MA visuaalne kommunikatsioon (eksperimentaalne kommunikatsioon, graafiline disain ja illustratsioon)

Üldine

Programmi kirjeldus

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

RCA visuaalse kommunikatsiooni magistriprogramm annab võimaluse oma loomingulist praktikat vaidlustada, ümber kujundada ja paika panna vastavalt ülemaailmsele publikule. See laiendab visuaalse kommunikatsiooni panust lähenemisviisi kaudu, mis väärtustab agentuuri, eksperimenteerimist ja kriitilist kujundamist. Magistriprogrammil on pikk ajalugu visuaalse kommunikatsiooni koha ja tähtsuse uurimisel kriitiliselt kultuuri ja ühiskonna vahel interdistsiplinaarses keskkonnas.

Nagu meie õpilased märkisid, avab kriitiline diskursus, mida tähendab olla „visuaalse suhtleja”, tänapäeval võimalused suhtluse protsessiks ja kontekstideks; ning seejuures näitab, et kujundaja ja kunstniku oskuste kogum on üle kantav ainult visuaali piirest ning hõlmab ka heli, koodi, teksti, ruumi, sündmust ja kogemusi.

Situating praktika globaalses kontekstis on juhtmõtteks meie programmi üle kolme Pathways Eksperimentaalse Side, graafiline disain ja illustratsioonid. Eeldame, et meie õpilased saavad oma praktika toetamiseks, arendamiseks ja edendamiseks kasutada laia valikut kunsti- ja disainikultuuri valdkonna materjale.

Nende hulka kuuluvad kunsti ja disaini ajalugu ja teooriad, kunstnike ja disainerite kirjutised, kultuuri-, kirjandus- ja sotsiaalteooria, film, kirjandus, filosoofia, poliitika ja tehnoloogia.

Kui selle programmiga, siis valige üks neist spetsialist Pathways .

Graafiline disain
Graafilise disaini tööriistade laiendamine ja katkestamine, eesmärk ja roll.

Illustratsioon
Kaasaegse illustreerimispraktika uurimine interdistsiplinaarses kontekstis.

Eksperimentaalne suhtlus
Eksperimentaalne kommunikatsioon loob värske seose kontseptsiooni, kriitilisuse ja tegemise vahel.
Show 2019: School of Communication

Sissepääsu nõuded

Kandidaadid valitakse täielikult teenete järgi ja kandideerijaid võetakse vastu kogu maailmast. Valimisprotsessis võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja uuenduslikkust, nagu on näidatud teie portfellis, samuti teie potentsiaali programmist kasu saamiseks ja üldiselt kõrgete MA-standardite saavutamiseks.

Teil on tavaliselt bakalaureusekraad või sellega võrdväärne välismaal omandatud kvalifikatsioon või piisav töökogemus, et näidata sobivaid intellektuaalseid, loomingulisi ja isiklikke omadusi programmi nõudmistega tegelemiseks.

Meie õpilased on pärit väga erineva taustaga. Kui suurem osa tuleb endiselt otse graafilise disaini, interaktsiooni kujundamise, illustreerimise, liikuva pildi ja heli esimese astme programmidest, on õpilased programmiga liitunud ka erineva taustaga arvutiteaduse, majanduse, kujutava kunsti, ajaloo, ajakirjanduse, kirjanduse, arhitektuur, tooted ja tekstiilid.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Näita vähem