MA turismi ja hotellikorralduse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Turism globaalses kogukonnas

Üks tähelepanuväärsemaid nähtusi viimastel aastakümnetel on turismi pidev kasv, mis on viimastel aastatel tugevnenud. Turismitööstuse keerukus riigi tasandil tuleneb asjaolust, et suur osa selle tootest pärineb keerukatest rahvusvahelistest protsessidest, mis toimuvad globaalses keskkonnas.

Gellinger / Pixabay

Üleilmastumise protsess, mis väljendab muutust kohalikust majandusest regionaalseks ja globaalseks majanduseks, avaldab olulist mõju ühiskonnale ja majandusele kõigis valdkondades, peamiselt teemadel, mis on seotud inimeste ruumilise liikumisega väljaspool kodumaad, nimelt planeerimise, arendamise ja arendamisega. turismitööstuse juhtimine. Uus globaalne majandus hõlmab suurt arengupotentsiaali, kuid määratleb ka tiheda ja kompromissitu konkurentsi uued reeglid, sageli tõsise ebakindluse tingimustes, ning on seetõttu turismi- ja hotellijuhtimissüsteemide põhiprobleemiks. Ebakindlus hõlmab majanduskriise, turvalisusega seotud kriise, kliimamuutusi, turismimudeli ja trendide muutusi, aga ka tehnoloogilisi muutusi, mis mõjutavad nii tarbijate käitumist kui ka turismi pakkuja pakkumise juhtimist. Turismi juhtimine kui majandusharu nõuab seega lisaks pideva juhtimise tasemele ebakindluse tingimustes ka keerukate protsesside ja juhtimisstrateegiate mõistmist globaalsel areenil.

Sel eesmärgil on vaja koolitada tippjuhtide põlvkond, kellel on ajakohased teadus- ja juhtimisvahendid, mida õpitakse vastavatel kursustel. Programmi eesmärk on keskenduda turismi ja hotellimajanduse strateegiatele, mis sobivad üleilmastumise ja riikidevahelise konkurentsi ja ebakindla keskkonna jaoks. Programmi eesmärk on anda õpilastele tööriistad ja oskused globaalsete süsteemide haldamiseks koos turismi ja hotellimajanduse strateegilise vaatega, näiteks rahvusvaheliste hotellikettide, lennufirmade, rahvusvaheliste reisikorraldajate ning piirkondlike ja riiklike asutuste kavandajate või otsustajatega.

Seega pakub Kinneret Academic College ainulaadset inglise keeles turismi ja Kinneret Academic College magistrantuuri. Programmi eesmärk on pakkuda täiustatud tööriistu, mis aitavad turismi- ja hotellinduse juhtide tulevast põlvkonda kogu maailmas. Programm on üles ehitatud kahes versioonis: kaheaastane programm, mida õpitakse ühel täistööpäeval nädalas, või üheaastane programm, mida saab õppida kahel täispäeval nädalas. Üks aasta koosneb kahest semestrist oktoobrist juunini. Programm on ilma lõputööta, kuid nõuab lühikesi paberi kohaletoimetamisi. Kõik kursused on ühe semestri kursused; frontaalloengud (“tunnid”) on kaks tundi nädalas (2 ainepunkti) ja seminarikursused - üks igal aastal - neli tundi nädalas (4 ainepunkti). Lisaks peab iga üliõpilane esitama juhendatud projekti töö (viimase semestri jooksul) - ka 4 ainepunkti.

Nõutavate ainepunktide kogusumma on 40 (vastab 20 tunnile aastas), millest 28 ainepunkti on kohustuslikud kursused ja 12 ainepunkti on valikained. 28 kohustuslikku kursuse ainepunkti jagunevad järgmiselt: 16 ainepunkti õppetundide eest, 8 ainepunkti seminaride eest ja 4 ainepunkti lõppprojekti eest.

Programm hõlmab ka kuni seitset "lõpetamise" kursust (kaks tundi nädalas ühe semestri jooksul). Need kursused on mõeldud üliõpilastele, kelle bakalaureusekraad on puuduliku taustaga. Need kursused ei anna ainepunkti. Kursuste läbimise nõuet arvestatakse individuaalselt. Õpilased peavad läbima need kursused enne või esimese aasta jooksul paralleelselt magistrikursustega.

Akadeemilised nõuded

 • Välisüliõpilastele - bakalaureusekraad tunnustatud instituudist, vähemalt 3 GPA (astmepunkti keskmine)
 • Iisraeli üliõpilastele - bakalaureusekraad keskmise hindega vähemalt 80
 • Inglise keele oskus on kohustuslik. Inglise keele oskust mõõdetakse ühega järgmistest eksamitest:
  • Osakonna sisene test, mis tagab kraadiõppe jaoks sobiva lävitaseme;
  • TOFEL-i uuring;
  • IELTS eksam.
 • Lisaks küsitletakse kõiki taotlejaid inglise keeles, et hinnata nende inglise keele oskust.

Registreerumise protsess

 • Esitage võrgutaotluse teel järgmiste dokumentide koopiad:
  • Bakalaureuse ärakiri
  • Uuendatud CV, sealhulgas töökogemus, kui see on olemas (eelnev töökogemus ei ole kohustuslik nõue);
  • ID (Iisraeli kandidaatide jaoks - Teudat Zehut; väliskandidaatide jaoks - rahvusvaheline pass);
  • Vajadusel kogu täiendav teave, mis võiks teie taotlusele kasuks tulla (nt kraadiõppe ärakiri, kvantitatiivne GMAT, TOFEL jne);
  • Registreerimistasu (umbes 120 USD) tasumise kinnitus.
 • Kõik dokumendid tuleks skaneerida ühte faili ja saata aadressile turism@kinneret.ac.il
 • Üliõpilased, kes kandideerivad ja vastavad ülaltoodud kriteeriumidele, kutsutakse vestlusele vastuvõtukomisjoniga. Rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks saab seda teha Skype'i kaudu.
 • Pärast vestlust saadetakse õpilastele kinnituskiri programmi vastuvõtmise kohta.
 • Vastuvõetud üliõpilastel võib tekkida vajadus enne programmi sisenemist läbi viia eeltingimuslikud kursused, kui neil pole piisavalt ökonoomikat või matemaatikat.

Õppemaks

Õppemaks magistriõppe turismi- ja hotellikorralduse programmis on umbes 5000 USD aastas (10 000 USD nii 1-aastase kui ka 2-aastase programmi puhul) välisriikide kodanikele ja umbes 3800 USD aastas Iisraeli kodanikele. Osade kaupa tasumisel lisanduvad tasud. Lisatasud võetakse juhul, kui tudeng peab läbima täienduskursused.

Umbes 120 USD suurune sissemakse tuleb tasuda hiljemalt õppekupongis täpsustatud kuupäeval.

Õppemaks ei sisalda akadeemilise välisreisiga seotud tasusid, majutust ega toetusi.

Enne õppeaasta algust antakse õpilastele õppevautšerid, milles on täpsustatud neli makseplaani võimalust:

 • Tasumine sularahas kindlaksmääratud kuupäevaks;
 • 12 makse otsekorralduse kaudu;
 • 12 makset vautšerite kaudu;
 • Makse krediitkaardiga (ühe osamakse või krediidi järelmaksu kavaga).

B, C ja D makseplaanid hõlmavad töötlemis- ja intressitasusid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Kinneret College on the Sea of Galilee is an institution of higher education based on a multicultural educational philosophy, committed to the advancement and development of the region, encouraging so ... Loe edasi

Kinneret College on the Sea of Galilee is an institution of higher education based on a multicultural educational philosophy, committed to the advancement and development of the region, encouraging social involvement. Founded in 1965 on the shores of the Sea of Galilee, it caters to approximately 4000 students studying in various tracks and departments. Näita vähem