Muidugi

Magistriõpe rahvusvahelises vaba aja, turismi ja ürituste korraldamise programmis valmistab ette lõpetajaid, et saada vastutustundlikeks juhideks vabaaja- ja turismisektoris, tööjõuturu segmendis, mis on endiselt laienemas ja on nüüdseks üks kõige rohkem maailmamajanduse olulistes sektorites. See dünaamiline ja kiiresti muutuv tööstus vajab uuenduslikke ja loovaid spetsialiste, kes suudavad vastata uutele väljakutsetele ja viia need järgmisele tasandile. See keskendub jätkusuutlikkusele ja elukvaliteedile mineviku, praeguse ja tuleviku kontekstis. Õpilased uurivad väljakujunenud vaba aja veetmise ja turismiga seotud teooriaid (minevik), arutavad praeguseid juhtumeid (olemasolevaid) ja kasutavad stsenaariumide planeerimist kui vahendit tulevaste suundumuste ja arengute tuvastamiseks (tulevik). Kursused sisaldavad erinevaid haridusmeetodeid, nagu seminarid, õpikojad, loengud, esitlused, rühmatöö ja külaliste loengud.

Programmi eesmärgid on järgmised:

  • Arendada üliõpilase intellektuaalseid oskusi ja oskusi, st aidata õppuril arendada vaba aja veetmise ja turismi valdkonnas sõltumatut mõtlemist ja töötamist, mis põhineb akadeemilisel, professionaalsel ja rahvusvahelisel teadmistel.
  • Anda üliõpilastele põhjalikud teadmised ja erioskused, mis on vajalikud selleks, et valmistada neid ette olulise rolli mängimiseks rahvusvahelise vabaaja- ja turismitööstuse arendamisel.
  • Edendada õpilase isiklike omaduste arengut. See hõlmab keskmisest kõrgemate inimestevaheliste oskuste arendamist, enesekindluse, algatusvõime ja ettevõtluse kõrget taset ning sobivat suhtumist töösse.

Magistrantidel on kohustus täita 25% oma õpingutest Madalmaades.

Magistriõpe

Laiendades oma piire, ei räägita, mida te võiksite saavutada. Seepärast kutsume iga päev õpilasi, töötajaid ja partnereid üles oma talente avastama ja arendama osana oma professionaalse valdkonna ja vahetu keskkonna piiridest. Tulevikus kutsutakse üles ettevõtlikke ja leidlikke spetsialiste, kes teavad, kuidas oma teadmisi uuenduslike lahendustena tõlkida ja kellel on vaja näha oma professionaalset valdkonda kaugemale.

Magistriõpe ILTEMis

Rahvusvahelise vaba aja, turismi ja ürituste juhtimise magistrikraadi iseloomustab varasem - praegune - tulevane struktuur. Väljakujunenud teooriat uuritakse (minevik) ning praeguseid juhtumeid ja kaasaegseid küsimusi uuritakse ja arutatakse (kohal). Tuleviku perspektiivi tagamiseks on stsenaariumide planeerimine seotud vaba aja ja turismi poliitika ja planeerimise arendamisega. Teid julgustatakse loovalt mõtlema tööstuse ja oma karjääri tuleviku suunas. Te süvendate oma erialaseid teadmisi ja tuvastate uusi karjäärivõimalusi ja isiklikku arengut.

Programm on mõeldud homsele maailmale

See on sinu võimalus õppida ühel Euroopa külalislahkuse ja turismi kõige kõrgematest kõrgkoolidest. Meie mitme ülikooli ülikooli rakenduskõrgkool hõlmab rahvusvahelist tähelepanu, mis pakub teile rahvusvahelist kogemust. Te saate võimaluse õppida moodulit Hollandi peamises ülikoolis selle programmi raames. See on ainulaadne võimalus õpilastele ja lõpetajatele turismitööstuses eristada ja suurepärane võimalus laiendada oma rahvusvahelist võrgustikku.

Üldine informatsioon

Vastuvõtutingimused

a) Teie kraaditunnistuse ametlik koopia või originaal

Akadeemiline: bakalaureusekraad (rahvusvaheliselt tunnustatud), eelistatavalt vabal ajal

b) Inglise keele oskus

  • Akadeemiline IELTS 6.0 (vähemalt 5,0 iga oskuse puhul)
  • TOEFL 550 (paberil), 213 (arvutipõhine) ja 80 (internetipõhine)
  • Cambridge ESOL skoor FCE-C (169 või kõrgem)
  • TOEIC 670 (kuulamine ja lugemine) ja 290 (rääkimine ja kirjutamine)
  • Vaja on ametlikku eksemplari või inglise keele keeleeksami originaali
  • Teise võimalusena saate oma eelmise õppeasutuse kirja, mis kinnitab, et olete õppinud inglise keeles vähemalt 3 aastat.

Sissepääs intervjuu

Pärast kirjaliku taotluse töötlemist ja üldiste nõuete täitmist antakse teile ülikooli sisseastumise intervjuu kuupäev. Selle intervjuu tulemus määrab, kas sisenete meie MA-programmi SUAS-Q-sse. Pärast vestlusintervjuu saate pakkumise pakkumise.

Programm

Kas soovite olla vaba aja veetmise, turismi ja ürituste spetsialist, kes juhib projekte ja arenguid tööstusharu ees? Kas olete loominguline, innovatiivne, hea äritegevuse loomisel või inimeste elukvaliteedi parandamisel? Kas soovite õppida sektori tuleviku juhtimiseks vajalikke oskusi? See programm valmistab teid just seda tegema.

Rahvusvahelise vaba aja, turismi ja ürituste juhtimise magistrikraad (ILTEM) annab põhjalikud teadmised, et parandada oma rahvusvahelisi karjäärivõimalusi. Vaba aega, turismi ja sündmusi peetakse majandusliku arengu peamisteks teguriteks, arvestades tema võimet luua töökohti ja sissetulekuid. Sotsiaalseid ja keskkonnamõjusid ei tohiks tähelepanuta jätta: turism mõjutab turistide ja kohalike elanike elukvaliteeti. Programm valmistab teid saama vastutustundlikuks tulevikuks. Programmis rõhutatakse jätkusuutlikku lähenemist vaba aja veetmisele ja turismile ning vaba aja ja turismi mõju elukvaliteedile.

Miks ILTEM?

Hollandi ja Flaami akrediteerimisorganisatsioon on programmi akrediteeritud kolmekordse reitinguga. See teeb programmi üheks oma valdkonna parimaks.

Aktiivne osalemine tegelikes uurimisprojektides Euroopa Turismiinfokeskuste Instituudi (ETFI) osana. ETFI on juhtiv instituut, millel on Euroopas ainulaadne positsioon ja kes on spetsialiseerunud vaba aja ja turismi tulevaste uuringute ja stsenaariumide planeerimise valdkonnas. ETFI toetab turismitööstust teadusuuringutega, et kavandada strateegiaid, ärimudeleid ja kontseptsioone tulevikuks.

Tutvumine, kuidas töötada stsenaariumide planeerimisega, mis on vaba aja veetmise ja turismi juhtide jaoks oluline oskus.

Programmi ülevaade

Vaba aja ja turismi teoreetilised perspektiivid

Selles moodulis õpid õppima ja selgitama, kuidas filosoofia, psühholoogia, sotsioloogia, geograafia ja majandusteadused teevad vaba aja veetmise ja turismi valdkonda. Moodulil on suur rõhk vaba aja ja turismi ning jätkusuutlikkuse vahel.

Vaba aja ja turismi kvaliteet

Elukvaliteedi mõiste on muutunud vaba aja ja turismi valdkonnas üha olulisemaks. Elukvaliteedi hindamine ja tõlgendamine seoses vaba aja veetmise ja turismiga nõuab kriitilist ja analüütilist mõtlemist. Elukvaliteedi keerukus on mooduli keskseks aspektiks ja teil on vaja seda kriitiliselt analüüsida.

Poliitika ja planeerimine

See moodul keskendub vaba aja veetmise ja turismi avaliku poliitika ja planeerimisprotsesside, kontekstide ja seadistuste mõistmisele ja kriitilisele analüüsile. Vaba- ja turismitööstuse tulevaste otsustajate jaoks on hädavajalik arusaadav arusaam sellest, milliseid teooriaid ja lähenemisviise poliitika ja planeerimine saab arendada; vaba aja ja turismipoliitikat, planeerimist ja arengut kujundavad jõud; ja poliitika mõju ühiskonnale ja poliitilisele süsteemile.

Teadusuuringud (1–3)

Kolm uurimismoodulit valmistavad ette kirjutama oma iseseisva lõputöö, uurides, kuidas määratleda kaasaegne vaba aja veetmise ja turismi uurimisteema, kuidas kirjutada hästi tasakaalustatud ja üksikasjalik uurimistöö ettepanek ning kuidas teha asjakohast andmete kogumist ja analüüsi.

Valikained

Teil on valida kahe valikainete hulgast:

Ettevõtlus

See hõlmab ettevõtlust, uuenduslikke kontseptsioone ja ettevõtlusvaateid. See moodul on kiirendatud teaduspõhine programm. Selle eesmärk on anda teile võimalus koguda oskusi, raamistikku ja õppimiskogemusi, mis on vajalikud ärivõimaluste loomiseks teenustele orienteeritud organisatsioonides või uutes ettevõtetes, rakendades ettevõtluslikke ja uuenduslikke algatusi.

Sündmuste organisatsioonide haldamine

See valik on suunatud peamistele kontseptsioonidele, mis aitavad mõista, kuidas juhtida ürituste korraldamist ja kuidas edu saavutamiseks hädavajalikud konkurentsieelised.

Uuringu treener

Programmi alguses määratakse teile treener, kes juhendab teid isiklikult kogu programmi vältel ja aitab teil kriitiliselt mõelda enda, oma õppimisviisi ja tulevase karjääri kohta.

See on Stenden University Of Applied Sciences - Qatar tugevus: kiiresti muutuvas maailmas teevad meie inimesed võimatuks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Vaata veel 1 kursust Stenden University Of Applied Sciences - Qataris »

Viimati uuendatud Aprill 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
40 nädalat
Päevane õpe
Price
86,000 QAR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
okt 1, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
okt 1, 2020