MA tehnoloogiajuhtimise ja digitaal transformatsiooni valdkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tehnoloogia juhtimine ja digitaalne muutmine on magistriprogramm, mis on tulevikku suunatud ja tõeliselt interdistsiplinaarne: majandusest, tehnoloogiast ja innovatsioonist juhtimisse ja avalikesse poliitikatesse, kus kõik sotsiaal-majandusliku tuleviku põhikomponendid on eesmärgipäraselt seotud. See annab õpilastele kriitilise mõtlemise võime ja praktiliste juhtimisoskuste tehnoloogiliste muutuste, innovatsiooni ja digitaalse muundamise alal, mis aitab teil edu saavutada tehnoloogiale keskendunud era- ja avalikes organisatsioonides ning rahvusvahelistes organites. Tahame mõista digitaaltehnoloogiaid kui peamist arengu edasiviivat jõudu kogu maailmas ja tahame veenduda, et digitaalsed muutused toovad kaasa jätkusuutliku, rohelise kasvu ja inimkeskse arengu.

Programm on mõeldud neile, kes tahavad teada:

 • tehnilise ja sotsiaalse innovatsiooni dünaamika ning erinevate osalejate (ettevõtjad, suurettevõtted, valitsused ja ennekõike inimesed) roll selles dünaamikas ja innovatsiooni juhtimisel säästvama tuleviku poole;
 • majandusarengu ja innovatsiooniprotsesside heterodoksilised väljavaated, st innovatsioonisüsteemid, evolutsioonilised, Keynesi-järgsed, tavapõhised või mitte-läänelikud;
 • tehnoloogia roll ja olemus, sealhulgas selle kriitika, eriti digitaalse muundamise tähendus ja juhtimine ning selle mõju majandusele, ühiskonnale, valitsusele ja inimestele.

Programmi on välja töötanud ja pakkunud Tallinn University of Technology Ragnar Nurkse innovatsiooni ja juhtimise osakond (RND) . RND on ainulaadne teadus- ja õppeasutus, mis ühendab endas nii majanduse (miks?) Kui ka juhtimise (kuidas?) Innovatsiooni ja tehnoloogilisi muutusi - ainulaadseid pädevusi, et olla edukas kaasaegses globaliseerunud ja keerulises maailmas. RND asub Tallinnas, Eestis - üks juhtivaid digitaalseid ühiskondi Euroopas. Eestis õppimine pakub ainulaadset teavet tuleviku väljanägemise kohta. Meiega tehnoloogiahalduse ja digitaalse ümberkujundamise programmiga liitumine pakub teile võimaluse ehitada tuleviku kujundamiseks vajalikke oskusi.

Programmi tihedad seosed meie osakonna teadus- ja innovatsiooniprojektidega - alates digitaalse ühtse turu edendamisest ELis piiriülese andmevahetuse kaudu, mis põhineb põhimõttel „ainult üks kord”, ning koostööst Tallinna ja Helsingi linnadega erinevatel aladel nutikate linnade algatused majanduse ja innovatsiooni ümbermõtestamiseks, mis põhinevad ökoloogiliselt jätkusuutlikul, tavapärasel põhimõttel põhineval „ülemaailmsel disainil põhinev kohalik lähenemine“ lähenemisviisidel - tagavad, et meie õpetuse sisu on alati praktiline ja edestab tavaõpikuid. RND on ESST - Euroopa ülikoolidevahelise ühiskonna, teaduse tehnoloogia ja ühiskonna assotsiatsiooni ja EMPA - Euroopa avaliku halduse magistrandi liige ning tal on Erasmuse lepingud paljude Euroopa juhtivate ülikoolidega. See hõlbustab rahvusvahelist töötajate ja üliõpilaste vahetust.

Õppekava

Magistriprogramm koondab enim nimekaid innovatsiooni ja juhtimise teadlasi - Carlota Perez, Erik S. Reinert, Wolfgang Drechsler, Jan A. Kregel, Robert Krimmer, Vasilis Kostakis ja teised -, kes pakuvad õpilastele ühtseid mõistmisoskusi. tehnoloogiliste muudatuste ja digitaalsete muutuste juhtimine tehnoloogia- ja innovatsioonile orienteeritud organisatsioonides ning rahvusvahelistes organisatsioonides.

Miks see programm on?

 • Programm põhineb juhtumipõhisel õpetamisel ja sellel on suur rõhk praktikal ja praktilistel kogemustel, unustamata asjakohast teooriat.
 • Programmi ülesehitus täiendab standardseid õpikuteadmisi, tavamajanduse ja juhtimisteooriaid realistlikumate ja asjakohasemate vaatenurkade ning praktiliste juhtumianalüüsidega.
 • Programm pakub külastusi Eesti valitsusasutustesse ja ettevõtetesse ning külaliste loenguid juhtivatelt Eesti ja rahvusvahelistelt innovaatoritelt ja visionääridelt.
 • Eestis viibimise minimaalne kestus on üks aasta - teine aasta on pühendatud praktikale ja lõputööde kirjutamisele, mida mõlemad saavad teha kõikjal maailmas.
 • Teaduskond koosneb peaaegu eranditult rahvusvaheliselt tunnustatud ja auhinnatud professoritest.

Tulevik karjäär

Programm on suurepärane terminaalkraad ja see valmistab ette tehnoloogiliste muudatuste ja digitaalsete muutuste juhtimiseks globaalselt soovitud eksperte, kes töötavad kas riikide valitsuste ja rahvusvaheliste organisatsioonide (innovatsioonipoliitika ekspertide ja innovatsioonijuhtidena) või mittetulundusühingute ja erasektori (nt omanikud-ettevõtjad, tehnoloogiakonsultandid, innovatsioonijuhid, analüütikud).

Nagu meie muljetavaldav kogemus näitab, pakub programm ka suurepäraseid konkurentsialaseid pädevusi oma akadeemiliste asutuste teadlase karjääri jätkamiseks või doktoriõppe jätkamiseks.

Meie vilistlaste karjäärivõimalused:

JP Morgan Stanley, Parthenon-EY, EY Innovalue Management Partner GmbH, OECD, Eesti Vabariigi Valitsuse büroo, E-Eesti väljapaneku salong, Eesti Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Toidu- ja fermentatsioonitehnoloogia kompetentsikeskus, Tallinna Ettevõtlusamet, Läti Vabariigi Rahandusministeerium, Cevea (mõttekoda), Rio de Janeiros föderaalne ülikool jt.

Muud potentsiaalsed tööandjad:

 • rahvusvahelised organisatsioonid (ÜRO, EL);
 • valitsusasutused (keskpangad, arengu- ja digitaalosakondadega tegelevad ministeeriumid);
 • valitsusvälised organisatsioonid (teadus- ja tehnoloogiapargid, arendusagentuurid, mõttekojad jne);
 • tehnoloogiamahukad eraettevõtted.

Õpilased ütlevad

"… See tunne, kui jõuate semestris ilma lisatasuta õppima 10 klassi, sest teile meeldib õppimine, aeg õppida kahte, võib-olla kolme võõrkeelt, sest teie ümbritsevad inimesed ja riigid ... vaid paaritunnise kaugusel on täiesti erinevad .
… Toituda tervislikumalt, sest värsket toitu on odavam ja lihtsam osta kui kiirtoitu osta, tasuta transiidiga sõita, igal nädalavahetusel häkkida, kasutada innovaatilist (tegelikult) rahvusvahelist pangasüsteemi, millel on mõistlik, õppida professorilt, kes kirjutas raamat, mida lugesite ja mis on inspireeritud aastaid tagasi ning nähes, et nad austavad ka teid, öelge, mida soovite, sest poliitiline korrektsus pole asi ja seda peetakse peamiselt kutseks sügavamale enesevaatlusele ... " Lequanne Collins-Bacchus 1. aasta üliõpilane tehnoloogiahalduse ja digitaalse ümberkujundamise programmi osa

Sissepääs

TalTechi rahvusvaheliste õppeprogrammide üliõpilasi võetakse vastu vastuvõtuläve alusel. Veebiküsitlus viiakse läbi ainult nende kandidaatide puhul, kes on eelhindamise läbinud. Motivatsioonikirja ja veebiküsitluse maksimaalne tulemus on 10 punkti. Vastu võetakse kandidaat, kes saab vähemalt 5 punkti.

Programmi erinõuded

Bakalaureusekraad või sellega samaväärne

Tallinn University of Technology õpingute saamiseks peab taotlejal olema vähemalt 60% kõrgeimast CGPA-st.

Motivatsioonikiri

Motivatsioonikiri peab sisaldama järgmisi punkte:

 • Selgitage, miks kandideerite tehnoloogiahalduse ja digitaalse ümberkujundamise programmile - mis on teie huvid; millised on teie ametialased eesmärgid ja kuidas õppekava neid toetab; kuidas sobib teie akadeemiline ja / või erialane taust programmi?
 • Arutage oma riigi või globaalses kontekstis tehnoloogia juhtimise ja digitaalsete muutuste valdkonnas kõige pakilisemaid küsimusi või väljakutseid.
 • Andke ülevaade tulevasest magistritööst - teema (teema), uurimisküsimus (ed) ja metoodiline lähenemisviis (kuidas proovite uurimistööd läbi viia). Kasutage vajadusel oma argumentide ja faktide toetuseks viiteid.

NB! On oluline, et teie motivatsioonikirjas kasutatavaid allikaid (tsitaadid, väljaanded, ideed jms, mis ei ole teie enda jaoks) õigesti tsiteeritud ja viidata. Viitamise ja tsitaadi reeglite eiramine loetakse plagiaadiks ja selle tulemuseks on teie taotluse diskvalifitseerimine.

Internetis internetis

Intervjuu käigus käsitletavad teemad:

 • Huvi eriala vastu, kust see pärit on ja miks soovitakse õppida tehnoloogiahalduse ja digitaalse ümberkujundamise programmis. Motivatsioon nominaalajaga õppekava läbimiseks.
 • Varasem kokkupuude programmis käsitletud teemadega ja teadlikkus asjakohastest ühiskondlikest aruteludest õppevaldkonnas.
 • Õpingutega seotud ootused, st omandatavate teadmiste ja oskuste mõistmine. Taju konkreetsetest valdkondadest või teemadest, mille teadmiste tase on ebapiisav.
 • Ootused õppeprotsessi, töö- ja õppetegevuse ühendamise võimaluste, õpetamismetoodika eelistuste, keeleliste tõkete, akadeemiliste tööde kirjutamisvalmiduse osas.

Intervjuu kestus on 10-15 minutit.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internat ... Loe edasi

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internationally high-level studies and research. Näita vähem