MA sisekujundus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See kursus edendab siseruumide uurimist ja tõlgendamist nii traditsioonilises arhitektuurilises ümbrises kui ka väljaspool, pidades samas katalüsaatoriks inimese okupatsiooni, kaasatust ja kogemusi. See võib ilmneda erinevates tulemustes ja võimaldab teil töötada valitud erialal, näiteks hoonete taaskasutus, näituse või kaupluse kujundus, kaubamärgi kujundamine, identiteedid või keskkonnagraafika, etenduse või komplekti kujundus, ajutised installatsioonid või sündmuse kujundus, mööbli või esemete kujundus.

Spetsialistide töötoad pakuvad teile võimalusi uurida oma ideede materiaalsust, valmimist ja teostamist mitmesuguse ulatusega tehnilise ranguse kaudu, samal ajal kui stuudioõpetust toetavad suhted tööstusega.

Disainivõrk

Kunstikooli südames asuv MA sisekujundus on osa innovaatilisest disainivõrgustikust - töötajate ja üliõpilaste kogukonnast, kes uurivad disainiideid diskursiivses, valdkondadevahelises stuudiokeskkonnas. Kriitiliselt informeeritud praktilised disainerid töötavad eksperimentaalselt, inspireerituna uutest teadmistest ja võimalustest.

Magistriõppes konkreetse kvalifikatsiooni omandamise ajal kogevad tudengid oma ainet laiemas kaasaegse disaini praktikas.

Spetsialistlik keskkond

Magistrikogukonna õitsengu võimaldamiseks on välja töötatud spetsiaalsed ruumid. Need mõtlemiseks ja harjutamiseks mõeldud ruumid asuvad keskuses kunstikoolis, võimaldades hõlpsat juurdepääsu laiale seminariruumidele, kus traditsiooniliste ja kaasaegsete tehnikate kombinatsioon avab põnevate võimaluste maailma.

Kursuse info

MA sisekujundus koosneb neljast ühikust kogusummas 180 ainepunkti.

Programmi eesmärk on aidata teil kohaneda väljakutsetega MA taseme teadustöö ja praktika osas, võimaldades teil tuvastada ja kirjeldada selget suunda oma kraadiõppe disainiõppe jaoks.

Sind julgustatakse arendama disainilahendusi, mis hõlmavad peamisi disainiküsimusi ning on keerukad ja ambitsioonikad, võttes arvesse suhtelisi kontekstuaalseid juhte.

Teid julgustatakse ja toetatakse ka oma kogemuste laiendamisel professionaalses sfääris kas praktilise projekti, uurimiskonteksti, vahetuse, töökogemuse või muu läbirääkimiste teel toimuva professionaalse suhtluse kaudu välispartneri, tudengigruppide ja loomemajandusega.

Programmi lõpupoole kavatsete viia läbi suurprojekti, et konsolideerida oma varasem uurimistöö ja praktika täielikult realiseeritud kollektsioonideks, tükkideks, ettepanekuteks, äriplaanideks või näitusteks - olenemata töö jaoks sobivatest vahenditest. Samuti olete välja töötanud strateegia oma praktika jätkamiseks, mis asub ja on seotud eriala või distsipliiniga.

See tee on keskendunud teie praktika jätkamisele, mis on viidud vastavate avalike või professionaalsete kohtade ja platvormide uurimiseks ja valimiseks olulise töö levitamiseks. Teilt tuleb esitada avalikule publikule teos kõige asjakohasemal ja asjakohasemal kujul koos kõigi kaudsete reklaamimis- ja levitamismaterjalidega.

1. aasta (täistööajaga)

MA sisekujundus koosneb neljast ühikust kogusummas 180 ainepunkti.

  • Interjööri asukoht 60 krediiti
  • Kujunduspraktika 2 (sisekujundus) 60 ainepunkti
  • Kultuur ja taust 30 ainepunkti
  • Professionaalsed platvormid 30 krediiti

Ressursid

Oleme välja töötanud spetsiaalse kraadiõppe ala, mis hõivab kunstikooli peahoone kogu korruse, pakkudes põnevat ruumi olla nii intellektuaalselt kui ka praktiliselt. Keskus asub värskelt renoveeritud Chathami tornis, kus on stuudiod, disainilaborid, seminariruumid ja ulatuslikud töötoad, mis moodustavad selle elava, multidistsiplinaarse õppekeskkonna tuuma.

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2,2 Suurbritannias omandatud bakalaureuse kraadi või sellega samaväärset rahvusvahelist kraadi või kraadiga samaväärset kraadiõpet või kutsekvalifikatsiooni. Teise võimalusena võidakse teid lubada, kui suudate näidata asjakohaseid teadmisi ja oskusi autasustatud kraadi tasemel. Lisaks peate võib-olla esitama ka digitaalse portfelli.

Inglise keele nõuded

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL tudengid

  • Täistööajaga lõiv: 1542 naela 30 ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).
  • Osalise tööajaga lõiv: 1542 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased

  • Täistööaeg: 2834 naela 30 ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).
  • Osalise tööajaga lõiv: 2834 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Abikõlblikud vilistlased saavad kraadiõppe õppetasust 10% allahindlust.

Karjääri väljavaated

Me kasvatame kõrgelt motiveeritud, sõltumatuid ja loomingulisi mõtlejaid, kes suudavad oma oskusi loovatesse turgudesse üle kanda, nagu ettevõtluse uuendajad, vabakutselised praktikud ja uuenduslikud meeskonna mängijad. Varasemad lõpetajad saavutavad valdavalt kõrgharidustasemega ametikohad või praktiseerivad üksikettevõtjad, disainstuudio kunstnikud, kunstnikud, muuseumikülastajad, arhiivistid, teadlased, akadeemikud, kogukonnakursused, spetsialistide tehnikud ja filmitegijad riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Loe edasi

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Näita vähem