põhine)
  • IELTS (akadeemiline) minimaalne punktisumma 6,5
  • TOEIC minimaalne punktisumma 730.

Kui taotleja peab olema inglise keelt emakeelena kõneleja või bakalaureusekraad või muu sarnane programm, mida õpetatakse täies ulatuses inglise keeles, võidakse keeleoskusest loobuda.

Kuigi saksa keele oskused ei ole kohustuslikud, pakume Saksa keele kursusi õpilaste tasuta vastuvõtmiseks, et hõlbustada paremat suhtlemist Saksamaal elamise ajal.

Viimati uuendatud May 2018

Teave kooli kohta

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz n ... Loe edasi

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz named after the first governing mayor of Berlin. Näita vähem