MA rahvusvahelistes suhetes

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe rahvusvaheliste suhete alal

Programmi Master of Arts rahvusvahelistes suhetes võimaldab üliõpilasel omandada teadmisi ja oskusi kõige olulisemates küsimustes, mis on seotud rahvusvahelise diplomaatia, poliitika ja majandusega, et suhelda ja teha koostööd kõige tõhusamalt rahvusvaheliste vestluspartneritega, olgu see valitsuses valitsusvälised organisatsioonid, vaid ka äritegevuses.

Magistriõpe rahvusvaheliste suhete sobib neile õpilastele, kes soovivad teha karjääri rahvusvahelise tähelepanu keskmes, eriti diplomaatia ja välispoliitika, kuigi põhialuste rahvusvaheliste suhete globaalses äris kaetakse ka nii rahvusvahelise juhtimise ja juhtimise, äri-ja projekti juhtimine, samuti kultuuridevaheline suhtlus- ja läbirääkimisoskus. Lisaks on täielik kursus pühendatud EDRS-ile (eetika, mitmekesisus, vastutustundlikkus, jätkusuutlikkus). Nii et programmi raskem lõpetamine võimaldab üliõpilastel liituda rahvusvaheliste organisatsioonidega, saada osa diplomaatilistest teenistustest ja / või töötada erasektoris.

 • Keel: inglise keel
 • Kestus: 3 semestrit (1,5 aastat): 2 semestrit Magistritöö / praktika
 • Alguskuupäevad: oktoober ja veebruar
 • Autorid: 91 ECTS
 • Kraadiõpe: Rahvusvaheliste suhete magistrikraad

Kursused

Rahvusvaheliste suhete magistrikursused jagunevad 3 põhikategooriasse: põhikursused (36 ECTS / 9 kursust), mis on kohustuslikud ja erialased kursused / seminarid (16 ECTS / 5 kursust), mis esitatakse programmi teise poolaasta jooksul ja Seminarid ja seminarid (9 ECTS). Õpingute lõpus on üliõpilane kohustatud koostama magistritöö (30 ECTS) VÕI lõpetama praktika (30 ECTS).

Sissepääsuprotsess ja nõuded

 1. Saatke taotlusvorm.
 2. Saate tagasisidet SSHE töötajatelt.
 3. Saatke täiendavaid nõutavaid dokumente (vajadusel varasemad diplomid ja cv).
 4. Saate registreerumise kinnituse.

Me võtame Teiega ühendust niipea, kui olete meile saatnud täidetud taotluse ja vajalikud dokumendid.

Klõpsake nuppu

Nõuded

 • Varasemad diplomid ja cv (vajaduse korral).
 • Teie praeguse ID skannimine.
 • TOELF / IELTS (80/7) inglise keele oskuse tunnistus või samaväärne dokument.

Küsimused?

Jõua meiega! Seda saate teha vormi abil siin või otse e-posti aadressil: info@sshe.ch

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. ... Loe edasi

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. Näita vähem