MA skripti kirjutamisel

Üldine

Programmi kirjeldus

MAWriting for Young People-SCRIPTWRITINGIntensiivne, praktiline kursus, mille eesmärk on toota professionaalseid kirjanikke ja kaalukaid skripte.

Nädalavahetuse seminarid Corshami kohtu ülikoolilinnakus.

Tunnustatud tööstusharu spetsialistid - töötavad praktikud, kes armastavad seda, mida nad teevad.

Käsitledes praktilist projekti, mis viib presentatsiooni esitluseni.

Tehke oma kirjalikult kõrgeimale tasemele ja töötage välja selged strateegiad professionaalse edu saavutamiseks. Tänu ekspertide juhendamise ja ekspertide rühmatööde kombineerimisele soovitame teil arendada oma ainulaadset häält, järgides samal ajal konkurentsivõimelise tööstuse nõudmisi.

Me katame kõik meediakanalid, sealhulgas teater, raadio, film ja televisioon, ning pakume laialdast professionaalsete oskuste koolitust. Kursuse lõpuks on teil olemas terviklik originaalteoste portfell, lõpetatud skript professionaalsetele standarditele, tööstusühendused ja täielikult realiseeritud presentatsioon. Tehke oma kirjalikult kõrgeimale tasemele ja töötage välja selged strateegiad professionaalse edu saavutamiseks. Tänu ekspertide juhendamise ja ekspertide rühmatööde kombineerimisele soovitame teil arendada oma ainulaadset häält, järgides samal ajal konkurentsivõimelise tööstuse nõudmisi.

Me katame kõik meediakanalid, sealhulgas teater, raadio, film ja televisioon, ning pakume laialdast professionaalsete oskuste koolitust. Kursuse lõpuks on teil olemas terviklik originaalteoste portfell, lõpetatud skript professionaalsetele standarditele, tööstusühendused ja täielikult realiseeritud presentatsioon.

Ülevaade

Te honeerite oma kirjutist tulemuslikkuse oskuste omandamiseks, samal ajal omandades vajalikke erialaseid teadmisi, mis on vajalikud tööstuse läbirääkimisteks.

Lisaks teatri, raadio ja televisiooni / filmi jaoks vähemalt kolme poleeritud skripti lõpule viimisele kuulete tööstuse spetsialistidelt ja saate teada, kuidas oma tööd kõige konkurentsivõimelisemaks teha.

Me mõistame, kui oluline on teile, stsenaristina, varustada teadmisi selle kohta, kuidas oma tööd toota. Teid julgustatakse tegema koostööd kohaliku loomingulise kogukonnaga, kellel on juurdepääs ülikooli tootmisressurssidele, et realiseerida oma raadio-, teatri- ja filmiprojekte.

Kursuse ülesehitus

Käsitöö

Õpi skripti kirjutamise põhikomponente, sealhulgas struktuuri, iseloomustust, visuaalse jutustamise ja dialoogi.

Teatri ja raadio kirjutamine

Põhjalik juhend nende oluliste meediakanalite kirjutamiseks. Igaühele valmistate skripti.

professionaalsed oskused

Arendage oma professionaalset kirjaliku karjääri. Õpi koostama ettepanekudokumente, pigi ideid ja ühendama tööstuses.

Stsenaristamine

Sügav kursus filmi ja televisiooni jaoks kirjalikult. Sa valmistad ühe kandja jaoks ühe skripti.

Showcase Presentation

Kirjutage ja koostage valmis 15-minutiline tükk igasuguses jutustavas meedias (raadio, lühifilm, teater) avalikuks esitluseks.

Lõplik skript

Valmistage kõnekaardi skript teie valitud meediasse, võttes arvesse kõrgeimat kutsestandardit.

Kursuse moodulid

See kursus sisaldab või pakub järgmisi mooduleid.

  • Käsitöö
  • Teatri ja raadio kirjutamine
  • Professionaalne
  • Stsenaristamine
  • Showcase Presentation
  • Lõplik skript.

Kuidas ma hindan?

Teid hinnatakse kursuste ja praktilise esitluse abil. Kahel esimesel trimestril hinnatakse tööd pooleliolevateks töödeks. Teie lõplik hinnang põhineb kolmel ülesandel: lõplik skript (60%), teie töö praktiline realiseerimine (30%) ja pigi (10%).

Kuidas mind õpetatakse?

Kursus on modulaarne ja seda võib teha kas täis- või osalise tööajaga õppetööna. Osalise tööajaga üliõpilased võtavad oma esimesel aastal ette teatri ja raadio, professionaalsete oskuste ja lõpliku skripti dramaatilise struktuuri ja kirjutamise teisel aastal.

Mooduleid õpetatakse kolme intensiivse juhendaja juhitud seminaride nädalavahetustel.

Professionaalsete oskuste moodulis juhendab juhendaja teid töötoad läbi, tutvustades samal ajal erinevaid tööstusharu külastavaid kõnelejaid.

Võimalused

Karjäär

Paljud meie lõpetajad õpivad oma karjääri eesmärgid. Mõnedel on karjäär professionaalsete stsenaristidena, samas kui teised töötavad skripti redigeerimises, teatri- ja filmikriitikas või hariduses.

Meie õpilased on jätkanud oma töö loomist ja mõned on suutnud seda teha ka siis, kui nad lõpetasid oma MA. Lõpetajad on leidnud tööd TV / filmide ja teatrifirmade skriptiosakondades, samas kui teised töötavad skriptilugejatena, teatri- ja filmirežissööridena ning loominguliste kirjutajate juhendajatena.

Edulood

Cannes'i filmifestival

Brittany McComase lühifilm võeti vastu Cannes'i filmifestivalile 2016. aastal.

Royal Plymouthi teater

Oliver Gamblinil oli lühike mäng "Gone Fishing", mis valiti välja osana Plymouth Fringe festivalist.

New Venture teater

Stephen Connolly oli üks kaheksa New Venture 10-minutilise mängu võistluse võitjat.

4. kanal

Tom Parfitt valiti üheks 12 edukast kirjanikust, kes on nüüd kaasatud noore kirjaniku "basseini" juurde Hollyoaksis.

Edinburgh Fringe

Richard Sheridani mäng "Odd Shaped Balls" sai viie tärniga kommentaare ja oli 18. kohal üle 1200 näituse edetabelis 2014. aastal.

Glastonbury viie päeva filmiväljakutse

Rachel Whitelock, lõpetanud magistrikraadi kirjutamise, võitis parima filmi, parima skripti ja inimeste valiku Glastonbury viie päeva filmi väljakutse. Rachel kirjutas ja lavastas lühifilmi "Toast".

Loenguteeria

Te saate osaleda asjakohastel seminaridel ja loengutel Corshami kohtus ja Newtoni pargis. Eelmised loengud on sisaldanud Lord Puttnami ettekandeid ja juhtivaid lugu arendajaid Pixarilt ja BBC-lt.

Kulud

  • UK / EL õpilased täistööajaga - 2019/20 kanne £ 7,395
  • UK / EL õpilased osalise tööajaga - 2019/20 sissekanne £ 3 700
  • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kanne 14 300 krooni
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Loe edasi

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Näita vähem