Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Juhataja professor Jo Stockham on Prindi programm kaheaastane spetsialiseerunud MA kursus. See muutub 2015. aastal trükikunstile ümbernimetamiseks, mis näitab, et Prindi laiendatud väljavaate uurimine võrdub prinditööde tegemisel keskmise spetsiifilise valiku seeriaga. Me uurime vahendatud kujutist, mille poole pöördus erinevate intellektuaalsete lähenemisviiside kaudu, mida pakkusid mitmekülgne juhendajate rühm, kõik praktiseerivad kunstnikud.

Juurdepääs maailmatasemel tehnilistele vahenditele kogu trükimeedias tähendab seda, et me suudame nii uurida kui ka laiendada "Print" väljaannet, milles käsitletakse pidevat koostoimet mõtlemise ja tegemise vahel, pilti ja tehnoloogiat. Paljud erinevad taustaga õpilased valivad meiega õppimise, kuna neil on huvi küsimuste vastu, mis hõlmavad koopia olemust, diagrammeerimist, assigneeringut, pildi olulisust, trükise ja trükkimise poliitikat koostööprotsessina.

Kursuse kasvav aspekt on kunstnike raamatud ja veebipõhine töö jutustavate struktuuride levitamise ja uurimise vormina. Meil on kasu uuendatud huvist digitaalsete kujutiste ja infotehnoloogia igakülgsesse ringlusse, vastuvõtmisse ja mitme pildi loomisesse.

Oleme varjatud rahvusvaheliste trükiandjate, arhiivide ja galeriide võrgustikku. Väljaandmisprojekt ja väljapanek töö on kursuse lahutamatu osa. Paljudele õpilastele on oluline roll koostöö ja elukoha olukordades, kus töö tegemine on vahetusvorm, ja me aitame neil valmistuda selliste võimaluste taotluste esitamiseks.

Programmi eesmärk on võimaldada õpilastel töötada laiapõhjalise meediaplatvormiga, mis sobib nende enesekindlate ambitsioonide ja huvidega. Andes ülikoolilõpetajatele kogemusi eksponeerimise, koostöö, väljaandmiste, loengute, kureerimise ja põhjaliku kriitilise osalemise kohta enesestmõistetava töökorraldusega, mille eesmärk on arendada kunstnikke, kes mõistavad erinevate materjalide ja kujundite väljendusrikas nüansse laiendatud valdkonnas printige Tõendid näitavad, et nad suudavad end ülikoolilõppes jätkata, kuna kunstnikud, kes sageli tegelevad sellistes valdkondades nagu õpetamine, kirjastamine, kureerimine ja uurimistöö.

Töötajate, külalisaretajate, MPhili ja doktorantide aktiivne uurimistöö kultuur on programmi peamine osa ning jagatakse loengute, seminaride, väljaannete, esitluste ja näituste kaudu.

Vilistlased on Andrea Buettner, Adam Dant, Mabe Bethonico, William Latham, Haris Epaminonda, Daniel Gustav Cramer, Christiane Baumgartner ja Katsutoshi Yuasa.

Programm pakub

  • kriitiline kontekst, et mõista prindi välja, valmistades, eksponeerides, arutledes ja kirjutades
  • individuaalne laua ruum
  • ligipääsu püstitatud töökojad, mis pakuvad rahvusvaheliselt tunnustatud graafikainstrumente ja reljeefse ja sügavtrükisõidu, siiditrüki, kiviplaatide litograafiat ja suureformaadilist digitaaltrüki
  • juurdepääs kolleegiumide töökoja rajatistele, sealhulgas metallitööde valamine, fotograafia, keraamika ja 3D trükkimine.
  • praktikavõimaluste, töötoad, näitused, välisreisid ja rahvusvahelised vahetused
  • iga-aastane koostöö avaldamise projekt
  • arhiivide ja kogude tutvustus (nt V
  • väljakujunenud trükiste programm, mis avaldas kõige värskemat Mark Titchnerit. Müük nendest väljaannetest aitab kaasa Prindi kaebuste fondi, mis toetab praeguseid üliõpilasi
  • vilistlaste jätkuv toetus Alumni RCA ja programmi konkreetsete sündmuste kaudu

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõikides MA-programmides hinnatakse nende olemasolevate omaduste järgi, nagu on näidatud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaalist saada kasu programmist ja saavutada üldised MA-standardid. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; ja üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Õpilased taotlevad igat liiki taustaga, kuid üldiselt on nad läbinud bakalaureusekraadi. Viimastel aastatel on inimesed pärit kunsti, graafika, maalimise, skulptuuri, fotokandjate, konserveerimise, illustratsiooni, disaini, tekstiili, arhitektuuri ja interaktiivsete kunstide kursuste kaudu.

Kuigi paljud õpilased sisenevad programmis pärast aastaid kestnud iseseisvat tööd, nõustume ka õpilastega otse bakalaureuse kursustelt.

Otsime kandidaate, kes on põnevil eakaaslaste potentsiaalist, rajatistest ja võimalustest, mida programm võib pakkuda.

Digitaalne portfell

Kunstiteos tuleks laadida veebipõhiste rakenduste veebisaidile. Portfelli esildised võetakse vastu ainult järgmistes vormingutes:

Kümme digitaalkuju JPG-vormingus, mis ei ületa 2 MB

Eelistame teie pilte 1024 x 768 pikslit või rohkem

Kõik pildifailid tuleb salvestada JPG vormingus

Laaditakse lingid sellistele saitidele nagu Vimeo või Youtube hostitud videotele, palun veenduge, et need oleksid avalikult nähtavad

Käesolevas etapis ei tohiks esitada tegelikke maalid, portfellid, fotod, slaidid, DVD-d / videod

Mis tahes materjali esitamine muul kujul kui taotletud JPG-d või URL-id muudab teie taotluse kehtetuks

Teie tööde kümme teemat peaks võimaluse korral sisaldama ka mõned näited nii varasematest kui ka hiljutistest töödest

Igale tootele tuleb lisada asjakohane teave (st kuupäev, suurus, keskmine, pealkiri)

Pidage meeles, et võtame ainult kümme pilti või videotele lingid

Me ei arva hilinenud taotlusi

Intervjuu (kui see on kutsutud)

Oli oodata, et räägid oma tööst ja oma isiklikest loomingulistest ambitsioonidest.

Sa peaksid suutma näidata originaalset ja kriitilist lähenemist printimisalasele praktikale, samuti suutlikkust kaasata asjakohaseid teooriaid, sisu ja konteksti.

Peaksite andma intervjueerimisprojekti, mis on tehtud portfelli käsiraamatu, käimasolevate tööde ja asjakohaste sketchbookide või ettevalmistusmaterjalide alusel. Overseas kandidaadid peavad näitama tegelikke töökohti.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev