Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

MA sisekujundusprogramm kaasab oma osalejad uurima tekkivaid ideid ja küsimusi, mis käsitlevad interjööri kujundamise erinevaid aspekte. See hõlmab teadusuuringuid, praktikat ja tööd, mis uurivad inimeste elukutse mitmekesisust paljudes keskkondades, ulatudes ruumist linna. Programm julgustab arvamust, et interjöör on liides selle elanike ja ehitatud keskkonna vahel ning toetab arvamust, et interjöör on sotsiaalsete muutuste mõjur.

Programm hindab spekuleerimist, analüüsi, rangust ja provokatsiooni, pidades silmas sisemise disaini kõigi aspektide mõtlemist ja kujundamist. Ta kutsub oma osalejaid üles sõnastama oma rangelt kriitiliselt sõltumatuid vastuseid nendele põhiprobleemidele. Seda tehakse tihti olemasolevate struktuuride ümberkorraldamise, ajaliste rajatiste loomise ja alaliste sekkumiste kujundamise kaudu, mis hõlmavad ruumiandmete, objektide ja materjalide kasutamisega seotud ruumiliste identiteetide ehitamist ja nende edastamist.

Juhina programmi juht Professor Graeme Brooker, kaheaastane sisekujunduse programm asub Arhitektuuriülikoolis. Tema töö toimub oma disaintuudios ja seda toetavad loengud, seminarid, mis on antud teadlaste, akadeemikute ja vastavate erialade praktikute poolt - disaini, arhitektuuri, kaubamärgi, digitaalse disaini, inseneri- ja paigaldustööde jt. Neid pakutakse ainulaadse interdistsiplinaarse, stuudio ja töökoja orienteeritud, spekulatiivse täiustatud uuringu RCA kontekstis. Eriprojektide jaoks on olemas võimalused koostöös konkreetsete tööstuspartneritega ning igale üliõpilasele on määratud praktikajuht, kellega nad kohtuvad neli korda aastas.

Programmi pakuvad juhtivad teadlased, tuntud praktiseerivad disainerid, arhitektid ja teoreetikud, kellest kõik on rahvusvaheliselt tuntud ja uuenduslikud oma valdkonnas. Selle programmi lõpetajate näideteks on vastutustundlik ja pingeline mõtlemine ja oskused, mis võimaldavad neil oma homme avaldada omaenda praktikat ja kujundada dünaamilisse, maailmaklassi ja kõrge profiiliga sisekujunduse professionaalsust.

Iga MA sisearhitektuuri üliõpilane määratakse õppejõu alguseks praktikumintoriks. Praktika juhendajad on harjutanud sisekujundajaid ja arhitekte, kes pakuvad oma õpilaste stuudioööde ja pikaajaliste karjäärivõimaluste professionaalset vaatenurka. Praktika juhendajad ja üliõpilased kohtuvad vähemalt neli korda aastas ja pakuvad elulist seost Londoni interjööriga. Viimasel ajal on mõned juhendaja suhted muutunud praktikaks ja osalise tööajaga tööks.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõikides MA-programmides hinnatakse nende olemasolevate omaduste järgi, nagu on näidatud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaalist saada kasu programmist ja saavutada üldised MA-standardid. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Royal College of Art tähendab, et saame osa rahvusvahelisest loominguliste inimeste võrgustikust, kes on meie ümbritseva kultuuri kujundanud ja jätkavad kujundamist. Soovime, et te kaalute selle võrgu liitumist.

Teid hinnatakse olemasolevate omaduste põhjal (nagu on näidatud nii oma töös kui ka intervjuudes), samuti teie potentsiaalist kasu saada sellest põnevast uuest programmist. Hindamisel võetakse arvesse järgmist:

 • loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb teie töös,
 • teie võime sõnastada teose kavatsused,
 • intellektuaalne kaasamine asjakohastesse valdkondadesse,
 • asjakohased tehnilised oskused ja üldine intervjuu tulemus.

Sa oleksid pidanud saavutama kõrge kvaliteediga esimese kraadi mööbli, tööstusdisaini, tekstiili, graafika ja arhitektuuri, moodi, skulptuuri, teatri kujunduse, kunsti, filmide, interaktiivse disaini ja muude loominguliste valdkondade kohta. Oluline on tõendid intellektuaalse ja ametialase uudishimu kohta ning valmisolek astuda range ja nõudliku kahe aasta jooksul.

Peamised kvalifikatsioonid, peale kraadiõppe muljetavaldava taseme saavutamise, on avakäik, entusiasm keeruka, ainulaadse ja tulevikku suunatud Interjööri disaini kursuse eest Royal College of Art .

Portfell

 • Peaksite esitama digitaalse portfelli oma online-rakenduste alal nelja kuni kümne lõpetatud projektiga. Iga projekt peaks sisaldama pealkirjakujutist ja kuni 6 galerii pilti. Peaksite kirjeldama kuni 100 sõna iga pealkirja pildi ja pealkirja kohta kuni 50 sõna iga toetava galerii pilti.
 • Soovitame pilte vahemikus 1024 x 768 pikslit või rohkem. Kõik pildifailid tuleb salvestada JPG- või PNG-vormingus, mille maksimaalne faili suurus on 2 MB. Piltide asemel saab esitada videofaile. MOV, MP4 või M4V vormingud on lubatud maksimaalse faili suurusega 80 MB. Muudele videovormingutele saab viidata videomängu saidile nagu Vimeo.
 • Koostööloa esitamisel täpsustage seda ja selgitage oma rolli ja vastutust selgelt.
 • Taotluse esitamisel ei tohiks esitada tegelikke esemeid, skeemiboksid, füüsilisi portfelli ega muud meediat. Mis tahes ülaltoodud materjali esitamine ei ole lubatud. Kui teil on portfelli puudutavaid küsimusi, võtke meiega ühendust interior design @ RCA .ac.uk

Intervjuu (kui see on kutsutud)

 • Programm võtab teiega ühendust, kui olete valinud nimekirja ja kutsute teid intervjuule.
 • Teie intervjueerib kuni kolm akadeemilise personali liiget ja üliõpilase esindajat.
 • Kui teete veebipõhise portfelli esitamise, peaksite intervjueerima oma esitusviisi oma füüsilises vormis, samuti kõik hiljutised tööd või tööd.

Kui teete veebipõhise portfelli esitamise, peaksite intervjueerima oma esitusviisi oma füüsilises vormis, samuti kõik hiljutised tööd või tööd.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 27 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud August 1, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppetasud aastal 2019/20 - välismaal: 28 400 naela aastas (56 800 naela kokku); Suurbritannia / EL: 9500 naela aastas (19 000 naela kogusumma); Kanalisaared ja Mani saar on 14 200 naela (kokku 28 400 naela).
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applications for the September 2020 intake will open in September, 2019. Please send a request for information to receive updates on the application process and deadlines.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuni 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications for the September 2020 intake will open in September, 2019. Please send a request for information to receive updates on the application process and deadlines.

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications for the September 2020 intake will open in September, 2019. Please send a request for information to receive updates on the application process and deadlines.
End Date
Juuni 2022