MA teoloogias

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Meie teoloogia

Võtme faktid

 • Auhind: meistrid
 • Kestus: 1 või 2 aastat
 • Õppeviis: täistööajaga / osalise tööajaga
 • Alguskuupäev: oktoober
 • Autasud: Bishop Grosseteste University
 • Asutuse kood: B38

Sisenemise nõuded

 • Peate olema omandanud või ennustatakse, et peate tavaliselt omandama bakalaureuse kraadi humanitaar- või ühiskonnateadustega seotud teemal (või samaväärsel).
 • Lisaks peavad kõik õpilased maksma 57,20 naela täiustatud teabe avalikustamise piirangu teenuse eest.128616_rsz_miguelangel-miquelena-rc-4ydhrros-unsplash.jpg

Kursuse kohta

Selle magistriõppe jooksul arendate oma võimet kujundada teoloogilisi või filosoofilisi argumente, omandada teadmisi allikate tõlgendamisel ja omandada parem hinnang mitmesugustele usulistele kogemustele meie maailmas. Mõned põhimoodulid võimaldavad teil uurida religioosset dialoogi ja konflikte, uurida kirjanduse, filmi ja televisiooni teoloogiat, aidates kaasa kaasaegsele arutelule usklike ja mitteusklike vahel ning avastada religioonifilosoofiat.

See kursus räägib meie maailmast, elust ja mõttest, mida me proovime sellest luua. See on mõeldud neile, keda paelub teoloogia ja religiooni maailm - olgu nad siis pühendunud usklikele, seades kahtluse alla agnostikud ja tulihingelised ateistid. See sobib ideaalselt kõigile, kes on seotud elukutsega, mis nõuab religioossete, filosoofiliste ja eetiliste küsimuste mõistmist. Lühidalt, see on mõeldud kõigile, kes soovivad eksisteerimise olemust ekspertide seltsis uurida.

Meie teoloogia

Moodulid

 • Dissertatsioon
 • Jumala küsimus: teism, agnostitsism ja ateism
 • Maailmasõda: usundid konfliktides ja dialoogis
 • Põhjendus: moodsa fundamentalismi tõus
 • Ilukirjanduse, filmi ja fantaasia teoloogia
 • Hiiglaste õlgadel: suured religioossed mõtlejad Platonist Pannenbergini

Hindamine

Hindamine toimub meie moodulites mitmesugustel vormidel, sealhulgas esseesid, esitlusi ja portfelle. See sisaldab ka lõputööd, mis võimaldab teil saada tõeliseks eksperdiks teoloogilises teemas, mis teid eriti paelub.

Karjäär

See oleks suurepärane programm kõigile, kes soovivad karjääri teha mis tahes usulise või filosoofilise hariduse valdkonnas, sealhulgas õpetada alg-, kesk- või kõrgemal tasemel. Samuti oleks väga kasulik astuda sotsiaaltöösse, nõustamisse, kantseleisse, noorsootöösse või muinsussektori töösse.

Toetus

BGU-s õppimine on õpilasekeskne kogemus. Töötajad ja üliõpilased töötavad koos sõbralikus ja toetavas õhkkonnas osana intiimsest ülikoolilinnaku kogukonnast. Te tunnete iga töötaja isiklikult ja tunnete enesekindlalt abi ja nõu saamiseks pöördudes töötajate poole ning töötajad tunnevad teid ära mitte ainult silmist, vaid ainulaadsete annete ja huvidega inimesena. Me toetame teid isiklikult ja akadeemiliselt alates sisseastumisest kuni kooli lõpetamiseni.

** Saadaval on 2000 naela rahvusvaheline stipendium. Edukad allahindlused antakse isiklikus teates sisalduva teabe alusel. Asutuse vanematest liikmetest valitakse autasustamiskomisjon.

Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... Loe edasi

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. Näita vähem