Kellele see on?

Rahvusvahelise Poliitika MA programm on mõeldud õpilastele, kes soovivad uurida rahvusvahelist poliitikat laiemalt. Selle eesmärk on aidata teil puurida ja järgida oma konkreetseid huve ning spetsialiseeruda oma teadmistele. Kursus on loodud selleks, et anda teile võimalus oma küsimusi maailma toimimise viiside kohta edasi arendada ja argumente luua, kui te seda ei tunne.

Kursuse käigus omandatud teadmised ja oskused võimaldavad teil uurida paljusid rahuldust pakkuvaid karjäärivõimalusi - toetades valitsusväliseid organisatsioone töötamaks avalikus teenistuses või meedias.

Eesmärgid

Kas USA on heatahtlik ülemaailmne liider või uusimperiaalne jõud? Kuidas saab 21. sajandil üleminek Läände ülejäänud jõududele ümber kujundada rahvusvahelist poliitikat? Kas riigid tegutsevad tõhusalt rahvusvaheliste institutsioonide ja ülemaailmsete majandustegevuses osalejate poolt üha kujundatavas maailmas?

Rahvusvaheline Poliitika MA süüdistab teie vaatevinklist ja aitab teil:

 • Uurige ekspansiivset ja pidevalt muutuvat teemat ning omandage rahvusvahelises poliitikas kõrgelt arenenud spetsialiseeritud haridus
 • Lugege välja laia kontuuride kohta, arendades samal ajal reaalmaailma teadustööga seotud erialasid
 • Proovige ideid, mis struktureerivad seda, kuidas me maailmale mõtleme, ja uurime sündmusi määratlevaid institutsioone
 • Keskendu sellele, kuidas saate seda uut arusaamist kasutada, et otsustada ise ülemaailmsete asjadega
 • Uurida ja kriitiliselt hinnata valitsuste, riikidevaheliste osalejate ja võrgustike ning valitsustevaheliste organisatsioonide suhete keerukat struktuuri
 • Saada 21. sajandil ülemaailmsete poliitiliste küsimuste arenenud kontseptualiseerimine
 • Mõista tänapäeva teoreetilisi debatte ja kiiret poliitilist muutust tänapäeva maailmas
 • Arendage oma analüütilist suutlikkust erinevate õppemeetodite abil
 • Valmistage ette mitmesuguseid karjäärivõimalusi, pakkudes kontekstipõhiseid teadmisi, mida rakendatakse elukestvas õppes kiiresti muutuvas poliitilises ja sotsiaalses maailmas.

Riiki sisenemise nõuded

Teil peaks olema esimese või teise taseme kõrgharidus (või samaväärne) kraad poliitikas, sotsiaalteadustes, humanitaarteadustes või seadustes. Siiski oleme rahul ka inimõigusorganisatsioonide, valitsusväliste organisatsioonide, sotsiaalteenuste, ajakirjanduse ja muude seonduvate sektorite kogemustega inimestega.

INTO City , London Ülikool

Ärge vastake sisenemise nõuetele? INTO City University of London pakub erinevaid akadeemilise ja inglise keeles programmid, mis aitavad Sul valmistuda õpinguteks City , University of London. Õppige kogenud õpetajaid spetsiaalses rahvusvahelises õpikeskuses.

Need programmid on mõeldud rahvusvahelistele üliõpilastele, kes ei vasta nõutavatele akadeemilistele ja ingliskeelsetele nõudmistele otsese sisenemise jaoks. Selle kraadiõppe ettevalmistamiseks võta rohkem infot sotsiaalteaduste ja kunstiprogrammi kraadiõppes.

Kaplan Rahvusvaheline Kolledž, London

City töötab koostöös Kaplan International College (KIC) Londoniga, et pakkuda ettevalmistavaid kursusi rahvusvahelistele üliõpilastele. KMK Londoni pre-magistrikursused pakuvad igakülgset tuge üliõpilastele, kes soovivad täiendada oma magistriõpet City . Sellise taseme edusammud on tagatud, kui täidate KIC London Pre-Magistriõpe kursuse nõutaval tasemel.

Rahvusvaheline ekvivalentsus

Kui taotlete välismaal asuvat kraadi, on Ühendkuningriigi asutuse teise astme kõrghariduse rahvusvaheliste ekvivalentide tunnus järgmine. Pange tähele, et need arvnäitajad on mõeldud ainult juhistena ja individuaalseid taotlusi hinnatakse iga juhtumi puhul eraldi.

 • Hiina: bakalaureusekraad (Xueshi) sobival teemal, mille üldine hinne on 75-85% (sõltuvalt väljaandva asutuse seisundist)
 • USA: bakalaureusekraad sobival teemal koos CGPA-ga 3.2
 • India: bakalaureusekraad sobival teemal koos CGPA 6,5 / üldine 65% / I osakonna liigitus
 • Türgi: Lisans Diplomasi või Műhendis Diplomasi, mille minimaalne CGPA 3.0 või 65%
 • Itaalia: Diploma di Laurea sobivas teema, mille minimaalne punktisumma on 104.

Inglise nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, vajate järgmist kvalifikatsiooni:

 • IELTS: üldskoor 6,5 (vähemalt 6,0 iga alateesti puhul).

Tulenevalt muudatustest UKVI SELTi loendis ei saa me enam aktsepteerida TOEFLi kui inglise keele tunnistust õpilastele, kes vajavad CAS-i alates 2014. aasta aprillist.

INTO inglise keele programmid

Kas ei vasta inglise keele nõuetele? INTO City , London Ülikool pakub inglise keele programme, mis aitavad teil õppida ülikoolis. Need intensiivsed ja paindlikud kursused on mõeldud inglise keele oskuse suurendamiseks sisenemiseks kraadiõppesse.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
City University of London

Vaata veel 5 kursust City University of Londonis »

Viimati uuendatud October 21, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,750 GBP
täistööajaga aastas, Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvaheline 16 250 krooni - õppemaksu suurus sõltub aastastest muutustest.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date