MA tantsus

Üldine

Programmi kirjeldus

MADance

Arendage oma tantsupraktikat ühes Ühendkuningriigi juhtivatest MA tantsukursustest.

Avastage ja looge koreograafiat elava esituse ja filmi jaoks.

Arendage oma tantsupraktikat interdistsiplinaarses keskkonnas, mis tasakaalustab õpetusi ja uurimiskomponente.

Tehke koostööd teiste kunstnikega rahvusvahelise tantsuühenduse osana ja laiendage oma praktika võimalusi.

Tänapäeva liikumispraktika kontekstis on meie kraadiõppeprogrammil eriline tähelepanu kohapeal, koostööle ja ekraanipõhisele praktikale. Meie Dance kraad pakub loomingulist keskkonda, mis aitab teil uurida ja arendada oma spetsialistide praktikat rahvusvahelise tantsu-kunstnike kogukonnas.

Pakume oma loomingulisemaks muutmiseks erinevaid loovaid võimalusi. Oma juhendajate juhendamisel toetavad meie magistriõppe taset mitmed kõrgetasemelised ühendused kunstnike ja tööstuse spetsialistidega, et suurendada oma õpikogemust.

Loo. Tehke. Ümberkujundamine.

Sukelduge põneva ja väljakutsuva kunstikeskkonnaga, millel on tugev praktiline fookus. Lisateave meie tantsuosakonna kohta.

Ülevaade

Meie kraadiõppe tantsukursus toetab laia valikut kunstilisi tavasid ning sisaldab erialasid ekraanipõhises tantsutegevuses, interdistsiplinaarses toimivuses ja saidipõhises jõudluses.

Me toetame teid, et arendada oma kraadiõppe tasemel teadustöö oskusi, mis aitavad teil arendada oma loomingulist praktikat. Lisaks moodustavad koostöövõimalused programmi võtmetähtsusega osa, mis võimaldab teil töötada teiste kunstnikega üle kunstivormide.

Kursuse ülesehitus

See magistriõppekursus kestab ühe aasta või kaks, kui otsustate osalise tööajaga õppida. Täistööajaga üliõpilasena võtate kaks 30 krediidi moodulit ühe terminina, kaks 30 krediidi moodulit kahes perspektiivis ja üks 60 krediidi moodulit (teie lõplik projekt) kolmanda tähtaja jooksul. Osalise tööajaga üliõpilasena võtate oma esimesel aastal kaks moodulit ja teine teisel, viimane on teie lõplik projekt.

Kolmandik

Sellel trimestril on oluline õpetatav element, millel on mitu valikulist klassi.

Kolmemõõtmelised

Pärast esimest trimestrit on teie teisel ka oluline õpetatav element, kus on saadaval valikulised klassid.

Kolmandik kolm

Kolmemõõtmeline kolmemõõtmeline, teie doktoritöö moodul, on suures osas iseenesest juhitav, koos õpetuste ja vastastikuste ettekannetega, mis viivad kursuse lõpetamiseni.

Kursuse moodulid

See kursus sisaldab või pakub järgmisi mooduleid.

  • Uurimismeetodid ja kontekst
  • Loominguline praktika 1
  • Professionaalne koostöö
  • Loominguline praktika 2
  • Tootja roll
  • Suurprojekt

Uurimismeetodid ja kontekst

See võti magistrikraadi moodul tunnistab, et teadusuuringud on dünaamiline ja mitmekesine valdkond ning võivad hõlmata praktikat teadustöö osana oma loomingulisest metoodikast. See julgustab suhtlemist erineva perspektiiviga, laiendades oma teadusuuringute horisontaale ja suurendades oma teadustöövõimet. See valmistab teid ette doktoriõppe jaoks, kuid on esimene samm programmi lõpus oleva suurprojekti suunas.

Creative Practice One

See moodul võimaldab uurida interdistsiplinaarset tava, mis võib esineda tantsu liidesel ja vähemalt ühel teisel meedial, eelkõige antud juhul filmis. Selle mooduli kontekstis keskendutakse ekraani-põhisele jõudlusele ja tantsufilmile, et uurida "screendance'i" kui loomingulist liidest keha ja digitaalse tehnoloogia vahel töö kavandamisel ja tootmisel ühe ekraaniga.

Professionaalne koostöö

See moodul on professionaalselt keskendunud. See nõuab, et te teeksite koostööd teiste praktikutega, olgu need siis kaasõpilased, professionaalsed praktikud või organisatsioonid. See annab teile võimaluse uurida oma ainepunkti kaasaegses professionaalses kontekstis ja kaasata ettevõtlusväljavaadet professionaalse ja / või koostööpraktika kaudu.

Kaks loomingut

See moodul vastab mitte-teatri jõudluskohtade pakutavale potentsiaalile ja tugineb koostöövõimalustele, et töötada koos teiste Bath Spa kursustega õppivate kunstnike ja üliõpilastega, et rajada valdkondadevahelist tulemuslikku tööd, mis vastab teie valitud saidile. Töö võib esitada elus või filmina.

Tootja roll

See moodul käsitleb kunstilise, rahalise ja seadusandliku praktilise teostuse esitamist live-esituseks. Mooduli eesmärk on uurida laia valikut äri- ja juhtimisoskusi ja lähenemisviise, luua üksikasjalik lähenemine tootmisprotsessile ja edendada loomingulisi lähenemisviise ettevõtlusele.

Suurprojekt

Teie lõplik projekt tugineb moodulites 1–4 kogutud oskustele ja teadmistele. Sisu üle peetakse kursuste juhendajatega, kuid see võib olla näiteks töö ühe ekraaniga, interdistsiplinaarne veebipõhine töö, kirjalik projekt või etendustöö, mis tugineb teie huvide seisukohast kesksele valdkonnale ja püüdlused.

Kuidas ma hindan?

Tööd hinnatakse mitmete meetodite abil, sealhulgas etendused / linastused, esitlused, kirjalik töö ja ajakirjad. Praktiline projekti hindamine võib keskenduda nii teie loomingulisele protsessile kui ka lõpptootele. Kõiki tööid hinnatakse üldiste kriteeriumide alusel, et saaksite võrrelda oma saavutusi oma eelmise tööga.

Kuidas mind õpetatakse?

Kursuse kesktelg on iganädalased seminarid. Neid täiendavad valikulised tantsuoskuste klassid, sealhulgas tehnika ja koreograafia, või täiendavad uurimisseminarid. Uuringut tugevdavad ka ühekordsed üritused ja intensiivsed nädalavahetused, kus töötate koos juhendajate ja külastavate kunstnikega.

Võimalused

Välismaal õppima

Võite taotleda välismaal õppimist meie GALA ja Erasmuse skeemide kaudu. Varasemad õpilased on teinud või loonud töö Indoneesias, Maltal ja Hiinas.

Karjäär

Pärast kraadiõppe omandamist avab tantsuga seotud töö maailmas ja väljaspool seda ka mitmeid võimalusi.

Teid saab paigutada koreograafiks, esinejaks, õpetajaks, ajakirjanikuks või nende kombinatsiooniks. Toetame teid, et arendada mitmekülgsust ja arusaamist, kuidas turustada ja oma tööd professionaalselt esitada, nii et me saame aidata teil lõpetada ettevõtlusoskustega, mis on vajalikud edukaks, kuid inspireerivaks töökohaks.

Kulud

  • UK / EL õpilased täistööajaga - 2019/20 kanne £ 7,395
  • UK / EL õpilased osalise tööajaga - 2019/20 sissekanne £ 3 700
  • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kanne 14 300 krooni
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Loe edasi

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Näita vähem