Kuna virtuaalreaalsuse (VR) ja liitreaalsuse (AR) tehnoloogiad muutuvad taskukohasemaks ja kättesaadavamaks, saavad paljud tööstused teadlikuks ümbritsevate narratiivide eelistest. Sellisena on kasvav vajadus professionaalsete lugude arendajate järele, kes saavad VR-i erakordset potentsiaali kasutada ja uurida.

MA virtuaalne reaalsus on mõeldud loovkoolilõpetajatele ja olemasolevatele filmitegijatele, kes soovivad siseneda virtuaalse ja täiendatud meedia produktsiooni radikaalsesse maailma, et ümbritseda meelelahutust, ajakirjandust, haridust, turundust ja propageerimist. See on mõeldud iseseisvatele mõtlejatele, kes arenevad eksperimentaalses ja praktilises õpikeskkonnas.

Selle välja areneva olemuse tõttu võtame vastu nii tehnilise kui ka loomingulise taustaga praktikuid. Siia kuuluvad filmitegijad, teatrikujundajad, helikujundajad, mängude kujundajad, animaatorid, tarkvaraarendajad, stuudio- / meediakunstnikud, kirjanikud ja ajakirjanikud.

Miks seda kurssi õppida?

Fusion kriitiliste ja professionaalsete lähenemisviiside, see kursus võimaldab teil uurida dünaamilisi loomingulisi ja ärilisi jõude, mis kujundavad virtuaalset reaalsust, liitreaalsust ja segareaalsust (MR).

Ühendage professionaalsed, kriitilised ja kultuurilised lähenemisviisid, kui uurite keerulisi jõude, kujundades uusi jutuvestmise vorme. Saate põhjaliku ülevaate tööstuse turustamise, näituse ja tootmise korraldusest piirkondlikust, riiklikust ja rahvusvahelisest vaatenurgast.

Arendage reaalse maailma oskusi ümbritsevate kogemuste kujundamisel - sealhulgas 360 ° filmide tegemisel - ja õppige, kuidas kujundada VR / AR paljudel platvormidel, alates rakenduse toega mobiilseadmetest kuni pea külge kinnitatavate ekraanide ja liitreaalsuse peakomplektideni. Täiendage oma võimet ehitada projektimeeskondi, suunata, toota ja pakkuda tugevat loomingulist visiooni mitmesuguste projektide jaoks.

Miks just UWE Bristol?

MA virtuaalne reaalsus asub Bristoli VR Labis, mis on omanäoline UWE Bristoli, Bristoli ülikooli, Watershedi ja Opposable VR vahel.

See VR-i teadus- ja arendustegevuse stuudiolabor toetab dünaamilist andekate ökosüsteemi, koolitust, rajatisi ja teadustööd. Sellesse loomingulisse katsealusesse kasutatuna saavad kasu tipptasemel partnerlussuhted selliste organisatsioonidega nagu Bristol Games Hub ja We The Curious, linna innovaatiline teaduskeskus koos selle andmekupli ja IMAX kinoga.

Meie multidistsiplinaarne MA aitab teil liituda uue põlvkonna jutuvestjate ridadega ja saada juhtivaks sisuloojaks selles põnevas valdkonnas.

Sisu

Täielik magistrikursus koosneb 180 ainepunktist, mis on jagatud kolmeks 60 ainepunkti etapiks: kraadiõppe tunnistus, kraadiõppe diplom ja magistrikraad. Järgmises etapis liikumiseks peate läbima kõik moodulid igas etapis.

Magistritunnistuse saamiseks uurite :

 • Praktilised katsed interaktiivsuses ja keelekümbluses
 • Jutuvestmise ajaloolised ja esilekerkivad kontseptsioonid

Magistridiplomi saamiseks uurite :

 • Virtuaalreaalsuse loo labor

Masters hõlmab projekti lõpetamist:

 • Virtuaalse reaalsuse koostööprojekt.

Ülikool täiendab meie pakkumist pidevalt, vastates meie tudengite ja teiste sidusrühmade tagasisidele, tagades, et õppekava oleks ajakohane ja meie lõpetajad oleksid varustatud teadmiste ja oskustega, mida nad reaalainete jaoks vajavad. Selle tulemuseks võivad olla kursuse muutused. Kui teie kursuse muudatused kinnitatakse, teavitame teid sellest.

Õppimine ja õpetamine

See kursus on praktiline ja tootmispõhine: töötate individuaalselt ja meeskondadena, et koostada, uurida, kavandada ja viia ellu loomeprojekte.

Valmistuge oma karjääriks läbi spetsiaalsete moodulite, mis aitavad teil luua ainulaadse segu toimetuslikest, loomingulistest ja tehnilistest oskustest, mida saate selles kiiresti arenevas tööstuses kohe rakendada.

Avastage VR ja 360 ° filmitegemise peamised teoreetilised ja eetilised raamistikud ning uurige visuaalseid jutuvestmisi, stsenaristikirjutamist ja muid loova arengu aspekte. Arendage oma kriitilist hindamist, kontseptuaalset mõtlemist ja suhtlemisoskust mitmekesise meedia ja vaatajaskonna jaoks.

Suhtlege teadlaste väliste kogukondadega ja osalege erialaüritustel, festivalidel ja meistrikursustel koos tööstustöötajatega, et täpsustada teie praktikat reaalses maailmas.

Hindamine

Arvatakse, et teid hinnatakse läbi portfoolio töö, skriptide, ettepanekute, esitluste, hinnangute ja aruannete segu. Teilt oodatakse valminud VR-i projekti kavandamist, kavandamist, tootmist ja esitlemist.

Riiki sisenemise nõuded

Otsime väga motiveeritud, loomingulisi õpilasi, kes tegelevad kirglikult ümbritsevate jutuvestmiste ja areneva tehnoloogiaga. Taotlejad saavad kiitusega bakalaureuse kraadi vastaval teemal või töökogemust (näiteks märkimisväärne filmitegemine või multimeedia tootmine) ning pühendumust teadusuuringutele ja loovpraktika kajastamisele.

Selle välja areneva olemuse tõttu eeldame erinevate erialade ja taustaga õpilaste meelitamist, nii tehnilisi kui ka loomingulisi. Meie eesmärk on värvata õpilasi, kellel on kogemusi filminduse, teatri, helikujunduse, mängude kujundamise, kogemuste kujundamise, animatsiooni, graafilise disaini, tarkvaraarenduse, stuudio- / meediumikunsti, stsenaristide, kirjutamise ja ajakirjanduse alal.

Rahvusvaheliste üliõpilaste taotlusi julgustatakse aktiivselt, kuna meil on pühendumus ülemaailmsele filmiharidusele.

Kui teid valitakse valimisnimekirja, kutsume teid vestlusele (rahvusvahelised kandidaadid korraldavad telefoniintervjuud). Peate esitama eelneva töö näidisrull või lühike portfoolio. See võib hõlmata heli, filmi, animatsiooni, mängimist, disaini, fotograafiat ja kirjutamist. Teie portfoolio peab näitama teie loo arendamise elegantsi ja kogemusi.

Pange tähele, et me ei saa lubada taotlejatel oma sisenemist järgmistel aastatel edasi lükata.

Inglise keele tugi

Kui vastate akadeemilistele nõuetele, kuid vajate oma keeleoskuse nõutavale tasemele viimiseks täiendavat tuge, võite osaleda ühel meie sessioonieelsest inglise keele kursusest. Üliõpilased, kes on edukalt läbinud eelistungjärgu kursuse, saavad oma valitud kraadiõppele edasi minna ilma IELTS-i või samaväärset kursust uuesti tegemata.

Inglise keele nõue

Kui teie emakeel ei ole inglise keel, on tavaliselt nõutav minimaalne punktisumma 7,0 IELTS-is (sealhulgas kirjalikus elemendis 7,0) või samaväärne.

Karjäär / täiendõpe

Eduka lõpetajana on teil teadusuuringute ja planeerimise oskused, mida vajate iseseisvate, uuenduslike ja jätkusuutlike projektide elluviimiseks mitmetes tööstusharudes.

Olete väga analüütiline ja strateegiline ning arenenud suhtlemisoskustega, mis aitavad teil sõnastada oma teadmised uue meediatehnoloogia ja jutuvestmise kohta.

Võite jätkata sisu arendamise ja tootmisega, et saada ümbritsevaid jutustamiskogemusi. Teile on avatud palju erinevaid tööstusharusid, sealhulgas:

 • filmitegemine
 • ajakirjandus
 • mängud ja meelelahutus
 • sotsiaalmeedia ja turundus
 • Ehitus
 • haridus
 • tervishoid
 • lennundus ja riigikaitse
 • reisimine ja jaemüük.

Selle MA uuenduslik kombinatsioon praktikast ja teadusuuringutest tähendab, et teil on ka head võimalused karjääri tegemiseks nii tööstuses kui ka ülikoolides. Kursusel omandatud kriitilised oskused võiksid olla tõhus sild DPhili või doktorikraadi omandamisele.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 7 kursust University Of the West Of England, Bristolis »

Viimati uuendatud September 2, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date