Budapesti Corvinus Ülikooli sotsioloogia magistrikraad (MA)

spetsialiseerumine globaalsetele sotsiaaluuringutele

See nelja semestri magistriõppekava eesmärk on õpetada õpilastele uusi teoreetilisi perspektiive ja analüütilisi oskusi, et mõista ja analüüsida globaalselt varjatud sotsiaalseid protsesse ja tulemusi. See keskendub globaalsete sotsiaalsete muutustega seotud kaasaegsete kontseptsioonide ja teooriate sügavale mõistmisele ning on mõeldud õpetama õpilastele sotsiaalsete protsesside ja probleemide kriitilise analüüsi tähtsust globaalses ja kohalikus raamistikus . Tuginedes nii klassikalistele kui ka kaasaegsetele teadmistele, aitame teil mõista ja professionaalselt tõlgendada globaalseid sotsiaalseid muutusi, globaliseerumist, rahvastikku, rännet, vaesust, turuühiskonna sisemehhanisme, globaalset hegemooniat ja domineerimist, ettevõtete sotsiaalset mõju ja toimimist. tehnoloogilise arengu rolli.

Meie programm on suunatud teadustööle. Õppekava sisaldab mitmeid kvantitatiivse ja kvalitatiivse metoodika klasse, et anda õpilastele kaasaegsed uurimismeetodid ja analüütilised oskused. Te saate teada, kuidas koguda ja korraldada tõhusalt globaalseid ja ulatuslikke andmeid; kuidas analüüsida võrdlevaid andmeid, pikisuunalisi andmeid ja sotsiaalse võrgustiku andmeid ning kuidas koguda ja analüüsida intervjuusid, tekste ja sotsiaalmeedia sisu. Üliõpilased tutvuvad ka avaliku korra sekkumise hindamisega nii kvantitatiivsete kui ka osalusmeetodite abil.

Rahvusvaheliselt tuntud teadlaste juhendamisel õpivad meie õpilased rahvusvahelises üliõpilaskeskkonnas ning neil on võimalus õppida teises Euroopa ülikoolis Erasmus Munduse raamistiku ja muude vahetusprogrammide raames.

Karjäärivõimalused

  • Kohalikud, riiklikud või ülemaailmsed organisatsioonid
  • Valitsusasutused
  • Uurimisinstituudid
  • Valitsusvälised organisatsioonid
  • Avaliku või erasektori ettevõtted
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relationsis »

Viimati uuendatud Jaanuar 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date