Ülevaade

Rahvusvahelise turismi ja lennundusohutuse magistriõppe eesmärgiks on ühendada teooriad, kontseptsioonid ja praktika, et arendada juhtimisalase karjääri kriitilisi arusaamu kas turismi- või lennundustööstuses.

MA pakub võimalust tõhustada teadustöö oskusi, et edendada tööhõivet turismi- või lennundussektoris. Seda pakutakse üheaastase täiskoormusega ja kaheaastase osalise tööajaga kursusena. See kursus viiakse läbi rahvusvaheliselt tunnustatud asutuses.

Miks valida see kursus?

Kursuse kestel võtate kasutusele interdistsiplinaarse lähenemisviisi turismi ja lennunduse juhtimise uurimiseks, tuginedes rahvusvahelisele juhtumiuuringute materjalile, et mõista nii turismi kui ka lennundussektori ülemaailmset tegevust.

MA õpetab kogenud teadlaste meeskond, kellel on turismi- ja / või lennundusjuhtimise taust. Paljud neist töötajatest on laialdaselt avaldatud ja neil palutakse kõnelda kogu maailmas toimuvatel üritustel ja konverentsidel. Sellel kursusel on mitmeid praktikapõhiseid funktsioone, mis võivad hõlmata tööstuse külalisesinejaid, tööstusharuga seotud pühade kasutamist, välitööde tegemist ja väljasõite.

UWL kraadiõppe ainulaadne müügipunkt jääb meie lihtsa õppekava struktuuri, eklektiline segu distsipliinid, mis aitavad kaasa kursuse ja hulga spetsialiste moodulite turism ja lennundus, mis kajastavad töötajate teadmisi ja kogemusi ning annavad muidugi oma eriline maitse ja keskendumine.

Turismi- ja lennundusuuringu aluseks olev filosoofia on see, et õpilased peaksid varustama õpilastele mitmeid akadeemilisi ja tööstusespetsiifilisi oskusi, mis sobivad sobivate töökohtade leidmiseks teeninduspõhises majanduses.

Ma Rahvusvaheline Turism ja lennundus Juhtimine võtab kombineeritud õpetamise ja õppimise strateegia. See hõlmab loengute, õppetundide, seminaride ja iseseisva isikliku uurimistöö kasutamist. Õppekava edastamise keskne osa on info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kasutamine koos elektrooniliste õppematerjalide ja e-raamatutega. Meie õpitava lähenemisviisi tunnuseks on tööstusharu põhiprobleemide kasutamine.

Laiendatud magistriõppe rahvusvahelise turismi ja lennunduse juhtimine

Kui olete lõpetanud bakalaureusekraadi ja ei vastanud MA rahvusvahelise turismi ja lennundusjuhtimise kursuse sisenemise kriteeriumidele, võite saada meie laiendatud magistriõppe rahvusvahelise turismi ja lennunduse juhtimise võimaluse. See sisaldab kahte täiendavat moodulit. Nemad on:

 • Laiendatud õpingute oskused
 • Kriitiline mõtlemine, analüüs ja hindamine

Selleks, et aidata teil oma õpinguid maksimaalselt ära kasutada, on vajaduse korral ka inglise keele tugi.

Kui olete ülaltoodud moodulid edukalt sooritanud ja olete osalenud kõikides keele tugisessioonides (vajaduse korral), lähete automaatselt edasi selle lehe vahekaardil "Kursuse üksikasjad" loetletud moodulitele.

Laiendatud magistriõppe rahvusvahelise turismi ja lennunduse juhtimise kursus algab 13. mail 2019 ja selle kestus on umbes 15 kuud. Pange tähele, et laiendatud MA rahvusvahelist turismi ja lennunduse juhtimise valik tuleb uurida täistööajaga ja tasu erineb standardse MA Rahvusvaheline Turism ja lennundus Juhtimine.

Õpetaja informatsioon

Selle kursuse juhib London Geller Hospitality and Tourism College, et pakkuda teile nii kvaliteetset õpetamist kui ka isiklikku tähelepanu, mida peate oma ülikoolihariduse ära kasutama.

Londoni Gelleri majutus- ja turismikolledži koosseisus on kogenud ja austatud teadlased:

Londoni Gelleri majutus- ja turismikolledži dekaan James Edmundsil on üle kahe aastakümne pikkune kogemus turismi, külalislahkuse ja lennunduskursuste õpetamisel ja juhtimisel kõrghariduses. Viimasel ajal on ta osalenud kommertspilootklasside õpetamise lepingute haldamises, mis on seotud kahe maailma suurimate lennukoolituse pakkujatega ning mitme suure profiiliga rahvusvaheliste lennuettevõtjatega.

Karjäär ja õpingute areng

Turism ja lennundusüliõpilased leiavad, et nad töötavad paljudes erinevates sektorites kogu maailmas, sealhulgas:
 • lennuala
 • portside
 • reisioperatsioonid
 • vaatamisväärsuste haldamine
 • ärireis.

Pärast kursuse lõppu, kui soovite õppida edasi, on teil võimalus õppida MPhil ja doktoriõppes.

Kursuse üksikasjad

Õppetoetus on tasuta ja kõigile turismiettejatele kättesaadav. See hõlmab isikliku juhendaja, õpilaspiraatori ja elektrooniliste õppematerjalide kasutamist. Programm uhkeldab oma avatud õpilastele suunatud poliitika üle. Koos ülikooliga pakub kursus rahvusvaheliste ja välismaalaste üliõpilaste inglise ja akadeemiliste oskuste programmi. See kestab enne kursuse alguskuupäeva täiendavate toesessioonidega õppeperioodi jooksul. Lisateabe saamiseks pöörduge õppimise poole. @ UWL .ac.uk.

Hindamisel on nii formatiivne (kursuse) kui ka kokkuvõtlik (lõplik) hindamine. Tavaliselt sisaldab moodul mitte rohkem kui kahte või kolme tööülesannet. Ametlikke eksameid pole määratud. Kursus hõlmab esseede, aruannete, esitluste, juhtumiuuringute, portfellide, auditite, klassi testide, projektiplaanide, tööstuspõhiste põlvkondade, ärimängude ja töökoha simulatsiooni kasutamist (nimetage vaid mõned). Traditsiooniliselt on magistri tasemel kooli õpetamise, õppimise ja hindamise strateegiaga kaasatud mitmesuguseid hindamistehnikaid, mis kajastavad erinevate õpilaste laiapäraseid oskusi erinevate moodulite hindamistulemuste täitmiseks.

Moodulid

 • Turismi- ja lennunduspõhimõtted ja -praktika
 • Tarbija mõistmine
 • Lennutegevus
 • Sihtkoha haldamine
 • Vastutustundlik turism ja lennundus
 • Turismi- ja lennundustööstuse strateegiline juhtimine

Doktoritöö

 • Uurimismeetodid
 • Dissertatsioon

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt eeldatakse, et teil on hea ülikoolidiplom (2: 2 või kõrgem) Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärses õppeasutuses.

Kõik taotlusi arvestatakse nende individuaalsete saavutuste alusel. Kursus tervitab küpsetest ja mittestandardseid kandidaate. Siin eeldatakse, et intervjuu protseduurid kehtivad.

Kõigil juhtudel on vaja kahte viidet.

Laiendatud magistriõppe rahvusvahelise turismi ja lennunduse juhtimine
Laiendatud magistriõppe rahvusvahelise turismi ja lennunduse juhtimise programmi uurimiseks peate:

 • Bakalaureusekraad
 • Rahvusvahelised üliõpilased peavad vastama meie ingliskeelsetele nõuetele IELTS 6,5 või kõrgemal ja vähemalt 5,5 iga üksiku komponendi kohta (lugemine, kirjutamine, kõnelemine ja kuulamine).
 • Samuti kaalume teid selle kursuse puhul, mille IELTSi väärtus jääb vahemikku 6,0-6,5 - sellisel juhul peate esimese semestri jooksul läbima inglise keele kursuse, mida me ei paku lisakuludega.

Maailma rahvusvahelise turismi ja lennundusjuhtimise standardid
Rahvusvahelised üliõpilased peavad vastama meie inglise keele nõuetele nii IELTSis (6.5 või kõrgemal) kui ka vähemalt 6,5-le igale neljale komponendile (lugemine, kirjutamine, kõnelemine ja kuulamine).

Mõnedes riikides, kus õpetamine on inglise keeles, võime aktsepteerida kohalikku kvalifikatsiooni.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 8 kursust UWL University of West Londonis »

Viimati uuendatud November 5, 2018
See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,000 GBP
Rahvusvahelised üliõpilased. ELi ja Ühendkuningriigi üliõpilased: 7 800 dollarit. 2019. aasta maksud võivad muutuda vastavalt valitsuse poliitikale ja eeskirjadele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev