Magistriõpe rahvusvaheliste suhete alal

Koolituse kestvus semestrites: 4 akadeemilist semestrit

Programmi raames saavutatud ainepunktide arv: 120 ECTS

See on kaheaastane inglisekeelne programm, kus koolitatakse tulevasi regionaalsete ja rahvusvaheliste asjatundjate spetsialiste, kellel on põhjalik arusaam maailma poliitikast ja rahvusvahelistest suhetest. Programmi korraldab CUB-i Rahvusvaheliste Uuringute Instituut, kus õpilastel on võimalus valida kasuliku portfelli loomiseks nii piirkonna spetsialist kui ka keelekursused. Lisaks sellele on programmil multidistsiplinaarne ulatus, millel on tugev IR, rahvusvaheline juriidiline ja maailmamajanduslik mõõde. Pakutakse tugevaid taustaid sotsiaalteadustes ja mitmesuguseid üldiste kursuste, näiteks rahvusvaheliste suhete ja võrdleva välispoliitika teooriaid, ning keskendutakse Euroopa Liidu asjadele ja Kesk-ja Ida-Euroopa suhtlemisele maailma poliitika laiemast kontekstist. ja maailmamajandus.

Meie missioon

Rõhuasetus on tudengite koolitamine, kellel on analüütilise (tõlgendava, kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise) oskused, mis võimaldavad neil kasutada teadmisi praktilistel eesmärkidel.

See on ideaalne ettevalmistus neile, kes soovivad jätkata karjääri Kesk- ja Ida-Euroopas asuvates avalikes haldusorganites, rahvusvahelistel institutsioonidel, valitsusvälistel organisatsioonidel või rahvusvahelistel ettevõtetel, kuid see pakub samal ajal ka globaalsemaid väljavaateid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relationsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date