Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Skulptuuriprogramm loob raamistiku, mis hõlmab skulptuuri materiaalseid, ajaloolisi ja teoreetilisi tingimusi, kus õpilasi toetatakse, et arendada oma tegevust.

Skulptuur hõlmab objekt-tegemise, avalikku kunsti ja sotsiaalseid tavasid, saiti ja ruumi, jõudlust, heli, filmi ja videot: selle asemel, et kaaluda skulptuuri konkreetseid ilminguid, eelistame me mõtlema oma positsioonile kui metoodikale, mille abil edendada art.

Skulptuuriprogramm pakub struktuuri, mis sisaldab nii individuaalseid kui ka grupijuhiseid ning spetsiaalset seminariprogrammi. Üliõpilastööde kriitilised ülevaated viiakse läbi järjepidevalt kogu aasta vältel, iga õppeperioodi lõpus, ja kutsume väliskülastajad osalema nende aruteludes, kui nad kogu koolist saavad. Meie õpilased on innukad, kindlad, uudishimulikud, ambitsioonikad - defineerivad oma mõtteid skulptuuri ideede ja tegelike omaduste osas.

Skulptuur hõivab sihtotstarbelise stuudio ruumi RCA Battersea ülikoolilinnakul koos teise Koolide Fine Art programmidega. Õpilasel on juurdepääs kolleegiumi kõigile spetsialistide töökodadele, sealhulgas puidu- ja metallitöökodadele, pihustusruumidele ja meie tähistatavale valukojale, kus me hõlbustame pronksi, alumiiniumi ja rauda valamist. Projektiruumid, kus õpilased saavad katsetada suuremahulist tootmist ja väljapanekut, samuti dokumenteerimise praktilisi aspekte. Meil on täieliku 3D-modelleerimisrajaga kõrglahutusega arvuti sviidid, lisaks paljudele veel liikuvatele ja kujutiste tööjaamadele.

Programm pakub

  • RCA kunstnike, arhitektide, disainerite ja mõtlejate laiaulatusliku valimisringkonna ühendused, eeldades, et laiem diskursus, mida see kogukond esindab, peaks olema dünaamiline foolium kõigile ambitsioonikatele RCA skulptuuride lõpetanutele
  • õpetamise struktuur, mis hõlmab individuaalseid ja grupiõpetusi, kirjutajaid ja seminare
  • paindlik ruum, mida saab kohandada erinevatel eesmärkidel; Samuti on projektide ruumiks lühikesed tellimused näituste korraldamiseks, dokumentatsiooniks ja suuremate projektide elluviimiseks
  • mitmesuguseid tehnilisi vahendeid, sealhulgas puidust ja metallist töökojad, pihustusruumid ja tähistatav metallvaluvorm mitmesugustes metallides, sealhulgas pronks, alumiinium ja raud, kõik asuvad skulptuuridehoones
  • täisväärtusliku 3D-modelleerimispaketiga tippklassi arvutiruum, retouching ja liikuvate kujutiste tööjaamad, skannimine ja värviprintimine
  • juurdepääs kogu kolleegiumile mõeldud töökoja rajatistele ning graafika ja fotograafia digitaaltrüki ja retušši sviidid
  • juurdepääs Moving Image Studio'ile
  • riiklikud ja rahvusvahelised vahetus- ja elukoha võimalused, sealhulgas Pariis, Kyoto, Düsseldorf, Haag ja Edinburgh
  • käimasolev väljapoole suunatud ürituste, näituste ja komisjonide programm

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Sul peab olema hea esimene kraad skulptuur või asjakohane teema ja näidata rajatis koos materjalide ja tehnikatega.

Te peaksite olema teadlikud kunstiteoste ajaloost ja kultuurilisest tähendusest ning suutma hoida ja väljendada oma seisukohti seoses sellega oma tööga.

Te peate suutma kriitiliselt mõelda teie tööle, küsitleda saadud tootmisviise ja raamistikke ning akadeemilisi, sotsiaalseid ja filosoofilisi kohtumisi metaboliseerida.

Digitaalne portfell

Kunstiteos tuleks laadida veebipõhiste rakenduste veebisaidile. Portfelli esildised võetakse vastu ainult järgmistes vormingutes:

Kümme digitaalkuju JPG-vormingus, mis ei ületa 2 MB

Eelistame teie pilte 1024 x 768 pikslit või rohkem

Kõik pildifailid tuleb salvestada JPG vormingus

Laaditakse lingid sellistele saitidele nagu Vimeo või Youtube hostitud videotele, palun veenduge, et need oleksid avalikult nähtavad

Käesolevas etapis ei tohiks esitada tegelikke maalid, portfellid, fotod, slaidid, DVD-d / videod

Mis tahes materjali esitamine muul kujul kui taotletud JPG-d või URL-id muudab teie taotluse kehtetuks

Teie tööde kümme teemat peaks võimaluse korral sisaldama ka mõned näited nii varasematest kui ka hiljutistest töödest

Igale tootele tuleb lisada asjakohane teave (st kuupäev, suurus, keskmine, pealkiri)

Pidage meeles, et võtame ainult kümme pilti või videotele lingid

Me ei arva hilinenud taotlusi

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev