MA rahvusvahelises kultuuripärandi halduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülikool jälgib koroonaviiruse (COVID-19) puhangut ja selle mõju ning teeb kõik endast oleneva, et tulevasi tudengeid ohutuks muuta ja rahustada. Täpsema teabe saamiseks värskendame regulaarselt oma tulevaste õpilaste KKK-sid, et lisada kõige värskemaid nõuandeid.

International Heritage Management MA on hästi väljakujunenud ja austatud programm, mis põhineb ainulaadsel partnerlusel juhtivate ülikoolide ja üks suuremaid sõltumatuid muuseume Suurbritannias Ironbridge Gorge Museums Trust.

Programm pakub Teile võimalust osaleda ülikoolis asuva rikkaliku ja mitmekesise rahvusvahelise teadusringkonnaga ning uurida mitmeid kultuuripärandi ja selle juhtimise aspekte kogu maailmas ning muuseumi usalduse praktilist kogemust kultuuripärandi vaatamisväärsuste käitamisel. Oma valdkonna ekspertide loengute ja õpikülastuste programmi abil tegelete kultuuripärandi haldamise ja uurimismeetodite mitmesuguste aspektidega, mis võimaldavad teil sektoris edasi liikuda.

Pakume ka täiskohaga rahvusvahelist pärandijuhtimise magistriõpet (UK-USA), mis on sügisel Birminghami ülikoolis ja kevadel Illinoisi ülikoolis või Rahvusvahelise pärimisharjumuste magistriõppes kaugõppega ühe või kahe aasta jooksul.

Kursuse sisu

Sa uurid kuut põhilisi mooduleid:

 • Pärandiga seotud kriitilised lähenemisviisid
 • Heritage Conservation Management
 • Pärandijuhtimise praktika
 • Pärandi tõlgendamine
 • Teadustöö oskused ja meetodid
 • Hindatav õppenädal

Võtate oma moodulid kahe semestri jooksul. Ühenädalane elamuõppekool toimub teisel poolaastal, vastavalt ülikooli pakutavale majutusele.

Meie laiaulatuslik kontaktvõrgustik Ühendkuningriigi tööstusega tähendab, et saame soovi korral pakkuda teile ka tuge kursuse korraldamise korraldamisel.

Hindamine

Moodulid hinnatakse tavaliselt kirjaliku loovutamise teel. Lõpetanud programmi 15 000-sõna väitekirjaga.

Miks uurida seda kurssi

 • Unikaalne partnerlus - Ironbridge'i rahvusvaheline kultuuripärandi instituut (IICH) on partnerlus, mis on moodustatud üle 30 aasta tagasi Birminghami ülikooli ja Ironbridge Gorge Museum Trust vahel. Teil on võimalus töötada koos muuseumitöötajate ja maailma juhtivate õppejõududega, et oma õpikogemust paremaks muuta.
 • Vabatahtlik töökoht - me saame teid toetada, et saaksite oma karjäärivõimalusi täiustada.
 • Ülemaailmsed väljavaated - saate kohtuda inimestega kogu maailmast, mis mõjutavad teie kogemust, uurides erinevaid kontekste, milles pärandit globaalselt juhitakse.

Õppimine ja õpetamine

Moodulite õpetamine toimub mitmel kujul, sealhulgas loengud, välitööd, arutelud, esitlused ja rollimängud. Kogu kursuse käigus teete ka tihedat isiklikku juhendajat.

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt küsitakse autasu kraadi vastaval teemal, tavaliselt kõrgema teise klassi standardit või samaväärset kraadi. Teil ei pea olema selle teemaga seotud eelnevat kogemust, kuid eeldame, et näete pärandiga seotuse või entusiasmi tõendeid teie isiklikus avalduses.

Kandideerida kutsutakse ka üliõpilasi, kellel pole nimetatud standardi kraadi, kuid kes suudavad näidata olulist asjakohast töökogemust. Iga taotlust arutatakse igal üksikjuhul eraldi.

Rahvusvahelised / EL tudengid

Akadeemilised nõuded: aktsepteerime mitmesuguseid kvalifikatsioone erinevatest riikidest - kasutage allpool olevat käepärast juhendit, et näha, milliseid kvalifikatsioone teie riigist aktsepteerime.

Inglise keele nõuded: Sellele kursusele kehtivad standardsed keelenõuded - IELTS 6.5, vähemalt üheski sagedusalas 6,0. Kui teile pakutakse õppekohta ja te ei vasta keelenõuetele, on teil võimalus registreeruda meie inglise keele õppeks akadeemilistel eesmärkidel - kui kursuse edukalt läbite, on teil võimalik keel täita nõue ilma keeleoskust ümber hindamata.

IELTS 6.5, mille suvalises sagedusalas on vähemalt 6,0, võrdub:

 • TOEFL: 88 kokku vähemalt 21 lugemisega, 21 kuulamisega, 22 rääkimisega ja 21 kirjutamisega
 • Inglise keele Pearsoni test (PTE): akadeemiline 59 kõigil neljal oskusel
 • Cambridge English (eksamid on tehtud alates 2015. aastast): Edasijõudnud - minimaalne üldskoor on 176, kusjuures üheski komponendis peab olema vähemalt 169
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Loe edasi

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Näita vähem