See dünaamiline kursus on mõeldud kindlaksmääratud ja ajendatud inimestele, kes on reklaamitööstuses oma karjääri suhtes ambitsioonikad. Ükskõik, kas olete hiljuti reklaamiasjades lõpetanud hea kraadiga või olete kommunikatsiooniettevõte, kes soovib oma karjääri jätkata, pakub see keeruline aste reklaami spetsialisti jaoks vajalike teadmiste ja vahendite olemasolu.

Loomulikult on reklaami "boot laagris", kus saate luua võimaluse asuda elusalt esindatud keskkonda (kas Bournemouthis või mujal Ühendkuningriigis) või töötada ülikoolilinnakuna asuva agentuuri meeskonna osana. See ühendab kogu teie õppimise ja kogemuse intensiivse töökogemusega, mis valmistab teid ette oma edaspidiseks karjäärile tööstuses.

MA Reklaamil on akadeemiline, professionaalne ja praktiline tähendus ning meie meedia ja kommunikatsiooniteaduskond on Ühendkuningriigis turustamise ja korporatiivse kommunikatsiooni tööstuse suurepärase mainega. Sellest on kasu tugevad tootmisharudevahelised ühendused ning seda toetavad Reklaamikohtute Instituut (IPA), disaini- ja kunstipiirkondade auhinnad (D

Lõpetamisel saate selgelt hinnata reklaami strateegilisi mõõtmeid ja loovuse juhtimist. Sul on ka oskused ja teadmised, et arendada väärtuslikke teadmisi, kasutades reklaamiuuringute ja hindamise meetodeid. Kursus hõlmab teooriat ja lähenemisviise, et varustada teid tööriistadega loovalt mõtlemiseks, teadlikuks arvutatud riskist ja väljakutsete esitamisest, akadeemiliselt ja praktikas.

Kohustuslikud ained:

Reklaam, turundus või kommunikatsioon

Riiki sisenemise nõuded:

Bakalaureuseõpe tunnustab kraadi 2: 2 või samaväärse nõutud teema. Lisateabe saamiseks vt meie täielikke sisenemise nõudeid.

Rahvusvahelised sisenemise nõuded:

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, siis on vaja IELTS (akadeemiline) 6.5 või kõrgem.

Kursuse üksikasjad

Selles kursuses õpetavad tavaliselt mitmed töötajad, kellel on vastava teadmisi ja teadmisi, mis vastavad üksuse sisule. Siia kuuluvad kõrgemad akadeemilised töötajad, kvalifitseeritud erialaeksperdid, meeleavaldajad, tehnikud ja teadustöötajad. Te saate kasu regulaarselt külalislahkustest tööstusest.

Põhiühikud

 • Reklaamstrateegia
 • Uurimismängusõnastik: tuginedes oma teadustöö teadmistele ja kogemustele ülikoolide tasemel, seob see üksus teie teadmisi akadeemilistest ja rakendusuuringutest kommunikatsioonitööstuses. Teid käsitletakse tipptasemel teadusuuringute tavasid ja tutvustatakse rakendusuuringute läbiviimise võimalusi ja väljakutseid, kasutades tööstuse andmete kogumise ja analüüsimise meetodeid.
 • Rakenduslik loovus: muutke väljakutsed ettevõtjate ja organisatsioonide võimalusteks. Kasutage interdistsiplinaarse lähenemisviisi, et optimeerida võimalusi ja kaardistada protsess probleemilt lahenduseni. Seda tehakse individuaalselt ja koostöös.
 • Tarbijakeskkonna statistika: arendada tarbijate teadmiste loomiseks pädevust tarbijakultuuri teooria rakendamisel. Te saate tutvuda paljude kultuuriliste raamistikega, et mõista tarbijate maailmasid ja teha konkurentsieeliseid, uurides "kodu", rahvusvahelisi ja riikidevahelisi kontekste.
 • Digital Insights: digitaalse reklaami ja turundussuhtluse strateegiate arendamise taktikalised oskused. Vaadates kindlaid oskusi, näiteks SEO ja Google Analyticsi, ning mõelge digitaalse kommunikatsiooni ja selle koha kaasaegsele reklaamile. Seadme lõpus saate koostada tõhusaid ja mõõdetavaid digitaalseid sidekavu ning hinnata ja integreerida uusi digitaalseid suundumusi.
 • Reklaam Boot Camp: toimetatakse Londonis ja Bournemouthis koos reklaamiagentuuride ja asjaomaste kutseühingutega, see 2-nädalane üksus reklaamib integreeritud turunduskommunikatsiooni. Saate kaaluda brändi elutsüklit kõigi sidusrühmade jaoks ja töötada rühmas teenindus-turunduskommunikatsiooniettevõttena. Pidage meeles otseülekandega lühidalt, analüüsides tänapäevast brändi nii ettevõtetevaheliste (B2B) kui ka ärikliendi (B2C) turule ning arendades konkreetsele eelarvele sisse integreeritud reklaamikampaania. See sisaldab tavaliselt strateegiat, vähemalt 5 täidetavat elementi, meediaplaani ja selgelt määratletud investeeringutasuvust (ROI).
 • Professionaalne projekt VÕI akadeemiline raamat: saate lõpetada akadeemilise raamatu, erialase projekti või portfelli, mis põhineb teie valitud valdkonnast. See üksus lõpeb vitriiniga, kus esitate oma töö eakaaslastele, akadeemilistele kolleegidele ja tööstuse kontaktidele. Hindamine vastab 10 000 sõnale.

Valikulised ühikud

 • Loominguline suund: kujundada loominguline strateegia visuaalsete, verbaalsete ja kõlaliste tehnikate abil meeldejääva suhtluse loomiseks. Töötate praktiliste ideede abil, mida arutatakse teie tugevate ja piirangute mõistmiseks. Strateegilise intuitsiooni ja teadustöö rakendamise abil otsustate oma "loomingulise toote" sobivuse ja originaalsuse. Sa saavutate tasakaal loov direktori suhtumise ja tegevuse ning kontseptsiooni ja strateegia ning sõnalise ja visuaalse suhtumise vahel.
 • Reklaamijuhtimine. Õppige oskusi, kuidas hallata suhteid asutuste ja kliendiorganisatsioonide vahel, agentuuri funktsioonide ja teiste teenusepakkujate ja agentuuride vahel. See üksus käsitleb ka reklaami rolli laiemas turundus- ja ärikeskkonnas. Te uurite meediainvesteeringute läbirääkimiste keerukust, meedia ostjate ja müüjate dünaamikat ja teooriaid, mis toetavad meediakanalite plaanide väljatöötamist. Samuti võite kasutada strateegilisi meediumipõhiseid otsuseid toetavaid tarkvaraprogramme.

* Pidage meeles, et valikulised üksused vajavad minimaalset arvu, et neid käituda ja need võivad olla saadaval ainult poolaasta kaupa. Samuti võivad need muutuda aastast aastasse.

Programmi spetsifikatsioon

Programmi spetsifikatsioonid annavad lõplikult ülevaate Ülikooli õpetatud kraadidest kooskõlas kvaliteeditagamise asutuse nõuetega. Iga BE auhinna saamiseks õpetatav kursus sisaldab programmi spetsifikatsiooni, mis kirjeldab selle eesmärke, struktuuri, sisu ja õpitulemusi ning õpetamise, õppimise ja hindamise meetodeid.

Karjäär

See kursus annab teile selge hinnangu reklaami strateegilistele mõõtmetele ja loovuse juhtimisele. Selle kursuse läbimisel saate omandada oskused ja teadmised väärtuslike teadmiste arendamiseks, kasutades reklaamiuuringute ja hindamise meetodeid.

Pärast selle kursuse läbimist olete valmis töötama agentuuri ja kliendi poolel. Mõni meie lõpetajatest võib olla töötav tippagentuurides, sealhulgas Saatchi

Reklaamiõpetajaks olete valmis osalema:

 • Turu uuring
 • Avalikud suhted
 • Kampaania planeerimine
 • Konto haldamine
 • Turundussuhtlus.

Tööstusharud töötasid

 • Meedia
 • Reklaam
 • Turundus
 • PR
 • Side.

Täiendav õppimine

Kui soovite pärast magistriõppe saavutamist jätkata õpinguid, võite uurida meie doktoriõppekavasid.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 17 kursust Bournemouth Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,500 GBP
Ühendkuningriik / EL / Kanalisaared: 9 500 £ rahvusvaheline (mitte-ELi): 15 000 naelsterlingit
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev