MA sugu ja seksuaalsus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga


MA soolise võrdõiguslikkuse ja seksuaalsuse teema SOAS is on ainulaadne programm, mille põhieesmärk on keskenduda läänepoolsetes soolise võrdõiguslikkuse uuringutes ja seksuaalsuse uurimisel esmatähtsatele teemadele Aasia, Aafrika ning Lähis- ja Lähis-Ida keerukatele eripäradele. Programm pakub Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida kultuuridega seotud soo ja seksuaalsuse eriuuringuid koos täpse koolituse ja kaasaegse soolise teooria küsitlemisega. Seoses soolise teooria, see pakub tugeva aluse piisava laiuse ja sügavuse hõlbustada erinevate spetsialistide Pathways . Spetsialiseerumise osas tugineb see SOAS rahvusvaheliselt tunnustatud Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida uuringute teadlaste teadmistele.

Soolise võrdõiguslikkuse uuringuid peavad paljud tööandjad laialdaselt suurepäraseks koolituseks, mis varustavad kraadiharidusega töötajaid mitmesuguste asjakohaste rakendatavate oskustega. Üha enam mõistavad poliitikakujundajad ja juhtimisstruktuurid vajadust tegeleda soo ja seksuaalsusega nii, et lõpetajad saaksid distsiplinaarselt aru soost ja seksuaalsusest, eriti kuna õigused ja vastutus on vajalikud poliitilises, teadusuuringute ja õiguskeskkonnas. Distsipliini väärtusest ja asjakohasusest annab tunnistust soolise võrdõiguslikkuse uuringute lõpetanute edu mitmekesisus ja eristamine. Nende hulka kuulub töötamine rahvusvahelistes organisatsioonides, VVOdes, mõttekodades, teadusorganisatsioonides, meedias (ajalehed, raadio)

Kes see programm on?

MA soolise võrdõiguslikkuse ja seksuaalsuse SOAS eesmärk on rahuldada erineva tausta ja eesmärkidega õpilasi:

 • Need, kes on pärit naisuuringutest või soolise võrdõiguslikkuse uuringutest ja soovivad sügavamalt tegeleda soolise võrdõiguslikkuse teooriaga seoses piirkondliku spetsialiseerumisega ning ühendada seda Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida ühiskondadega;
 • Aasia, Aafrika või Lähis-Ida uuringutest pärit isikud, kes soovivad lisada soo ja seksuaalsuse uurimine omaenda valdkondadesse; ja
 • Need, kes on eelnevalt koolitanud selliseid erialasid nagu antropoloogia, võrdlev kirjandus, kultuuri- ja meediaõpetus, ajalugu, poliitika, usuteadused, sotsioloogia, pagulaste / diasporaa uuringud.

Programm pakub:

 • Spetsialiseeritud teadusuuringud soolise võrdõiguslikkuse alal, lisaks keskendutakse seksuaalsuse, samuti soo ja seksuaalse mitmekesisuse uurimisele. See Pathway sobib üliõpilastele, kes kaaluvad regionaalse spetsialiseerumisega soolise võrdõiguslikkuse uuringuid;
 • Lai magistriprogramm tudengitele, kellel on naisõppe, soolise võrdõiguslikkuse ja piirkonnauuringute alane taust ning kes soovivad täiendada oma teadmisi soolise võrdõiguslikkuse kohta kultuuridevahelistes küsimustes, mis tulenevad soolise ja seksuaalse seose hindamisest erinevates õiguslikes valdkondades ja poliitilised kontekstid;
 • Erilist huvi pakkuv MA, mis võimaldab üliõpilastel uurida soolise võrdõiguslikkuse küsimusi põhjalikult seoses konkreetse piirkondliku või distsiplinaarse spetsialiseerumisega lisaks teadmiste omandamisele tekkiva ja tänapäevase seksuaalsuse uurimise kohta kultuuridevahelistes kontekstides.

Struktuur

Õpilased võtavad kursusi, mille väärtus on kolm ühikut, ja lõpetavad väitekirja neljanda moodulina. Kõik õpilased võtavad põhikursustena soolise võrdõiguslikkuse teooria ning Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida (täisühik) ning Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida (pool ühikut) Queer Politics uuringu. Veel 1,5 ühikut valitakse sugupoolte ja sooga seotud kursuste hulgast, mis sisalduvad suguuuringute nimekirjas 1. Õpilased kirjutavad 12 000-sõnalise väitekirja, mis põhineb kas kohustuslikul kursusel või ühel komponentkursusel.

Üliõpilased peavad osalema ka soolise võrdõiguslikkuse uuringute keskuse korraldatavatel regulaarsetel seminaridel, mille üksikasjad on lisatud käsiraamatusse ja mille üksikasju reklaamitakse keskuse veebisaidil ja teadetetahvlil.

Kursuse osana pakub soolise võrdõiguslikkuse keskus integreeritud töökogemusi praktikavõimalustena vastavate organisatsioonide, näiteks moslemimaailmas elavate naiste (WLUML), akadeemiliste pagulaste abinõukogu (CARA) ja muude organisatsioonide vahel. nagu suguuuringute keskuse enda puhul.

Dissertatsioon

 • Väitekiri soouuringutest

Õpetatud komponent

Kõik õpilased osalevad järgmistes moodulites:

 • Soolisteooria ning Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida uurimine
 • Väitekirja meetodid suguuuringuteks

pluss

 • Queeri poliitika Aasias, Aafrikas ja Lähis-Idas

või

 • Queeri ja feministliku diasporaa uuringud

 • Juhendatud valikud
  Kõik õpilased võtavad moodulite loendist moodulite väärtuseks 60 ainepunkti.

Moodulite loetelu (sõltuvalt saadavusest)

 • Sooline ränne
 • Teooriast praktikani ja tagasi. Tööpraktika rändeuuringutes
 • Sugu ja seksuaalsus Lähis-Idas
 • Sugu, rahu ja rahvusvaheline õigus
 • Sugu ja seksuaalsus Kagu-Aasia filmis
 • Sugu, relvastatud konfliktid ja rahvusvaheline õigus
 • Sugu ja areng
 • Sugu ja muusika (MMus)
 • Sugu Lähis-Idas
 • Aafrika soolised ajaloolised perspektiivid
 • Sugu, seadus ja perekond tänapäevase Lõuna-Aasia ajaloos
 • Küsimused soo antropoloogias
 • Judaism ja sugu
 • Sugu, seksuaalsus ja seadus: teooriad ja metoodikad
 • Sugu, seksuaalsus ja seadus: valitud teemad

Märkus. 15PANH024 sugude antropoloogiaga seotud probleeme ei tohi kombineerida 15PDSH010 sooga.

Tähtis märkus

Programmis lehel olev teave peegeldab kavandatud programmi struktuuri antud akadeemilise istungi vastu.

Sisseastujad ja taotlused

Sellele kursusele saate kandideerida veebipõhise taotlusvormi kaudu.

Meie eesmärk on hinnata taotlust tervikuna ja esitada otsus 5-nädalase aja jooksul. Ülemeremaade üliõpilased, kes nõuavad 4. astme viisat ja soovivad liituda SOAS peaksid meeles pidama, et viisataotluste esitamine võib võtta mitu nädalat, seega peaksite taotlema nii kiiresti kui võimalik.

Taotluse kaalumine

Enne otsuse vastuvõtmist vaadatakse läbi kogu taotlus, sealhulgas ärakiri ja viited. Seetõttu soovitatakse teil esitada täielik taotlus koos viidete ja ärakirjaga (kui see on nõutav). Mittetäielik taotlus lisab otsustusprotsessis märkimisväärseid viivitusi.

Õpilased saavad oma taotluse kinnituse. Iga taotlust kaalutakse hoolikalt ja kuigi proovime vastata nii kiiresti kui võimalik, palume õpilastel siiski oodata vastuse saamist viie nädala jooksul pärast nende saamist.

Kandidaate, kes on saadaval Ühendkuningriigis, võidakse kutsuda vestlusele. Akadeemiliste töötajate puudumine (või õppepuhkusele minek) võib mõjutada otsuste vastuvõtmise aega.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema esimese või hea teise klassi autasud bakalaureuse kraadi Suurbritannia ülikoolis või sellega samaväärses õppeaines, mis vastab järgitavale programmile. Ligikaudse võrdlusena võiks öelda, et samaväärse USA ülikooli bakalaureuseastme hindepunkt on keskmiselt vastavalt 3,3 või 3,5, sõltuvalt sellest, milline ülikool antakse. Kui taotlejal ei ole vastava eriala bakalaureusekraadi, võidakse tal enne magistriprogrammi sisenemist nõuda kvalifikatsiooniaasta või üheaastase diplomi läbimist. Arvesse võib võtta ka asjakohast töökogemust. Üksikutel kursustel võivad olla konkreetsed sisenemisnõuded, seetõttu on soovitatav lisateabe saamiseks tutvuda kraadiõppe prospektis.

Ülemine sekund (2: 1) Suurbritannia bakalaureusekraad vastaval õppeainel, 3,6 (USA) või samaväärne. Arvesse võetakse asjakohast erialast ja aktivistlikku kogemust.

Inglise keele sisenemise nõuded

Peate suutma näidata, et teie inglise keel on piisavalt kõrge, et SOAS oma kursusega edukalt suhelda ja selle lõpule viia. Pange tähele, et võtame oma ingliskeelseid nõudeid tõsiselt ja kui neid täpselt ei täideta, võidakse teie SOAS taotlus tagasi lükata. Kui teie hinded jäävad allapoole meie nõutavat taset, pole võimalik läbi rääkida, eeldades, et kuna nad on piisavalt lähedal, võetakse need vastu. On oluline, et plaaniksite aegsasti ette, et teie inglise keele test jõuaks õigel ajal läbi ja et teil oleks aega seda testi uuesti täita. Me ei aktsepteeri inglise keele testi esitamata jätmise või uuesti sooritamise ebamugavusi või rahalisi raskusi.

Rahvusvahelised üliõpilased

EL-i ja rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks, kes vajavad viisat, aktsepteerime tingimusteta riiki sisenemise tulemuste saamiseks mitmete riikide kvalifikatsioone, samuti mitmesuguseid rahvusvahelisi kvalifikatsioone ja teste.

Kui nõutakse 4. astme sissesõiduviisat, võib vaja minna SELT-i, näiteks UKVI IELTS. Seetõttu soovitame kõigil 4. astme viisaõpilastel valida esimese abinõuna UKVI IELTS akadeemiline test.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Näita vähem
London , Singapur + 1 Rohkem Vähem