MA spordieetika ja terviklikkuse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Spordieetika ja terviklikkuse magistrikraad (ühiskraad) loodi spordihaldurite, kontseptuaalsete töötajate harimiseks, kes näitavad süstemaatilist ja sidusat vaadet spordi olemusest, terviklikkusest ja eetilisest aspektist juhtimises ning kes on võimelised tegema spordiorganisatsioonide tegevust ja parema kvaliteediga spordikeskkonnas töötavad inimesed.

See haridus toob kaasa uue põlvkonna spordihalduritele, kes mõistavad sügavalt spordi olemust ja spordiväärtusi. Lõpetajate eesmärk on takistada spordi sotsiaalset väärtust selle väärkasutamisel ning toetada puhta spordi väärtust. Lõpetajad suudavad kaitsta spordiorganisatsioonide ja spordi terviklikkust ning kujundada tugevaid põhimõtteid toetavaid spordistrateegiaid.


Kontrollimise ja hindamise kriteeriumide kirjeldus

Sisseastumiseksam toimub sisseastumisvestluse vormis. Üksikasjad on määratletud konsortsiumi MAiSI poolt.


Vastuvõtutingimused

Magistriõppesse astumise tingimuseks on läbitud keskharidus, mis on kinnitatud koolist lahkumise tunnistusega. Ülikoolijärgsetesse õpingutesse (magistriõppesse) pääsemist reguleerib ka lõpetatud haridus mis tahes õppekava puhul.

Tõendamismeetod:


Meditsiinilise sobivuse nõuded

X


Rakenduse märkused:

Sisseastumiseksam korraldab Swansea ülikool


Karjäärivõimalused

Eetika ja terviklikkus on muutumas spordiorganisatsioonide tööalase konkurentsivõime oluliseks kasvualaks. Osaliselt on see tingitud sellest, et spordiorganisatsioonide suhteline autonoomia (mida mõned on kutsunud juriidilises kontekstis „spordi eripära”) paneb nüüd uusi kohustusi suurema läbipaistvuse, vastutuse ja eetilise juhtimise suunas. Praegu peavad spordiorganisatsioonid tõendama vastavust kasvavatele õiguslikele ja eetilistele nõuetele ning ettevõtete sotsiaalse vastutuse normidele ning see eeldab kvalifitseeritud spetsialistide töölevõtmist nendes valdkondades.

Õppekava toodab lõpetajaid, kes on võimelised spordietika ja aususe ametnike rolli võtma kohalikes, riiklikes ja rahvusvahelistes spordiorganisatsioonides.

Õppeprogrammi MA spordieetika ja terviklikkuse alal on välja töötanud konsortsium, millel on laialdased tööstusharu / sidusrühmade lingid, sealhulgas riiklikud dopinguvastased organisatsioonid, Maailma antidopingu agentuur, riiklikud spordiliidud, rahvusvahelised spordiliidud ja Euroopa kohandatud füüsikaline programm. Rahvusvaheline paraolümpiakomitee, Rahvusvaheline spordi turvalisuse keskus. Koostööd tegevad partnerid suhtlesid mitmete nimetatud asutustega, et arutada asjakohasust ja keskendumist. Nad täidavad juba olulisi ülesandeid sidusrühmade organisatsioonides ning nad annavad olulise panuse õpilaste teadlikkusse rakendamise praktilistest aspektidest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Faculty of Physical Education and Sport is one of the seventeen faculties based on the venerable Charles University.

Faculty of Physical Education and Sport is one of the seventeen faculties based on the venerable Charles University. Näita vähem