MA sotsiaalteaduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Kunst, ühiskonnaõpetus - Statesboro

Kraadinõuded: 36 krediidi tundi

Ühiskonnateaduste magistrikraad (MASS) on esimene omataoline programm Georgia ülikoolisüsteemis. Erinevalt traditsioonilistest magistriõppe programmidest, mis piiravad kursuste arvu, mida üliõpilased saavad väljaspool oma kodudistsipliini kasutada, on sotsiaalteaduse magistrikraad kavandatud selleks, et kasutada ära hulgaliselt ühiskonnateaduste kraadiõppe seminare. Programmis osalevad üliõpilased teevad tihedat koostööd programmidirektori ja nõustajaga, kelle tähelepanu keskpunkt on - kas antropoloogias, politoloogias või sotsioloogias -, et kohandada õppeprogrammi, mis ühendaks teooria, meetodid ja sisu praktikaga.

MASS-kraad sobib suurepäraselt isikutele, kes soovivad kasutada probleemide uurimiseks või lihtsalt tugevdada koolitust rakendusaladel või avalikes teenistustes (näiteks kriminaalõiguse, teadusuuringute ja andmeanalüüsi, ajalooliste või kultuuriliste ressursside halduses) mitmete erialade ressurssidel. , teenuse- või poliitikapraktikat või mittetulunduslikku programmihaldust). Programmi MASS eesmärk on rõhutada oskusi, mida lõpetanud peavad saama vastutustundlikeks, informeerituteks ja eetilisteks töötajateks (näiteks kodanikupädevus, loogiline mõtlemine, kirjaoskus, arvutusoskus, ajalooline teadvus ning arusaam sotsiaalteaduslikust uurimusest, mitmekesisusest ja sotsiaalsest olukorrast) väärtused.)

Nagu teisedki magistriõppe programmid, läbivad MASS-programmi kandidaadid vähemalt 36 semestritundi kursuste kestust; nende hulka kuulub 12 tundi vajalikke tunde, 18 tundi valikaineid ja kuus tundi uurimistööd või rakendus- / avalike teenuste kursusi. Enamikku lõpetanud seminare pakutakse õhtul, võimaldades töötavatel spetsialistidel omandada sotsiaalteaduste magistrikraad öökursustele registreerumisega. See on elamuprogramm, mida ei saa veebis lõpule viia. Tulevastel üliõpilastel soovitatakse tungivalt pöörduda lõpetanud direktori poole meili teel, et enne kandideerimist programmi arutada.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Loe edasi

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Näita vähem
Statesboro , Savannah , Hinesville + 2 Rohkem Vähem