MA uue meedia fotoajakirjanduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

new media

Juhtige järgmise põlvkonna fotoajakirjanikke uuenduslike jutuvestmistega

Uue meedia fotoajakirjanduse programm Corcorani kunsti- ja disainikoolis on esimene omataoline, mis on loodud selleks, et aidata visuaalajakirjanikke uurida ja käsitleda muutuvat fotoajakirjanduse maailma.

Rõhutades tugevaid jutuvestmisoskusi ja sujuvust multimeediaplatvormidel, hõlmab uue meedia magistriprogrammi fotoajakirjanduse programm kirjutamist, fotograafiat, heli, videot ja veebidisaini, et valmistada õpilasi ette vabakutseliste, visuaalreporterite, toimetajate ja produtsentidena töötamiseks. Programm rõhutab üksikisikut kui visuaalset reporterit ja julgustab katsetama jutuvestmise, dokumenteerimise ja redigeerimise uute viisidega. Programm julgustab ka oma õpilasi uurima uusimaid digitaalseid tavasid, mida õpetatakse koos visuaalse aruandluse, redigeerimise ja eetika kestvate põhialustega.

Läbi intensiivse õppejõudude juhendamise koos laia ja paindliku õppe- ja praktikavõimaluste programmiga valivad ja arendavad õpilased oma erialaseid võimalusi. Lisaks The Washington Postile, National Public Radio'ile, National Geographic and Discovery Communications'ile, Corcorani kesklinna ülikoolilinnakust viie miili raadiuses asuvad lugematud ajalehed, ajakirjad, kaubandusajakirjad ja peamised meediaväljaanded.

Uue meedia magistrikraadi fotoajakirjanduse magistrandid on valmis alustama ja silma paistma mitmesuguste visuaalsete meediumite alal - sealhulgas fotograafia, piltide ja videote redigeerimine, dokumentaalfilmide tootmine ja multimeediahaldus - ning on valmis juhtima uut fotoajakirjanike põlvkond, kuna valdkond muutub tehnoloogiaga pidevalt.

Columbia kolledži kogemus ettevõttelt GW Arts

Osakonnaelu

Uue meedia fotoajakirjanduse keskmes on dünaamiline grupp õppejõude ja üliõpilasi, kes on kõrgelt motiveeritud ja tegelevad oma kogukondade ning tööeluga.

2011. aastal asutas uue meedia fotoajakirjanduse programmi tudengite avamisklass CAPJ-i nimega fotoajakirjanike ühingu Corcoran. Erinevate kogukonnaürituste ja -projektide korraldamise kaudu on CAPist saanud Washingtoni fotomaailma lahutamatu osa. Mõned neist hõlmavad haridusüritusi ja -näitusi THEARC-is, töötubasid koos Washingtoni naiste fotoajakirjanike (WPOW) ja Metro Collective'iga, külalisesinejatena. , iga-aastase zine'i, hüpiknäituste, regulaarsete õnnetundide ja muude kokkusaamiste käivitamine.

Uusmeedia fotoajakirjanduse programm saab kasu multidistsiplinaarsest koostööst, õppimisest ja probleemide lahendamisest. Õpilased on aktiivsed kogu koolis organisatsiooni ja osakondade õppekavade kaudu. Uue meedia fotoajakirjanduse programmi üliõpilased teevad akadeemilist koostööd ja koolivälist tegevust kohalikel, riiklikel ja rahvusvahelistel projektidel teiste erialade üliõpilastega, näiteks näitusekujundus, kaunite kunstide fotograafia, digitaalne meedia ja graafiline disain, samuti lai valik George Washingtoni ülikooli akadeemilisi programme. ja kutsekoolid.

Karjäär ja praktika

Uue meedia magistrikraadi omandavad üliõpilased Fotoajakirjandus loovad karjäärivõimalusi, mis sobivad neile ja nende eluviisidele kõige paremini. Paljud valivad praktikakoha krediidi saamiseks. Teised teevad praktikakohti ilma akadeemilise ainepunktita. Mõlemad on teostatavad võimalused. Paljud õpilased astuvad kooli ajal vabakutseliste piltide tegijatena tööle või töötavad osalise tööajaga meedias.

Viimased praktikad:

 • Washington Post Internetis
 • Avastamiskommunikatsioon
 • Baltimore'i päike
 • Hea võitluse meedia
 • Roheline rahu
 • Käsitsi trükistuudio
 • National Geographic Books
 • Riiklik Pressifond
 • Metro kollektiiv
 • ARC
 • USA tänapäev
 • Riiklik avalik raadio - uudistepunkt
 • Riiklik avalik raadio - pisikesed lauakontserdid
 • Rahvastikuteenused International
 • Smithsoniani instituut

Uue meedia fotoajakirjanduse programm peab oluliseks töötavate spetsialistide olemasolu klassiruumis õppejõududena, külaliskunstnike, mentorite ja kaastöötajatena. Programm pakub ka võimalusi kaasata õpilasi Corcorani paljudesse kogukonnaprojektidesse.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning.

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning. Näita vähem