MA skulptuur

Üldine

Programmi kirjeldus

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Skulptuuri uurimine laieneb pidevalt ja hõlmab objektide loomist, avaliku kunsti ja sotsiaalseid tavasid, saiti ja ruumi, etendust, heli, filmi ja videot. Selle asemel, et vaadelda ainult skulptuuri konkreetseid ilminguid, eelistame seda mõelda kui metoodikat, mille abil kunsti tootmist edendada.

Skulptuuriprogramm pakub struktuuri, mis hõlmab nii individuaalseid kui ka rühmaõpetusi, aga ka seminare, spetsiaalset loenguprogrammi ja võimalust osaleda välistes projektides. Teie töö kriitilisi ülevaateid vaadatakse järjepidevalt läbi aasta ja kutsume väliskülalisi üles panustama nendesse aruteludesse, kui need muutuvad kogu kooliks.Show 2019

Sissepääsu nõuded

Kandidaadid valitakse täielikult teenete järgi ja kandideerijaid võetakse vastu kogu maailmast. Valikuprotsess arvestab loovust, kujutlusvõimet ja innovaatilisust, nagu on näidatud teie portfellis, aga ka teie potentsiaalist programmist kasu saada ja üldiselt kõrgeid MA-standardeid saavutada.

Teil peab olema hea skulptuuri või vastava teema esimene aste, samuti peaksite suutma rajatist näidata materjalide ja tehnikatega. Samuti on teil teadlik kunstide ja humanitaarteadustega seotud erialade ajaloost ja kultuurilisest olulisusest, samuti oskate hoida ja liigendada oma töö vaadet seoses sellega. Te peaksite saama oma tööd kriitiliselt kajastada, küsitleda vastuvõetud tootmisviise ja raamistikke ning vahetada akadeemilisi, sotsiaalseid ja filosoofilisi kohtumisi.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Näita vähem