Loe ametlikku kirjeldust

MA sisearhitektuur ja disain

MA Interior Architecture and Design

See disainijuhtimisega kursus arendab põhimõtteid ja tehnikaid, mis on vajalikud uuenduslike disainilahenduste loomiseks siseruumides. Spetsialiseerudes isikliku huvi valdkonnale kursuse raamistikus, laiendate ja arendate arenenud projekteerimise mõtlemist ja oskusi disaini-, juhtimis- ja tehnoloogiliste lahenduste loomiseks paljudele väljakutsetele.

See kursus:

 • keskendub siseruumide ruumilisele sekkumisele olemasolevate või uute ehitiste kontekstis;
 • arendab arenenud disaini, juhtimise ja tehnilisi oskusi;
 • võimaldab teil keskenduda teile huvipakkuvatele valdkondadele;
 • kasu tugevad sidemed tööstusega;
 • pakub ulatuslikke võimalusi elusate disainiprojektidega töötamiseks;
 • on saadaval täistööajaga, osalise tööajaga ja jätkates professionaalset arengut.

See visuaalne ja interaktiivne kursus annab teile võimaluse saada arhitektuurse disaini uuendajaks ja probleemilahenduseks, kombineerides praktilisi oskusi ruumilise teadlikkuse, praktiliste rakenduste ja funktsioonidega. Sa saad sügava arusaamise sisearhitekti rollist, kes on valmis lõpetama haridussektori otseõppe.

Mida sa õpid

Saate ka laialdast arusaamist värskelt arenevatest materjalitehnoloogiatest ja nendega seotud vabatahtlikest teemavaldkondadest, mis võimaldavad teil kasutada kõiki disainivõimalusi ja neid maksimeerida.

Kursus loob kvalifitseeritud spetsialistid, kes on võimelised lahendama ja juhtima keerukaid sisearhitektuuriga seonduvaid probleeme, võttes arvesse arenenud kultuurilisi, keskkonnaalaseid, majanduslikke ja disaini perspektiive.

Näiteks võivad need olla seotud jätkusuutliku linnakeskkonna ja materjalide, tehnoloogia, komponentide projekteerimise, arhitektuurilise säilimise, näituse / muuseumi kujundusega digitaalajastul või õpikeskkonnaga tulevikuks.

Kuidas sulle õpetatakse

Õpetamis- ja õppimismeetodid hõlmavad loenguid, seminare, õpetusi, kriitikat, juhtumianalüüse, töötoad, kohapealsed visiidid ja väljasõidud. Projekti töö põhineb üksikisikul ja grupil.

Välisekspertide organisatsioonid saavad osaleda, et viia teid kokku konkreetsete ajakohaste ja kvaliteetsete teadmistega.

Lisaks disaini, juhtimise ja tehniliste teadmiste edastamisele keskendub kursus ka iseseisva õppe ja teadustöö põhioskuste arendamisele.

Kuidas ma hindan?

Teooria ja praktika ühendamise eetos avaldub kindlalt hindamiste olemus. Kogu hindamine on kursuste aluseks, mis nõuab, et õpilased võtaksid praktilist tööd koos teadusuuringute ja kriitilise hindamisega, et näidata seost teooria ja praktika vahel. Peamised hindamismeetodid on järgmised:

 • narratiivne ja visuaalselt põhinev esseesid.
 • individuaalsed ja grupi disainiprojektid ja aruanded.
 • individuaalsed ja grupi ettekanded.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Kursuse multidistsiplinaarne lähenemine avab uksed, mis võimaldavad teil töötada mitmesugustes rollides kunsti, disaini ja arhitektuuritegevuse kaudu.

Hiljutised lõpetaja rollid on kaasa arvatud sisearhitekt, sisekujundaja, jaemüügi arhitekt, disainifirmad ja nõustamisteenused Ühendkuningriigis ja välismaal.

Riiki sisenemise nõuded

UK

Mida me otsime?

 • 2.2 tunnustab kraadi (või samaväärset) asjakohasel (sugulus- või poolkujul) erialal, sealhulgas, kuid mitte ainult: arhitektuuri, sisearhitektuuri või ehitusjärelevalvet.

Töö esitamine

Kui teie esialgne taotlus on edukas, palutakse teil oma turvalisest veebisaidist üles laadida praktilisi portfelli oma töölt.

Mittestandardsete sisenemisnõuetega ja / või asjakohaste kogemustega taotlejaid käsitletakse individuaalselt.

Rahvusvaheline

Kui te pole kindel, kuidas teie rahvusvaheline kvalifikatsioon vastab meie kursuse nõuetele, külastage meie rahvusvahelist kvalifikatsioonide lehte.

Inglise keele sisestamise nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peate näitama meile, et teie keeleoskus on intensiivse akadeemilise õpingu jaoks piisavalt tugev. Tavaliselt küsime IELTS-i testi ja võtame vastu mõne teise inglise keele testi.

 • Kui teil on vaja teha enne istungjärgset inglise keelt, et täita inglise keele nõudeid, külastage meie veebilehte

Mitmesugust

Asukoht: linnakoht.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust Nottingham Trent University: School of Architecture, Design and the Built Environmentis »

Viimati uuendatud April 30, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date