MA reklaamis ja avalikes suhetes

Üldine

Programmi kirjeldus

Reklaami- ja avalike suhete magister valmistab ette õpilasi, kes soovivad reklaami- ja PR-tööstuses põnevat loomingulist karjääri. Programmi õpetatakse Kensingtonis - Londoni kesklinnas elavas ja prestiižses maakonnas. Linn on hub, mis on digitaalse innovatsiooni esirinnas, häiriv tehnoloogia ja kodu mõnede suurte reklaamiettevõtete, näiteks WPP grupi, Ogilvy

See USA akrediteeritud magistriõppe programm ühendab praktilisi oskusi ja ulatuslikke teoreetilisi teadmisi, et õpetada üliõpilasel vajalikke oskusi, mis on nende esimesel töökohal hästi läbimata ja karjääriredelil tööstuses. MA õpetatakse Londoni kesklinnas Kensingtoni ülikoolis, mis võimaldab paremaid võrguvõimalusi ja mugavat lähedust Soho, Holborni ja Fitzroviaga, kus enamus neist asutustest põhinevad.

Richmondi Ülikool on avalike suhete ja kommunikatsiooni assotsiatsiooni (PRCA) partner, mis on Euroopa suurim ja mõjukaim PR ja kommunikatsioonibüroo, mis annab meie õpilastele võimaluse liikmeks saada.


Praktiline sisu

MA aitab algusest peale omandada nii reklaami kui ka PR-i praktilisi oskusi, kusjuures õpilased töötavad välja ja esitavad oma loomingulisi projekte. Kursuse praktiline aspekt lõpeb valikulise akrediteeritud internatuuri ja kohustusliku uurimisprojektiga, sealhulgas PR-töökogemusega ja kriitilise lähenemisega, mis eeldab, et õpilased peavad oma tööd seostama nende tööstusharude laiema mõtlemisega.
Programm pakub ka põhjaliku akadeemilise ülevaate reklaami- ja PR-tööstustest, nende digitaalsetest muutustest ja nende rollist tarbijate jaoks kogu maailmas ning sotsiaalse meedia sihtrühmadelt.

Avastage

Õpilased uurivad tööstusharu digitaalset serva ja uurivad nii reklaami kui ka PR-i erinevaid lähenemisviise. Õpilased saavad kasu ka mitmest valikainete kursustest teisel semestril, mis võimaldab neil koguda teadmisi ja oskusi konkreetsetes huvitavates valdkondades.


Valikuline akrediteeritud internatuur

Praktika programm ühendab tööstuse teadmised reaalse töökogemusega. Õpilastel on raske seostada kursuste projekte töökohal, luua kontakte, mis võivad osutuda nende tulevaste tööhõive väljavaadete seisukohalt väärtuslikuks, ning saada usaldust nende võimete, loovuse ja suhtlemisoskuste vastu. Praktika on nii nõudlik kui ka rahuldust pakkuv. Praktika annab võimaluse turu paremaks tundmaõppimiseks, kasutades reaalmaailmas õppetöös omandatud oskusi, kuna õpilased annavad hinnangu oma kogemustele.

Selline laiaulatuslik haridus pakub rahvusvahelisel areenil laiaulatuslikku karjääri lõpetajaid, võimaldades neil arendada erialaseid teadmisi erilise huvi pakkuvates valdkondades. Tagades, et nad tegutsevad kriitiliste ja peegeldavate praktikutega, valmistab neid ette juhtrolli väljakutseks mitmekesisuse ja kiiresti muutuvate võimaluste maailmas.


Top 5 põhjust õppida Reklaami

  • Osta põhjalikke teadmisi reklaami, PR, side ja digitaalse meedia suundumuste kohta Londoni kesklinnas asuva üheaastase programmi raames.
  • Töötada ülemaailmne ja kriitiline perspektiiv edukatele, kiiresti arenevatele ja konkurentsivõimelistele ülemaailmsetele reklaami- ja PR-tööstustele.
  • Suurendage oma tööhõivevõimalusi Reklaamil ja PR-is kas valikulise praktika või uurimisprojektiga, mis tähendab PR-töökogemust parimates ettevõtetes.
  • Õppige väikestes klassides ja kasutage mitmekülgset mitmekultuurilist keskkonda ning PRCA liikmesuse võimalusi.
  • Spetsialiseerige juhtivate akadeemiliste ringkondade esindajatele, kes konsulteerivad reklaamiagentuuride üle maailma.


Riiki sisenemise nõuded

Esimene aste mõnes distsipliinis, mille miinimumklass on 2,2 (alumise teise klassi autasud) või selle rahvusvaheline ekvivalent.


Inglise keele nõuded (inglise keele emakeelena kõnelejad)

  • IELTS 6,5, iga kuulamine, kõnelemine, lugemine ja kirjutamine 5,5-ga
  • TOEFL (IBT) 87 koos kuulamis 21, lugemine 22, kirjutamine 21, kõne 23
  • Pearsoni inglise keele akadeemiline test (PTE) 62
  • Cambridge English: Oskus - Tase C2 või Tase C1
Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has be ... Loe edasi

Richmond is an American International University, established in 1972 and based in West London with two campuses in Richmond Hill and close to Kensington High Street. Since 1981, the university has been awarding US Degrees accredited by The Middle States Commission on Higher Education. One of the latest achievement that Richmond is proud to announce, is being granted the power to award students with its own UK degrees starting from August 2018, as a consequence of having been recently granted Taught Degree Awarding Powers (TDAP) by the Privy Council. Näita vähem
Kensington , Richmond + 1 Rohkem Vähem