Meie rakendusliku kriminaalõiguse ja kriminoloogia magister aitab teil õppida kuritegevuse põhjuseid, kriminaalõigussüsteemi ja tipptasemel valdkonna ekspertide kriminoloogiliste arutelude tipptasemel teemasid. Pakutakse põnevat valikut erinevaid mooduleid, mis keskenduvad kriminaalõiguslike teadmiste rakendamisele kriminaalõigussüsteemi töös.

Põhijooned

Rakendusliku kriminaalõiguse ja kriminoloogia magister pakub:

  • Põhjalik arusaamine kuritegevuse kriminoloogilistest teooriatest ja kriminaalõigussüsteemi toimimisest
  • Teadmised rahvusvahelistest arengutest kriminoloogilises ja kriminaalõiguslikus uurimises
  • Võimalus uurida sotsiaalsete, poliitiliste ja majanduslike tegurite mõju kuritegevuse ja kriminaalõiguse poliitikale
  • Kriminaalasjades, akadeemilistes ringkondades või teadustöös karjääri suurendamine

Kirjeldus

Kas olete kriminaalõigussüsteemis töötav praktik, teadlane, kes soovib omandada tugeva aluse uurimustöötajale ESRC tunnustatud doktorikoolituskeskuses või bakalaureuseõppes, kes soovib karjääri kriminaalasjades, meie magistrikraadi rakenduskõrgkoolis Kriminaalõigus ja kriminoloogia on teie jaoks!

Õppetuna üheaastase täistööajaga või kolmeaastase osalise tööajaga, võite omandada erinevaid oskusi toetavas keskkonnas.

Väikesed loengukontserdid pakuvad sulle võimalust oma arvamust avaldada ja ideid jagada ning sageli esinevad külalisesinejad vanemate kriminaalõiguse praktikute, juhtide ja poliitikakujundajate kujul.

Sisenemise nõuded

Kui olete kirglik kriminoloogia vastu võitlemisel, tahame teid kuulda!

Õpilased avastavad, kuidas kriminaalõigussüsteem toimib praktikas, õpib võtmetähtsusega teooriaid, uurib asjakohaseid teadusuuringuid kriminaalõiguse ja kriminoloogia valdkonnas ning uurib kriminoloogilistes aruteludes esilekerkivaid teemasid.

Ideaalis hoiate vastavas erialal 2: 1 bakalaureusekraadi või samaväärse doktoriõppe. Võib kaaluda ka kandidaate 2: 2 või asjakohase kutsealase töökogemusega.

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, vajate heakskiidetud ingliskeelse keele kvalifikatsiooni. Me leiame laia valikut kvalifikatsioone, sealhulgas Swansea University inglise keele testi, Briti Nõukogu IELTS-i testi (koos skooriga vähemalt 6,5 ja 6,0 iga komponendi kohta) ja TOEFL-i (skoor on vähemalt 88 ja vähemalt kuulamine: 21 , Lugemine: 22, kõnelemine: 23, kirjutamine: 21).

Õppemaksud

Iga-aastased õppemaksud sisenemiseks õppeaastal 2019-20 on järgmised:


Õppemaksud õppeaastate eest pärast esimest aastat on tõusnud 3%.

Rahvusvahelised üliõpilased ja osalise tööajaga õpe: nüüd on mõnel üliõpilasel võimalik osalise tööajaga õppida neljanda astme viisateel. See sõltub teguritest, mis on seotud kursuse ja teie individuaalse olukorraga. Samuti võib olla võimalik õppida koos meiega, kui olete juba Ühendkuningriigis teise viisa kategooria all. Palun külastage ülikooli viisa ja sisserände teavet, et saada edasisi juhiseid ja toetust.

Lisakulud

Õpilased võivad tekkida lisakulud programmi jooksul, mis ei kuulu õppemaksu. Need võivad sisaldada kirjatarvete, raamatute, trükkimise, dissertatsiooni sidumise ja fotokopeerimisega seotud kulusid, kuid mitte ainult.


Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Rakendusliku kriminaalõiguse magister

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 13 kursust Swansea Universityis »

Viimati uuendatud November 3, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
15,000 GBP
- täistööajaga rahvusvahelised üliõpilased; 7100 GBP - täisajaga UK / ELi üliõpilased; 3550 GBP - osalise tööajaga Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased (kaks aastat)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Juuli 31, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuli 31, 2020