MA turunduses, levitamises, müügis ja näituses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See ainulaadne praktiline kursus, millel on ületamatuid ühendusi tööstusega, töötab juhtivate tööstuspartneritega, et mitte ainult teile pakkuda erialaseid teadmisi, vaid ka väärtuslikku kätepraktikat.

See kursus võtab oma turuosalistena osa sisu (mängu, telesaate või mängufilmi) võtmise protsessist - uurides, kuidas iga tööstusharu müük, turundus, levitamine ja jaemüük (või näitamine) töötab " nina saba ". Loomulikult vaadeldakse ka uute ja uuenduslike meediavormide tekkimist, mis ühendavad traditsioonilist meediat digitaalsete turgudega (sealhulgas Youtubers, marginimega muuhulgas) ja iga kommertseesmärgiga.

Peamised põhjused:

  • Ainulaadne kaheaastane kursus annab teile kõik vahendid digitaalajastul eel-müümiseks, turustamiseks, levitamiseks, jaemüügiks ja filme, telesaateid ja mänge.
  • Eksklusiivne stipendium, mis on saadaval meie kursuse partneritelt, Ühendkuningriigi kinoassotsiatsioonist.
  • Kaks nelja nädala pikkust paigutust suurte meediumifirmade juures.
  • Hakka uuendaja ja ekspert selles valdkonnas.
  • Suurendada tööalast konkurentsivõimet.
  • Osalege mainekaid ettevõtteid juhtivatel seminaridel.
  • Osalege ühes olulises turus igas sektoris - Berliini filmifestivalil MIPCOMis ja EGXis.
  • Juurdepääs NFTS-i meistrikursustele, mida juhivad filmide, televisiooni ja mängude suured loovisikud.

"On suurepärane uudis, et NFTS pakub spetsialiseerunud turunduse, levitamise, müügi ja näituse MA. See tagab uute talentide juurutamise, mis mõistab, kuidas saada filme avalikkusele ja soovib innovatsiooni selles sektoris. "- ODEONi kaubandusjuht Ian Shepherd

Tervitame EL / EMP üliõpilasi. Kursustele, mis võetakse vastu kursusele alates 2018. ja 2019. aastast, on nende tasud tagatud Ühendkuningriigi tasemel mõlema kursuse aasta jooksul. Magistrandid saavad taotleda laenu, et aidata nende õpinguid üliõpilaslaenude ettevõtte laenude kaudu. Kursuse ja elamiskulude katmiseks on saadaval 10 609 laenu. Aspirantuur on avatud ainult EL / EMP ja UK õpilastele, kes tavaliselt elavad Inglismaal. See ei ole praegu saadaval Šotimaa, Welshi või Põhja-Iirimaa üliõpilastele. Lisateavet leiate siit .

Sisenemise nõuded

Mõned tõestatud kogemused turunduses, müügis, levitamises, pressis ja PR on soovitavad. Loodame, et üliõpilased on meedias töötanud (kuigi need ei piirdu ainult nende tööstustega), kellel on kire film, televisioon ja mängud.

Sellel kursusel puuduvad spetsiifilised haridusnõuded.

Rakenda koos

  • Ülevaade turunduskampaaniast, millest olete tuttav (mitte rohkem kui kaks A4-poolset).
KUIDAS KANDIDEERIDA

Võite taotleda meile otse NFTS-i kaudu, klõpsates alloleval lingil:

Kursuse valimisel veenduge, et olete lugenud sisestamise nõudeid ja üksikasju toetavate materjalide kohta, mis peaksid teie taotlusega kaasas olema.

Teie taotluse aeg

Meil on hea meel pakkuda taotlusi 24/7 ja 365 päeva aastas kuni tähtaja lõpuni.

Viimati uuendatud May 2018

Teave kooli kohta

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British F ... Loe edasi

The National Film School (as it was first named) opened in 1971, the culmination of a major effort by the Industry and government to create an institution to educate and train talent for the British Film Industry. Näita vähem