Ülevaade

Kas olete huvitatud oma teadmiste edendamisest tänapäeva konfliktiuuringutest ning oskuste ja omaduste arendamisest, mis on vajalikud professionaalseks konfliktiks ja rahupraktikaks?

Kas soovite veeta aasta õpinguid stimuleerivas akadeemilises keskkonnas, töötades koos oma valdkonna esirinnas olevate töötajatega ja kogu maailma õpilastega?

Kas otsite keerulist õpikogemust, tegelike probleemide lahendamist, keeruliste eetiliste probleemide käsitlemist, sõltumatute uurimisprojektide läbiviimist ja täiustatud oskuste kasutamist konfliktide tegemiseks?

Kas sooviksite luua portfelli, mis näitab, et olete saavutanud rahu, konfliktide ja arenguvaldkondade tööhõive seisukohalt olulised kutseoskused?

MA täiustatud tava rahutagamises ja konfliktide lahendamises pakub rahvusvaheliselt tunnustatud rahu-uuringute ja rahvusvahelise arengu osakond, tuginedes enam kui 40-aastasele kogemusele rahu-uuringute ja -hariduse juhtiva keskmisena.

Programm arendab teie arusaama sotsiaalsete konfliktide põhjustest ja dünaamikast, keskendudes juhtumiuuringute analüüsile. See võimaldab teil välja töötada teadlikke otsuseid selle kohta, millal ja kuidas konflikti konstruktiivselt osaleda, tunnistades sekkumise erinevate lähenemisviiside tugevusi ja piiranguid. Te kaalute kriitilisi küsimusi, mis on seotud ja probleemide lahendamist rahu loomiseks erinevates kontekstides ja tänapäeva suundumuste valguses, sealhulgas keskkonna-, majandus- ja poliitiliste arengute ühtlustamine.

Mitmekülgse õppeprogrammi, sealhulgas olulise rakendatud praktilise elemendi abil saate arendada ja näidata teadmisi ja tunnustatud pädevusi, mis on olulised tõhusa, eetiliselt teadliku praktika jaoks konfliktide kaasamisel ja rahupraktikas - kohalikul, riiklikul või rahvusvahelisel tasandil.

Edetabelid

Poliitika Bradfordis on 45. ülikoolis Suurbritannias, ülikooli õppekavas 2019. aastal. Need paremusjärjestused panevad Bradfordi ka Suurbritannia top 20-sse lõpetajatele.

Meie kraadiõppe poliitikakursused olid Suurbritannias teisel kohal tööalase konkurentsivõime jaoks 2018. aasta kraadiõppekogemuse uuringus (PTES).

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema bakalaureuseõppe kvalifikatsioon 2: 2 või rohkem (või samaväärne).

Soovitav oleks asjakohane erialane või vabatahtlik kogemus.

Inglise keele nõuded

IELTS 6.0.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Rakenduslike konfliktide uurimine (PES7036-B)
 • Konfliktide sekkumise protsessi kavandamine ja hindamine (PES7039-B)
 • Konstruktiivsete konfliktide kaasamise oskused (PES7049-B)
 • Doktoritöö (PES7040-E)

Võimalus

 • Aafrika poliitika ja turvalisuse dünaamika (PES7035-B)
 • Rahu õppimine muutuvas maailmas (PES7051-B)
 • Loodusvarade haldamine (PES7045-B)
 • Sotsiaalse ja ökoloogilise õigluse liikumine (PES7044-B)
 • Rahvusvahelised väljakutsed: probleemid ja vastused (PES7055-B)
 • Loovade konfliktide transformatsioon (PES7038-B)
 • Rahuvalve ja rahuvalve (PES7046-B)
 • Sugu, konflikt ja areng (PES7041-B)
 • Aafrika õppekülastus (PES7034-B)
 • Terrorism ja poliitiline vägivald (PES7053-B)
 • Jätkusuutlikud linnad (PES7052-B)
 • Lähis-Ida poliitika ja turvalisuse dünaamika (PES7043-B)

Valikuline

Paigutus

Te võite valida, et lisate praktika osana oma kursusest, millisel juhul õppite rohkem kui 15 kuud, mitte aasta. Selleks peaksite kõigepealt registreeruma üheaastaseks programmiks ja seejärel kandma 15-kuulise programmi, kui olete paigutuse kindlustanud, igal ajal kuni 2. semestri keskpaigani.

Praktika / praktika parandab täiendavalt erialase kogemuse ja praktiliste oskuste arendamist magistriõppe programmi ajal, integreerides praktikakogukonna kaasatuse oma akadeemilistesse uuringutesse.

See element on üliõpilaskeskne ja üliõpilaste juhitav ning seetõttu juhib teid praktika praktika tuvastamise ja taotlemise algatus. Akadeemiline personal võib hõlbustada ja toetada sobivate võimaluste kindlakstegemist koos juhtide ja ettepanekutega, aidata taotluste kirjutamisel ja toetada toetavaid kirju. Nad pakuvad eelnevalt kohandatud ettevalmistustreeningut ja juhendavad tuge paigutuse või praktika ajal.

Praktika / praktika saab korraldada organisatsiooniga kõikjal maailmas. Enne võimaluse lõplikku vormistamist peate üksikasjalikult kirjeldama oma kavandatud tegevusi ja saama heakskiidu.

Kui praktika / paigutus on lõpule jõudnud, pöördute tagasi programmi juurde, esitate lõpetamisaruande, milles võetakse kokku peamised õppepunktid, ja seejärel täitke oma magistritöö. Õpilased kasutavad oma disertatsiooni teavitamiseks ja kujundamiseks tihti oma paigutuse perioodi ja kogemusi.

Õppimine ja hindamine

Me kasutame õpetamisele, õppimisele ja hindamisele mitmeid uuenduslikke lähenemisviise, mis võimaldavad teil aktiivselt osaleda võtmepõhimõtete ja õppekavaga ning arendada mitte ainult oma akadeemilisi teadmisi ja arusaama, vaid ka oma oskusi ja kogemusi poliitika, praktika ja tööhõive maailmadele. .

On võimalusi, et võtta spetsialist Pathways , sealhulgas temaatilised erialade ja spetsialiseerunud valitud piirkondades (nt Aafrikas, Lähis-Idas), võimalusi valitud õppereiside. See hõlmab ka Aafrika kõrgetasemelist uuringuvisiiti Aafrika riiki, mis taastub konfliktist (mida võib pidada programmi hinnatud elemendiks) või muudeks vabatahtlikeks õppekülastusteks Põhja-Iirimaale, Hirosimaale või rahvusvaheliste organisatsioonide peamistesse kohtadesse, nagu näiteks Haagis, Brüsselis ja Londonis.

Sul on ka võimalused osaleda laiendatud kriisidele reageerimise mängus või rahvusvahelisel mudelil „Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni mudel”.

Hindamismeetodid on erinevad ja sisaldavad traditsioonilisi ülesandeid (essee-tüüpi ülesandeid) ja rohkem pädevuspõhist hindamist selliste ülesannete kaudu nagu aruanded, poliitilised lühikokkuvõtted, juhtumiuuringute analüüsid, suulised ja audiovisuaalsed esitlused ning peegeldavad märkused.

Programm kulmineerub teadustöö ja teadustöö projekti ettevalmistamisega teie valitud teemal, mis on seotud programmi eesmärkidega ja õpieesmärkidega. See on suur võimalus teile pakkuda olulist teaduslikku analüüsi huvipakkuvate erialade kohta ning näidata edasijõudnud arusaamist asjakohastest poliitikast ja praktikutest ning aruteludest - aidata teil kasutada seda magistrikraadi oma karjääri püüdluste jätkamiseks.

Rajatised

Rahuõpetuse ja rahvusvahelise arengu õpetamine ja õppimine toimub erinevates ruumides: loenguteatrid, seminariruumid, painduvad ruumid liikuvate mööblitega, kus õpilased saavad rühmades töötada.

Me jõuame väljapoole klassiruumi - näiteks kutsume külalisesinejaid üle maailma arutama Skype'i kaudu, et arutada ja korraldada õpinguid, mis kasutavad meie uuenduslikku keskkonnasõbralikku ülikooli ja mitmekesist Bradfordi linna. Samuti võtame üliõpilasi väljasõitudel Ühendkuningriigis ja välismaal (näiteks Yorkshire'is, Põhja-Iirimaal, Haagis ja igal teisel Aafrika riigil) ning laiendatud rollimängud (noorte hostelis). .

Meil on palju õppekavavälist tegevust, külalisesinejaid, seminare ja koolitusi. Meie üliõpilaste kontaktametnik korraldab ka palju ühiskondlikku tegevust - meie keskne, hubane ühisruum on suurepärane koht, kus kohtuda ja õppida kaasõpilastelt ning korraldada viktoriiniõhtuid, rahvusvahelisi õhtusööke, tasuta hommikusööke, kohvipausid. Ja ärge unustage iga-aastast rahu ja arengu palli ja meie enda rahu jalgpallimeeskonda…

JB Priestley raamatukogul on suurepärased ressursid, eriti rahu, poliitika ja sotsiaalsete muutuste ning rahvusvahelise arengu jaoks, kus ülikool on spetsialiseerunud - vaata meie erikogude üksikasju.

Raamatukogu on avatud ööpäevaringselt, nagu ka teised turvalised, sõbralikud ja interaktiivsed ruumid ülikooli ümber, mis on mõeldud õpilastele, et kohtuda ja õppida koos.

Ülikool ja osakond on väljavaadetes väga globaalsed ning ka meie meelitavad õpilased. Sel põhjusel pakume tasuta kaasaegseid võõrkeele kursusi algajatele araabia, prantsuse, saksa ja hispaania keeles. Neid kaks tundi kestvaid iganädalaseid õppetunde juhivad kogenud keeleõpetajad ja nende tulemuseks on osalemise tunnistus. Paljude laiemate keelte, nagu Brasiilia portugali või korea keel, õpetamine - ka tasuta - peer-to-peer süsteemi raames. Sageli osalevad PSID-õpilased nii õpetajatena kui õppijatena.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 6 850 aastas

Rahvusvaheline: £ 16 040 aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.

Karjääri väljavaated

Rahvusvahelisel tasandil on rahu ja humanitaarabi tööalase karjääriga seotud kutsehariduse järele kasvav nõudlus. Te arendate selles valdkonnas tööandjate nõutavaid oskusi, nagu näiteks konfliktide analüüs, juhtimine ja otsuste tegemine, mis teeb teid kõrgkoolilõpetajana väga tööalaks.

Programm kavandati ka selleks, et rahuldada varase / keskmise karjääri vajadusi ja ootusi.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
12 - 15 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,850 GBP
Avaleht / EL: £ 6 850 aastas / International: £ 16 040 aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date