• Kestus (aastad): 1,5 aastat
 • Kvalifikatsiooni tunnistus: rahvusvahelised suhted ja Euroopa õpingud (MA, 1,5 aastat või 3 semestrit)
 • Kvalifikatsiooni tase: 2. tsükkel (magistrikraad)
 • Juhenduskeel: inglise keel
 • Õppetöö: täisajaga ja osalise tööajaga on mõlemad võimalikud.
 • ECTSi minimaalsed krediitide arv: 90

Programmi profiil

General Programmi eesmärgid mulle

Programmi üldeesmärgid on järgmised:

 • Edendada põhjalikku uurimist ja uurimistööd, andes õpilastele võimaluse spetsialiseeruda rahvusvahelistele suhetele ja Euroopa õpingutele, samuti politoloogiatele ja muudele seotud valdkondadele laiemas sotsiaalteaduste valdkonnas. Teadmiste süstemaatiline arendamine ja rikastamine ülalnimetatud valdkondades on oluline eelis neile, kes soovivad töötada mitmel kutsealal, sektoris ja organisatsioonides.
 • Tagab kraadiõppe bakalaureusekraadide omanikele rahvusvaheliste suhete, politoloogia, ajaloo või muude asjakohaste bakalaureuse kraadide ja üksikisikute kohta, kes soovivad töötada rahvusvaheliste suhetega seotud valdkondades (nt avalikus sektoris, eriti ministeeriumite teeninduses välis-, kaitse- või kaubandusministeerium, rahvusvahelised ettevõtted, rahvusvahelised organisatsioonid, näiteks ÜRO ja EL, akadeemilised asutused ja uurimiskeskused, valitsusvälised organisatsioonid jne).
 • Arendada vastavate valdkondade kraadiõppe üliõpilaste teadmiste ja oskuste taset.
 • Saavutada sügav mõistmine rahvusvaheliste suhete keerukusest ning nendega tegelemisel nende teoreetiliste ja metoodiliste pädevuste ülioluline tähtsus.

Programmi erieesmärgid mind

Programmi erieesmärgid on järgmised:

 • Assimilatsioonid rahvusvaheliste suhete ja Euroopa uuringute (st rahvusvaheline süsteem, rahvusvaheline koostöö, rahvusvaheline organisatsioon, piirkondlik integratsioon, rahvusvaheline ja etniline konflikt, rahvusvaheline julgeolek jne) põhikontseptsioonid. See on oluline eeltingimus süvendatud lähenemisviisi väljatöötamiseks keerukatele küsimustele nagu Euroopa integratsiooniprotsess, riikidevaheliste suhete poliitiline, majanduslik ja sotsiaalne mõõde, tsiviil-, rahvusvahelised ja piirkondlikud konfliktid, terrorism, energiasõltuvus ja energiajulgeolek jne. Programm pöörab eritähelepanu Küprose Vabariigi ja selle liikmelisusega seotud küsimustele ning Küprose geograafilisele positsioonile Vahemere idaosas ja Lähis-Idas.
 • Andke vajalikke teadmisi rikaste teoreetiliste ja teadustegevuse traditsioonide kohta, mis on seotud mitme valdkonnaga, näiteks rahvusvaheliste suhete teooria, Euroopa ja piirkondliku integratsiooni, rahvusvahelise poliitilise majanduse, rahvusvahelise julgeoleku, asümmeetriliste ohtude, konfliktide lahendamise ja konfliktide lahendamise jne. Programm on üles ehitatud viisil, mis võimaldab üliõpilastel spetsialiseeruda nende erilise huvi valdkondadele, omandades teoreetilisi ja metodoloogilisi uuringuid ning põhiteadmisi rahvusvaheliste suhete ja Euroopa õpingute valdkonnas.
 • Andke õpilastele laialdane arusaam 20. ja 21. sajandi rahvusvahelise süsteemi poliitilisest, sotsiaalsest ja majanduslikust arengust ning uuest arenevast rahvusvahelisest ja piirkondlikust keskkonnast. Õiguse, diplomaatia, era- ja valitsusväliste agentide roll rahvusvahelises süsteemis on selle mõistmise oluline osa. Pealegi on riikide suhteline poliitiline ja majanduslik jõud, selliste rahvusvaheliste organisatsioonide nagu ÜRO roll ja konflikti olemasolu peamised fookused kogu programmile.

Karjääri väljavaated

Programm kehtib üksikisikute kohta, kes kavatsevad töötada rahvusvaheliste suhetega seotud valdkondades (nt avalikus sektoris, eriti välisministeeriumi, kaitse- või kaubandusministeeriumi, rahvusvahelistes ettevõtetes, rahvusvahelistes organisatsioonides nagu ÜRO ja EL, akadeemilistes asutustes ja uurimiskeskustes, valitsusvälistel organisatsioonidel jne).

Juurdepääs edasistele uuringutele

Lõpetajad programmi saab vastu võtta Kolmanda tsükli kraadi (doktorikraad).

Hindamine

Kursuse hindamine koosneb põhjalikust lõpueksamilt ja pidevast hinnangust. Jätkuv hindamine võib muu hulgas hõlmata keskmise tähtajaga projekte ja klasside osalemist.

Kirjade klassid arvutatakse lõpliku eksami ja pideva hindamise põhjal ning nende kahe hindamiskomponendi käigus saadud tegelike numbritega. Kursuste alusel arvutatakse õpilase semestri hindeks keskmine (GPA) ja kumulatiivne punkti keskmine (CPA).

Lõpetamisnõuded

Üliõpilane peab täitma 90 ECTS ja kõik programmi nõuded.

Minimaalne kumulatiivne hinne punkti keskmine (CPA) on 2,0. Seega, kuigi "D-" on klassi PASS, peab CPA 2,0 saavutamiseks olema nõutav keskmine hinne "C".

Õpitulemused

Selle programmi edukal lõpetamisel peaksid õpilased saama:

 1. Kriitiliselt hinnata peamisi suundumusi ja arenguid rahvusvaheliste suhete ja Euroopa õpingute valdkonnas.
 2. Kasutage tõhusalt uurimismeetodeid, mida kasutatakse rahvusvaheliste suhete, Euroopa õpingute ja sotsiaalteaduste valdkonnas.
 3. Kergesti tegelema õppevaldkonna keerukusega ja selle seos teiste teemadega.
 4. Osalege aruteludes õppevaldkonnas.
 5. Arutlege maailma ajaloo ja Euroopa integratsiooniprotsessi üle arukalt ja analüütiliselt.
 6. Sõltumatult määratlema rahvusvaheliste suhete ja Euroopa õpingutega seotud keerukaid küsimusi, kasutades erinevaid teoreetilisi lähenemisviise ja metoodilisi vahendeid.
 7. Hinnake valdkonna keerukust ja analüüsige seotud küsimusi nii suuliselt kui ka kirjalikult, korraldage ja juhatage arutelud rahvusvaheliste küsimuste üle.
 8. Sõltumatult analüüsida, tõlgendada ja peegeldada arengusuundi peamisi suundumusi maailma poliitikas.
 9. Kriitiliselt analüüsida teadustööd õppevaldkonnas.
 10. Suhtlege inglise keeles nii suuliselt kui ka kirjalikult (kohalikul tasandil).
 11. Kasutage organisatsioonilisi ja analüütilisi oskusi, mis võimaldavad neil uurida rahvusvahelisel tasandil nähtusi, mis on pädevad minimaalse abisummaga.
 12. Kasutage raamatukogude, bibliograafiliste materjalide ja akadeemiliste uuringute tõhusat kasutamist.

Stipendiumid - rahaline abi

Ülikool pakub stipendiume ja rahalist abi täiskoormusega üliõpilastele akadeemiliste stipendiumide, rahalise abi, spordialaste stipendiumide ja ülikoolilinnakute õppekavade vormis.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
University of Nicosia

Vaata veel 28 kursust University of Nicosiais »

Viimati uuendatud November 22, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
3 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,590 EUR
Kohalike / ELi üliõpilaste aastased õpingud; 13 860 eurot rahvusvaheline üliõpilaste iga-aastane õppemaks
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

Contact school

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school