MA turismi- ja kultuuripoliitikas

Üldine

Programmi kirjeldus

See on valdkondadevaheline magistrikraad, mis koondab teadmisi kultuurisektori (kunst, teatrid, pärand jne) rolli mõistmisel turismi ja hotellinduse arendamisel ja haldamisel, mis on 21. sajandil majanduskasvu, taastumise ja töökohtade loomise peamised mootorid.

Programm pakub võimalust tegeleda kultuurisektori uurimisega turismi ja külalislahkuse arendamisel ja haldamisel.

Kultuuripoliitikad, mis on kavandatud kunstisektorite toetamiseks, et edendada kõrge lisandväärtusega turismi ning pikendada viibimis- ja korduvkülastuste pikkust, võtavad kogu maailmas valitsused üha enam turismi- ja hotellindussektori toel.

See kraad kehtib neile, kes soovivad töötada kunsti- ja turismisektoris või võib-olla hotellimajanduse sektoriga seotud galeriides ja teatrites. See on mõeldud ka kunstipraktikutele ja kultuuriprofessionaalidele, kes soovivad arendada karjääri, mis hõlmab kultuuriturismi, kultuuripoliitikat, kultuuripõhist taaselustamist ja sihtkohtade, linnade ja maade kaubamärki. Samuti on asjakohane töötada valitsusvälistes organisatsioonides või valitsuse ning valitsusesiseste organisatsioonide ja konsultatsioonifirmade kultuuripoliitilistes harudes.

Akadeemiliste ringkondade ja tööstuse spetsialistid

MA juhib loomingulise ja kultuurilise ettevõtluse instituut (ICCE) ning see on mõeldud erineva akadeemilise ja erialase taustaga üliõpilastele. Seda õpetavad akadeemiliste ringkondade ja tööstuse spetsialistid, tagades praktikapõhiste teadmiste kõrgetasemelise sünteesi ja tipptasemel teadusuuringud. Nii ICCE töötajatel kui ka üliõpilaskonnal on ulatuslikud rahvusvahelised kogemused, mis edendavad üksteiselt õppimist ning pakuvad suurepärast alust võrgustike loomiseks ja kontaktide loomiseks kogu maailmas.

Õppimine Londonis

Kultuuri rolli uurimine turismis Londoni keskkonnas on ainulaadne kogemus, pakkudes juurdepääsu mõnele maailma kuulsaimale kultuurile ning sündmustepõhistele taastamisprojektidele, mis hõlmavad Londoni olümpiamängude pärandit ja paljusid teisi suuremaid projekte. ICCE-l on ka sidemeid ulatusliku organisatsioonide, ettevõtete, poliitiliste nõustajate, konsultantide ja kultuuripraktikute võrgustikuga, mis pakuvad erakordseid uurimis- ja õppimisvõimalusi, näiteks Creative England, Tourism Concern ja visitbritain.org.

Kohandage oma huve

Magistrid on paindlikud ja saate oma huve kohandada, valides valikuid kolledži teistest osakondadest, sealhulgas antropoloogia, sotsioloogia, kultuuriuuringute, poliitika, ingliskeelse ja võrdleva kirjanduse keskus, haridusuuringud, meedia ja kommunikatsioon, infotehnoloogia ja Konfutsiuse instituut. tantsu ja etenduse jaoks.

Moodulid ja struktuur

See MA on 180-krediidi programm, mis koosneb neljast 30-krediidi moodulid ja 60-krediidi väitekirja.

Programmi kolm peamist moodulit, kultuuripoliitika ja -praktika, kultuurisuhted ja diplomaatia I: sihtasutused ja kultuurisuhted ning diplomaatia II: avastused pakuvad tugeva aluse selle õppevaldkonna keerukuse uurimiseks, mida täiendab mitmekesine moodulipakkumine kogu kolledžist, mis toob esile seotud ja lõikuvad teemad.

Programmi neljas moodul on valik moodulite hulgast, mis hõlmavad kunsti kaasamist, meediat, ettevõtlust, keeli ja poliitikat - see on loodud selleks, et saaksite programmi kohandada vastavalt oma konkreetsetele oskustele ja / või huvidele.

Nendes moodulites kasutatavad õpetamismetoodikad aitavad kaasa loovale ja iseseisvale põhjalikule ja koostööl põhinevale õppele. Nad kulmineeruvad lõputöö koostamisega, milles uurite üksikasjalikult teemat, mis põhineb teie huvidel ja teadmistel.

Programm võimaldab ja julgustab teid moodulites käimise ajal tööpraktikaga tegelema. Need ei ole programmi ametlik osa, kuid mõningast tuge pakutakse, tuginedes ICCE laialdasele praktika juhtimise ja kontaktide võrgu kogemusele.

Riiki sisenemise nõuded

Teil peaks olema (või eeldatakse, et teile antakse) vähemalt teise klassi standardi bakalaureuse kraad asjakohasel / seotud õppeainel.

Mõnede programmide puhul võidakse arvestada ka siis, kui te ei ole lõpetanud või kui teie kraad on seotud valdkonnaga, kuid teil on asjakohane kogemus ja võite näidata, et teil on võimalus töötada kraadiõppe tasemel.

Samaväärne kvalifikatsioon

Võtame vastu mitmeid rahvusvahelisi kvalifikatsioone. Lisateavet kvalifikatsioonide kohta, mida me üle maailma aktsepteerime.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie esimene keel, peate meiega õppimiseks täitma meie inglise keele nõudeid.

Selle programmi jaoks on vaja:

  • IELTS 7.0 (sealhulgas kirjaliku testi 7.0)

Kui vajate abi oma inglise keeles, pakume erinevaid kursusi, mis aitavad teil valmistuda kraadiõppe tasemel õppimiseks.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 20 ... Loe edasi

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 2016-17 Näita vähem