Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Visuaalne kommunikatsioon kui distsipliin kannab suuri muutusi nii oma kutseoskuste kui ka intellektuaalsest tähtsusest. Royal College of Art on programmil pikk ajalugu, mis on radikaalselt uurinud visuaalse kommunikatsiooni koha kultuuri ja ühiskonna suhtes, toetades samal ajal interdistsiplinaarse lähenemise tähtsust. Programm pakub kolme Pathways Uuring: Eksperimentaalne Side, graafiline disain ja illustratsioonid.

Pathways on omavahel seotud ja struktureeritud visuaalse kommunikatsiooni distsipliini kontekstis, et hõlbustada hästi informeeritud riskide võtmist ja katsetamist aineteadmiste ja mõistmise põhjendatud positsioonist. Pathways viiakse läbi teemaklastrites (kriitiline mõtlemine), mida toetavad jagatud õpikojad (kriitiline kujundamine) ja mida annavad töötajad, kes on kas arenenud praktikud või aktiivsed teadlased, kes tegelevad nii kommunikatsioonitava kui ka kommunikatsioonipraktika piiridega.

Nagu meie üliõpilased märkisid, loovad tänapäeval vajaliku kriitilise mõttevahetuse selle kohta, mida tähendab visuaalne kommunikaator, kommunikatsiooni protsessi ja kontekstiga seotud võimalusi; ja see näitab, et meie oskuste kogum on ülekantav üksnes puhtalt visuaalsete piirangute piiridest. Programm pakub keskkonda, kus üliõpilased soovivad laiendada ja uurida traditsiooniliste teemade uusi mõtteid - graafilist kujundust ja illustratsiooni - ja käsitleda olemasolevat tava, tehes seda hästi teadlikuks.

Me mõistame, et tagada, et meie lõpetajad on meie aine esirinnas, tähendab traditsiooniliste uute tehnoloogiate kaalumist, loomemajanduse ja ühiskonna vaheliste suhete mõistmist ning kriitilise ja strateegilise mõtlemise tasakaalustamist.

Töötajate praktika ja teadustöö valdkonnad ulatuvad arhitektuurilisest mõtteviisist, kultuuritraditsioonidest, disainikriitikast, ühiskondlikust disainist, disainiajaloost, disaini kirjutamisest, joonistusest, haridus disainist, feminismist, tasuta / seotud disainist, graafilisest disainist, graafilise teabe disainist, grupist õppimine, laiendatud kino, iseseisev kirjastamine, kultuuridevaheline kommunikatsioon, illustratsioon, mälu, liikuv pilt, narratiiv, osaluspraktika, heli, struktuurifilm, mitte-ladina ja ladina tüpograafia, nähtav keel, visuaalne identiteet ja visuaalne uurimus.

Programmi märgitud tugevused, mida lõpetajatele, õpilastele, kommentaatoritele ja kriitikutele vaatavad, on selle interdistsiplinaarne olemus, arenenud ja spetsialiseerunud praktika kvaliteet, kokkupuude alternatiivsete tegevussuundadega, koostöövõimalused, valdkondadevaheline stuudiokultuur, vastastikuse õppimise võimalus ja võimalus katsetada seda, kui toetatakse kolledži tehniliste vahendite juurdepääsetavust.

Programmil on edukate praktikute võrgustik, sealhulgas pikk nimekiri märkimisväärsetest vilistlasedest, kes on muutnud kommunikatsioonipraktikat ja sisaldavad Åbäke, Brave New Alpsi, Daniel Eatock, FUEL, graafilise mõtlemise rajatis, James Goggin, James Jarvis, JULIA, Le Gun , Tom Gauld, Sara Fanelli, Troika, Jonathan Barnbrook, Phil Baines, Morag Myerscough ja Miks mitte Partnerid.

Programmil on pikaajaline maine, et anda üliõpilastele sihtasutus ja mõtlemine, et oma individuaalset praktikat algatada, ümber kujundada, laiendada ja edasi arendada. Me tervitame taotlejaid erinevatest ja erinevatest kontekstidest ja taustadest; see rikub ja elavdab meie kogukonda. Me tõesti usume ja tõendeid selle kohta, et inimesed teevad koha.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõigi magistrikursuste kohta hinnatakse nende olemasolevate omaduste põhjal, nagu on näidanud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaali kohta programmist kasu saada ja MA üldiste standardite saavutamiseks. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Õpilasel on tavaliselt bakalaureuse kraad või samaväärne välismaalane kvalifikatsioon või piisav töökogemus, et näidata asjakohaseid intellektuaalseid, loomingulisi ja isiklikke omadusi, et osaleda programmi nõudmistega.

Õpilased on pärit paljudest taustadest. Kuigi mõned neist on otseselt seotud kommunikatsiooni disaini esimese astme programmidega, on graafiline disain, illustratsioon, liikuv pilt, tüpograafia, uus meedia disain ja visuaalse kommunikatsiooni üliõpilased programmiga ühinenud ka erialase töökogemusega tööstuses või taustal, sealhulgas arhitektuur, majandus, ajalugu, sisekujundus, ajalugu, maalimine, graafika ja tootearendus.

Digitaalne portfell

Kõik kandidaadid peavad esitama veebipõhise portfelli, mida hindavad programmi personali meeskond ja õpilaste esindajad.

Kandidaadid peaksid looma veebiportfelli, mis kajastaks nende võimekust, kogemusi ja loomingulist praktikat.

Kandidaadid valitakse töökorralduse alusel, mis näitab põhjalikku arusaamist teemast ja piisavat tehnilist oskust kavatsuste realiseerimiseks, tõendeid subjekti pühendumuse kohta, intellektuaalset uudishimu, avatust, võime teha koostööd, osaleda arutelus reageerima kriitikale ja võime osaleda pidevas ja järjepidevas uuringus.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev