MA sotsiaalteaduste uurimistöös (sotsiaalpoliitika ja sotsiaaltöö)

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Sotsiaalteadusliku uurimistööga seotud laiapõhjalise koolituse pakkumine annab teile kursuse edukaks teadustöö karjääri juhtimiseks ja mitmetahulise ühiskonna toetamiseks.

See on Midlandsi Graduate School ESRC doktoriõppe partnerlus, mis tunnustab tipptasemel ekspertteadmiste tähtsust doktoriõppe südames.

Põhilised moodulid annavad põhjaliku aluse uurimismeetodite täiendõppele. Teil on võimalik omandada oma erialal täiustatud õppekavaga seotud koolitusi, pakkudes laia valikut võimalusi oma oskuste süvendamiseks ja laiendamiseks.

See kursus on suunatud eelkõige üliõpilastele, kes järgivad ESRFi rahastatavat Pathway doktoriõppele, kuid see kursus võib olla sobiv ka juhul, kui kavatsete taotleda kolme ESRC rahastamist (doktorikraadi katmiseks) või olete huvitatud sotsiaalteadusliku teadustöö oskuste laiast valikust. Samuti valmistab see ette teaduslikele, vabatahtlikele, era- ja kolmanda sektori asutustele.

Leia rohkem.

Kursuse üksikasjad

Saate täiendada 100 ainepunkti põhilisi uurimismeetodite mooduleid, lisaks 20 ainepunkti täiustatud uurimismeetodeid või ainevaldkonnapõhist koolitust ja 60-krediidi 15.000-sõna väitekirja. Teile antakse asjakohane väitekiri, kes jälgib teie edusamme.

Hindamine

Iga moodul hinnatakse individuaalselt, andes teile võimaluse näidata mitmeid teadustöö oskusi, sealhulgas kriitilist analüüsi, aruannete kirjutamist, rühmatööd, suulisi ettekandeid ja projektiarendust ja lõpetamist.

Riiki sisenemise nõuded

2.1 (või rahvusvaheliselt samaväärne) asjakohasel teemal kunsti-, humanitaar- või sotsiaalteadustes

IELTS: 7.0 (mitte vähem kui 6,0 mistahes elemendis)

Karjäär

Sotsiaalteaduste uurimisel ilmnevate eetiliste ja poliitiliste küsimuste selge mõistmine on teil valmis tegutsema mitmesugustes karjäärides. See võiks hõlmata uurimis- ja juhtimisalast rolli era-, avaliku ja kolmanda sektori organisatsioonides, valitsusväliste organisatsioonide, akadeemiliste ringkondade, avaliku teenistuse ja ajakirjanduse valdkonnas.

See kursus pakub suurepärast teed edasisele akadeemilisele õppele ja paljud meie õpilased jätkavad doktoriõppe läbimist enne akadeemilise karjääri jätkamist.

Meie koolilõpetajad liiguvad paljude karjääride hulgast lähtuvalt. Õppimine kraadiõppe tasandil võib anda teile peamise alguse tööturul, aidates teil saada uusi teadmisi ja arendada olulisi oskusi.

Viimati uuendatud Veebruar 2019

Teave kooli kohta

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, poli ... Loe edasi

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, politics and international relations, and sociology and social policy. Näita vähem