Meie Richmondi Ülikooli rahvusvaheliste suhete MA eesmärk on anda üliõpilastele põhjalikke teadmisi rahvusvaheliste suhete, analüüsi ja teadustöö põhioskuste distsipliini kohta koos võimalusega omandada praktilisi kogemusi valikulise internatuuri kaudu.

Programm uurib mitmesuguseid teooriaid ja lähenemisviise rahvusvahelistele suhetele, sealhulgas globaalsele poliitilisele majandusele, diplomaatilisele praktikale, ülemaailmse meedia rollile, konfliktijärgsetele ja konfliktijärgsetele olukordadele ning paljudele teistele.

Rahvusvaheliste suhete magistriõpe valmistab ette üliõpilasi edaspidiseks kraadiõppeks kohaliku, riikliku, regionaalse ja rahvusvahelise poliitika põnevas maailmas, riiklikes ja valitsusvälises organisatsioonis.

Õpilasi kutsutakse osalema peamiste rahvusvaheliste institutsioonide külastamisel, sealhulgas Haagi rahvusvahelises kriminaalkohtus, ELi peakorteris Brüsselis ja Norras asuvast olulisest rahu uurimisinstituudist.

Richmondi Riigi, Võimu Uuringute Keskuse egiidi all

Õppekava

Pakume ranget õppekava, mis hõlmab teoreetilisi ja praktilisi arenguid globaalse poliitika dünaamilises valdkonnas, mis on sätestatud kosmopoliitne Londonis elavas kontekstis, rahvusvahelises klassiruumis, mis annab lõpetajale selgeid eeliseid oluliste isiklike ja kultuuridevaheliste suhtlemisoskuste arendamisel.

Programm uurib mitmesuguseid teooriaid ja lähenemisviise rahvusvahelistele suhetele, rahvusvahelise poliitilise majanduse küsimustele ning pakub kursusi rahvusvahelise diplomaatilise praktika, rahvusvahelise õiguse ja institutsioonide kohta, konkreetsete piirkondade õpinguid, rahvusvahelist rännet, meediat ja paljusid teisi.


Valikuline akrediteeritud internatuur

Õpilastele pakutakse ka võimalust jätkata suve semestri jooksul uurimistööga seotud internatuuri kas Ühendkuningriigis või kogu maailmas. Ülikool toetab üliõpilasi internatuuri tagamisel ja kogu nende okupatsiooni ajal. Akrediteeritud internatuur annab õpilastele hindamatu võimaluse kasutada kursustel õppinud teadmisi ja oskusi reaalses maailmas. Praktika juhendatakse ja õpilased peavad mõtlema, mida nad on õppinud ja kuidas see on asjakohane praktikaprogrammiga.

Õpilasi hinnatakse korrapäraselt palkide, suulise ettekande ja kriitilise mõtlemisega nende kogemuste põhjal. Üha enam konkureerivas ülikoolilinnakute turul on praktikakohad hindamatuks võimaluseks, mis mitte ainult ei täienda programmi teoreetilisi õppetunde, vaid pakub ka otsest seost karjääri ja täiendavate võimalustega. Praktika viiakse läbi vähemalt 5 nädala suvekuudel.


Top 5 põhjused uurida rahvusvahelisi suhteid

• valikuline integreeritud praktika ja teadustöö, mis on otseselt seotud selle programmiga ja aitab teil paremini ette valmistuda kutsevaldkonnas.
• Omandatakse USA ja Ühendkuningriigi akrediteeritud kraad pärast kursuse edukat läbimist, mis on tulevastele tööandjatele väärtuslik.
• Väikesed klassid (keskmiselt 10 inimest), kõrged kontakttundid koos professorite ja akadeemiliste nõustajatega.
• Juurdepääs Londoni kesklinnale, mis asub rahvusvaheliste suhete ja mõju keskpunktis.
• Võimalus külastada rahvusvahelisi institutsioone nagu Hollandi peakorter Brüsselis ja Haagis.


Riiki sisenemise nõuded

Esimene aste mõnes distsipliinis, mille miinimumklass on 2,2 (alumise teise klassi autasud) või selle rahvusvaheline ekvivalent.


Inglise keele nõuded (inglise keele emakeelena kõnelejad)

  • IELTS 6,5, iga kuulamine, kõnelemine, lugemine ja kirjutamine 5,5-ga
  • TOEFL (IBT) 87 koos kuulamis 21, lugemine 22, kirjutamine 21, kõne 23
  • Pearsoni inglise keele akadeemiline test (PTE) 62
  • Cambridge English: Oskus - Tase C2 või Tase C1
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Richmond The American International University in Londonis »

Viimati uuendatud November 27, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 - 2 aastat
Päevane õpe
Price
12,500 GBP
Rahvusvaheline | EL: 7000 naela
Deadline
Võta kooliga ühendust
for Fall 2019 entry
nov 15, 2019
for Spring 2020 entry
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Fall 2019 entry
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
nov 15, 2019
for Spring 2020 entry
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Fall 2019 entry
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
nov 15, 2019
for Spring 2020 entry
End Date