MA strateegilises turunduskommunikatsioonis

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi üksikasjad

Meie strateegiline turunduskommunikatsiooniprogramm valmistab lõpetajatele ette erinevaid karjääri turunduses ja kommunikatsioonis nii asutuse kui ka kliendi poolel, andes teile ainulaadse võime oma turundusoskusi praktiliselt igas tööstuses kasutada.

Strateegilise turunduskommunikatsiooni programmi üliõpilasena on teil võimalus:

  • Teostage uuringuid ja analüüsige andmeid turunduslike väljakutsete ja võimaluste väljaselgitamiseks
  • Töötada välja turustus- ja kommunikatsioonikavad, mis on ühendatavad mõõdetavate ärieesmärkidega ja integreerima digitaalreklaami, sotsiaalse meedia, PR-i, reklaamimise, brändingu, otseturunduse jms elemente
  • Kohandage oma programm valikutega, mis põhinevad teie huvidel ja kogemustel
  • Koosto ja looge veenevad esitlused, mis näitavad, kuidas teie plaanid mõjutavad positiivselt organisatsiooni seisundit teenindatud turgudel

Programmi valikud

Pakume kahte rada meie 40-krediidi kraadiõppe programmist: Planeerimine Market Communication, mis rõhutab üldist strateegiat ja planeerimist ning Turu kommunikatsiooni loomist, mis keskendub sisu ja rakendamisele. Programmi saab lõpetada poolteist kuni kahe ja poole aastani või ühe aasta jooksul meie kiirendatud täiskohaga üheaastase kohordi valikuga. Programm koosneb kolmest põhikursusest, kolmest nõutud kursustest ja neljast valikainedest.

Programmi valikained võimaldavad teil rõhutada tarbijate teadustööd / käitumist, globaalset brändijuhtimist, digitaalturundust või loomeprotsessi juhtimist.

Üheaastane kohordi võimalus

Kiirendatud üheaastase kohordi valikuga saate lõpule samade nõutud põhikursuste ja tasakaalustatud õppekavade täiendavate kursuste lõpule viia Capstone.

Kohordimudel keskendub tugeva kogukonna loomisele. Te võtate kõik oma klassid sama grupi kaasõpilastega, pakkudes teile palju võimalusi koostööks ja tugevate suhete loomiseks. Kui olete lõpetanud, muutub teie kohorter teie ametialase võrgustiku aluseks, edendades majanduskasvu ja edu oma karjäärile.

Emerson Advantage

Kommunikatsiooni keskendumine

Meie õpilased saavad kvalifitseeritud suhtlejad, kes oskavad väljendada jõulisi ideid ja luua sihtrühmadele kaalukaid sõnumeid. Programmis pakutakse õpilastele kogu turundusmaastikku. See ainulaadne lähenemisviis läheneb tihedalt organisatsioonide vajadustega, mis on suunatud sihtrühmale tõhusa kuulamise ja suhtlemisega. Me õpetame meetodeid ja varustame teid tööriistadega, mis on vajalikud ettevõtte tõhusaks positsiooniks oma turul edu saavutamiseks.

Meie programm ühendab turundaja loomingulise ja empaatilise suhtlemisoskuse turu vajadustega. Strateegiline turunduskommunikatsioon on seos brändi loojate ja turgude vahel, mida nad teenindavad.

Tänapäeva tehnoloogiaga, mis dramaatiliselt laiendab turundus- ja kommunikatsioonimaastikku, on veelgi olulisem arusaam ehitusteguritest, mida kasutatakse tõeliselt integreeritud turundus- ja kommunikatsioonikavade loomiseks.

Karjäär Outlooki

Strateegilise turunduskommunikatsiooni lõpetamisel on teil valmis koostama sidusad kommunikatsiooniplaanid ärile, millel on oma klientidega vastupanu. Sul on varustatud põhjalike teadmistega arenevatest strateegiatest ja meediatest, mida saab kasutada koos, et rääkida globaalsel turul tegutsevate organisatsioonide lugudest. Konkurentsivõimelisel maastikul, kus teave on kättesaadav suuremates kogustes ja rohkemate platvormide kaudu kui kunagi varem, on oluline, et ettevõtted palkaksid turunduskommunikatsiooni spetsialiste, kes ei ole ainult suured jutuvestjad, vaid ka uuenduslikud probleemilahendajad, kes suudavad käitada tänapäeva tööriistu ja tehnoloogiat ning sujuvalt kohaneda tulevaste inimestega.

Tänapäeva turul nõudlus

Meie programm valmistab teid ette turunduse karjääri, mida saab rakendada peaaegu igat liiki ettevõttele või ettevõttele. Meie programmis osalejad on jätkanud karjääri kontohalduse, kontode planeerimise, avalike suhete, turundusuuringute, brändi juhtimise ja interaktiivse turunduse reklaamimisel. Nad on muuhulgas töötanud selliste firmadega nagu Arnold Worldwide, AMP Agentuur, Bose, Communispace, Digitas, Deutsch, Ogilvy, IBM, Lexis Nexis, New Balance, Puma ja Smash.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts.

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts. Näita vähem