MA sisekujunduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

See kursus edendab dünaamilist ja spekulatiivset lähenemist siseruumide keskkondade ja väärtushinnangute kujundamisele, mille eesmärk on väljakutse traditsioonilistele metoodikatele. See annab teile võimaluse tegeleda oma sisekujunduse või kolmemõõtmelise disaini erialade huvidega, kasutades selleks lühikesi ja sihipäraseid uuringuid.
Saate katta mitmesuguseid teoreetilisi ja praktilisi küsimusi. Disainimoodulid käsitlevad mitmesuguseid sisekujunduse tüpoloogiaid, sealhulgas jaemüüki, näitust, galeriisid, jõudlust ja spekulatiivseid jõupingutusi, mida üldiselt nimetatakse paigaldamiseks. Uuringute läbiviimisel tehakse hoolikalt uurimusi, mis käsitlevad nende disainilahenduste lahendamist, kasutades analoogseid ja kujutisi käsitlevaid uuringuid ning võrdlust, kasutades sobivaid kaasaegseid näiteid. Väitekiri võib toimuda disainiprojekti, väitekirja või uurimustööna - tegelikult hübriid, nii projekt kui ka kirjalik kokkuvõte või teoreetiline väide.

Kursuse ülesehitus

Järgmised moodulid viitavad sellele, mida te selle kursuse kohta uurite.

Põhimoodulid

  • Sisemine dekodeerimine

See moodul pakub ajaloolist ülevaadet Lääne arhitektuurist, tuginedes erinevate kriitiliste teooriavoogude aspektidele, julgustades samal ajal õpilasi looma oma vahendeid esmase uurimistöö läbiviimiseks valitud interjööri valikul. Te vaatate ajaloolisi ja kaasaegseid sisekeskkondi, mis hõlmab nende loomist toetavaid psühholoogilisi, kultuurilisi, sotsiaalseid ja majanduslikke reegleid. Mooduli materjal on kaetud loengute, filmiprognooside, seminaride ja välitöödega.

  • Sisekujutise juhtumiuuring

See moodul keskendub lühikele empiirilisele uuringule „kavandatud” keskkondade kohta kas ruumiliste konstruktsioonidena, objektide seeriana või autoritena, mida pakutakse võrdlevatele analüütilistele uuringutele. Seda peetakse eraldiseisvaks tööks või diskreetseks lisandiks väitekirja projekti temaatilisele. Uurimine avaldatakse nii kirjaliku töö kui ka lühikese filmi kaudu.

  • Sissejuhatus disaini arvutamisse

See moodul tutvustab teile kahemõõtmelist digitaalset graafikat, kujutise manipuleerimist ja animatsiooni. Võttes kaasaegse linna paradigma ettepaneku olla ruumi pidevas, dünaamilises voolus, on õpilastel võimalus jälgida, õppida ja tõlgendada ruumi nii, nagu lühikese (animeeritud) filmi juhid, aja, kaamera nurkade, redigeerimise, heli ja helide uurimine. muud tehnikad, mis annavad ainulaadse perspektiivi ruumi leiutamisele ja tõlgendamisele ajalise, efemeri materiaalsusega. Ettevalmistustöödeks on jutustamine, jada ehitamine ja süžeeskeemide planeerimine. Antud moodulil pakutavad oskused laiendavad üliõpilase võimekust standardist väljapoole, pakkudes konkurentsieelist rahvarohketel praktilistel turgudel.

  • Magistritöö projekt

Moodul tegeleb konkreetselt teadustöö, arenduse, uurimise, sünteesi ja järeldustega, mille olete valinud oma peamise lõputöö projekti jaoks valitud õppevaldkonna jaoks. Eesmärk on arenenud projekt välja töötada lõputöö arendusmoodulis sõnastatud positsioonilt. Projekt nõuab oluliselt suuremat pühendumist kui ükski varasem projektiülesanne ja see võib olla kas kujundus- või tekstipõhine (või hübriidne). Töötate projekti kallal individuaalselt ja see peab hõlmama kriitilise ülevaate kõrgeimaid standardeid - kas vaidlustades konkreetseid teooriaid ja nende ilminguid kujunduses ja arhitektuuris või demonstreerides personaalset või uuenduslikku lähenemisviisi projekteerimisprotsessile.

  • Jaemüügi disain

See on professionaalselt rakendatav disainimoodul. Te kaalute kontekstis, kuidas disaini kasutatakse tõhusa ja veenva vahendina kaasaegses jaemüügikeskkonnas. Te uurite toote turustamise, tootevaliku, kaubamärgi, pakendamise, müügiedenduse, esmase pop-up-poe disaini küsimusi, mis kulgevad Londoni asukohas lipulaevade täieliku detailse kujunduse järgi. Moodulit õpetavad praktiseerivad eksperdid, kes tegutsevad äärmiselt konkurentsivõimelises Londoni disainikeskkonnas, kus on aastatepikkune kogemus selles valdkonnas.

  • Thesis Development

See moodul valmistab teid ette järgnevaks suureks väitekirjaprojektiks, tutvustades uurimisteemasid ja teemasid ning hõlmab uurimismeetodeid, analüüsi, päevakorda, kontseptsiooni ja strateegiat. Te viibite läbi terve lühikese projekti ja / või uuringu kogu mooduli vältel. Oluline on märkida, et magistritöö projekt võib sõltuvalt teie valikust olla disainipõhine või tekstipõhine. Lõputöö arendusmooduli õppetöö sõltub sellest tulenevalt ka sellest, millist tüüpi / vormingus uurimismeetodeid te oma lõputöö projekti jaoks arendate.

Sisenemise nõudedÜhendkuningriik, EL ja rahvusvaheline

Teil on tavaliselt vaja head auhinda arhitektuuris, sisekujunduses või sellega seotud disainiteaduses. Kui teie kvalifikatsioon on õppeainega seotud valdkondades, siis kaalutakse teiega. Teatavatel juhtudel ja tingimusel, et eelnevalt on tehtud samaväärne uuring või krediidiülekande aktsepteerimine, võib kanne lubada kursusele mõnel muul hindamispunktil kui esimene. Kui teie taust on mõnes teises valdkonnas, võidakse mõelda, et teil on võimalik näidata praktilist kogemust või teadmisi sisekujundusest asjakohasel tasemel. Osalise tööajaga üliõpilasi eeldatakse tavaliselt, et nad töötavad sisekujunduse praktikas või sellega seotud kutsealal ning neil on vähemalt kahe aasta pikkune töökogemus. Täistööajaga üliõpilastel on tavaliselt eeldatavasti oluline sisekujunduse kogemus. Üliõpilasi palutakse esitada oma portfell elektroonilisel kujul pärast taotluse esitamist. Kui teie esimene keel ei ole inglise keel, vajate IELTSi skoori vähemalt 6,5 (või samaväärse), kusjuures iga komponendi minimaalne skoor on 6,0.

KarjäärKarjäär

Meie lõpetajatel on teadmised ja eelised, mis tegutsevad juba Londonis konkurentsivõimelise ja nõudliku akadeemilise keskkonna raames. MA-s õpetatud laialdased oskused on võimaldanud meie lõpetajatel oma karjäärivõimalusi tugevdada või muuta.

Meie õpilased on edasi liikunud:

  • õpetamine kõrgemal tasemel (London School of Communication)
  • suurte rahvusvaheliste ettevõtete töölevõtmine ja edenemine (Gensler, Benoy)
  • töötavad maailmakuulsa disainipraktikaga (David Adaje)
  • oma disainipraktika alustamine (Catia Interiors - avamine aprillis 2017)

Mõningatel juhtudel on kursus varustatud meie lõpetajatega, et õppida doktoriõppes. Samuti on see võimaldanud väljakujunenud ilukunstnikel oma praktikat kahtluse alla seada ja uusi suundi võtta. Paljud meie rahvusvahelised üliõpilased on läinud tagasi oma päritoluriiki, et kasutada oma uusi oskusi akadeemiliste ringkondade ja tööstuse arendamisel välismaal.Tööstuse lingid

Meil on Londonis tegutsev laia arhitektide ja sisekujundajate võrgustik, kes soovib lõpetajatega liituda oma praktikaga, mis on väga oluline seos meie akadeemilise keskkonna ja professionaalse organi vahel Londonis ja mujal. Oleme kasutanud seda marsruuti, et asetada edukale ja kasvavale praktikale mitmeid lõpetajaid suurepäraste tulemustega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem