MA toidu uuringutes

Üldine

Programmi kirjeldus

126444_IMG_1380.jpg

Õppige New Yorgis toidusüsteeme, kultuuri ja poliitikat

USAs esimene magistrikraadiprogramm, mis on pühendatud toidu stipendiumile, NYU Steinhardti toiduõpingud rakendab humanitaar- ja sotsiaalteaduste lähenemisviise ning valmistab teid ette analüüsima praegust Ameerika toidusüsteemi, selle globaalseid seoseid ja kohalikke alternatiive. Uurite toidu kultuurilisi, poliitilisi, majanduslikke, keskkonnaalaseid ja geograafilisi lähenemisviise kohalikes, linna- ja globaalsetes oludes.

See 40-ainepunktine magistriprogramm nõuab 19 ainepunkti kohustuslikke kursusi, mis hõlmavad toidusüsteeme, kultuuri ja poliitikat, samuti teadustöö komponenti. Lisaks nendele nõuetele võite võtta 21 ainepunkti spetsialiseerumismoodulites (poliitika / propageerimine, äri- / sotsiaalne ettevõtlus, meedia / kultuurianalüüs), võimaldades teil oma huvidesse süveneda.

Meie missiooniks on uurida viise, kuidas üksikisikud, kogukonnad ja ühiskonnad toitu toodavad, levitavad ja tarbivad. Linnad, mis on inimeste voogude keskmes, toodavad ja pakuvad meediumitooteid, on meie uurimise peamine koht.

Miks just NYU toiduõpingud?

 • Õppige parimatelt. Meie õppejõud, oma ala silmapaistvad juhid, õpetavad ja juhendavad üliõpilasi, viies samal ajal aktiivselt läbi teadusuuringuid, et püsima jääda.
 • Hankige siseringi juurdepääs. Õppimisega liitumisel õpivad tudengid abitöötajate ja külalisõppejõududena ning neid võtavad vastu toidutootmisettevõtted, mittetulundusühingud toidutööstuses, kirjastajad, avalike suhete ja turundusettevõtted, ajakirjad, toidujagajad, toidutootjad ja haridusasutused.
 • Välismaal õppima. Pakume ülemaailmseid kursuste - ja õppeprogrammi - saitidel nagu Pariis, Hongkong, Puerto Rico ja Puebla, et õpilased saaksid ümbritsevas keskkonnasäästvat kogemust.
 • Ole vaidlustatud. Õpilased õpivad kogemuslikult, võttes nii põhi- ja spetsialiseerumiskursusi kui ka interdistsiplinaarseid valikaineid Steinhardti, Sterni ärikooli, Wagneri avaliku teenistuse kooli, kunstide ja teaduste magistrikooli või Tischi kunstikooli raames.
 • Astuge edasi. Aitame huvitatud õpilastel leida praktikakohti hulgast potentsiaalsetest tööhõivekohtadest ja asetame nad positsioonidele, kus nad saavad arendada uusi oskusi ja teha koostööd potentsiaalsete tööandjatega.
 • Saate praktilisi oskusi. Programm paneb rõhku kriitilise mõtlemise ja uurimistöö arendamisele, mis valmistab õpilasi ette olukordades, kus nad kutsealal kokku puutuvad.

Mida sa õpid

 • Kuidas rakendada interdistsiplinaarset lähenemist, et mõista toidusüsteemi kultuurilisi, poliitilisi ja majanduslikke aspekte.
 • Kuidas näidata oma teadmisi, et arutada sujuvalt toidu iseseisvuse, jätkusuutlikkuse, eetika ja kultuuriga seotud teemadel.
 • Kuidas hinnata toidumaastikku kujundavat poliitikat, käsitledes võrdsuse küsimusi ja säilitades kultuuriväärtusi?

Valmistage ette karjääriks:

 • Poliitika ja propageerimine
 • Meedia-, sotsiaal- ja kultuurianalüüs
 • Akadeemiad ja teadustöö
 • Äri- ja sotsiaalne ettevõtlus
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. Näita vähem