Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Visuaalne kommunikatsioon kui distsipliin kannab suuri muutusi nii oma kutseoskuste kui ka intellektuaalsest tähtsusest. Royal College of Art on programmil pikk ajalugu, mis on radikaalselt uurinud visuaalse kommunikatsiooni koha kultuuri ja ühiskonna suhtes, toetades samal ajal interdistsiplinaarse lähenemise tähtsust. Programm pakub kolme Pathways Uuring: Eksperimentaalne Side, graafiline disain ja illustratsioonid.

Pathways on omavahel seotud ja struktureeritud visuaalse kommunikatsiooni distsipliini kontekstis, et hõlbustada hästi informeeritud riskide võtmist ja katsetamist aineteadmiste ja mõistmise põhjendatud positsioonist. Pathways viiakse läbi teemaklastrites (kriitiline mõtlemine), mida toetavad jagatud õpikojad (kriitiline kujundamine) ja mida annavad töötajad, kes on kas arenenud praktikud või aktiivsed teadlased, kes tegelevad nii kommunikatsioonitava kui ka kommunikatsioonipraktika piiridega.

Nagu meie üliõpilased märkisid, loovad tänapäeval vajaliku kriitilise mõttevahetuse selle kohta, mida tähendab visuaalne kommunikaator, kommunikatsiooni protsessi ja kontekstiga seotud võimalusi; ja see näitab, et meie oskuste kogum on ülekantav üksnes puhtalt visuaalsete piirangute piiridest. Programm pakub keskkonda, kus üliõpilased soovivad laiendada ja uurida traditsiooniliste teemade uusi mõtteid - graafilist kujundust ja illustratsiooni - ja käsitleda olemasolevat tava, tehes seda hästi teadlikuks.

Me mõistame, et tagada, et meie lõpetajad on meie aine esirinnas, tähendab traditsiooniliste uute tehnoloogiate kaalumist, loomemajanduse ja ühiskonna vaheliste suhete mõistmist ning kriitilise ja strateegilise mõtlemise tasakaalustamist.

Töötajate praktika ja teadustöö valdkonnad ulatuvad arhitektuurilisest mõtteviisist, kultuuritraditsioonidest, disainikriitikast, ühiskondlikust disainist, disainiajaloost, disaini kirjutamisest, joonistusest, haridus disainist, feminismist, tasuta / seotud disainist, graafilisest disainist, graafilise teabe disainist, grupist õppimine, laiendatud kino, iseseisev kirjastamine, kultuuridevaheline kommunikatsioon, illustratsioon, mälu, liikuv pilt, narratiiv, osaluspraktika, heli, struktuurifilm, mitte-ladina ja ladina tüpograafia, nähtav keel, visuaalne identiteet ja visuaalne uurimus.

Programmi märgitud tugevused, mida lõpetajatele, õpilastele, kommentaatoritele ja kriitikutele vaatavad, on selle interdistsiplinaarne olemus, arenenud ja spetsialiseerunud praktika kvaliteet, kokkupuude alternatiivsete tegevussuundadega, koostöövõimalused, valdkondadevaheline stuudiokultuur, vastastikuse õppimise võimalus ja võimalus katsetada seda, kui toetatakse kolledži tehniliste vahendite juurdepääsetavust.

Programmil on edukate praktikute võrgustik, sealhulgas pikk nimekiri märkimisväärsetest vilistlasedest, kes on muutnud kommunikatsioonipraktikat ja sisaldavad Åbäke, Brave New Alpsi, Daniel Eatock, FUEL, graafilise mõtlemise rajatis, James Goggin, James Jarvis, JULIA, Le Gun , Tom Gauld, Sara Fanelli, Troika, Jonathan Barnbrook, Phil Baines, Morag Myerscough ja Miks mitte Partnerid.

Programmil on pikaajaline maine, et anda üliõpilastele sihtasutus ja mõtlemine, et oma individuaalset praktikat algatada, ümber kujundada, laiendada ja edasi arendada. Me tervitame taotlejaid erinevatest ja erinevatest kontekstidest ja taustadest; see rikub ja elavdab meie kogukonda. Me tõesti usume ja tõendeid selle kohta, et inimesed teevad koha.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 27 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud August 1, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppetasud aastal 2019/20 - välismaal: 28 400 naela aastas (56 800 naela kokku); Suurbritannia / EL: 9500 naela aastas (19 000 naela kogusumma); Kanalisaared ja Mani saar on 14 200 naela (kokku 28 400 naela).
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applications for the September 2020 intake will open in September, 2019. Please send a request for information to receive updates on the application process and deadlines.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuni 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications for the September 2020 intake will open in September, 2019. Please send a request for information to receive updates on the application process and deadlines.

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications for the September 2020 intake will open in September, 2019. Please send a request for information to receive updates on the application process and deadlines.
End Date
Juuni 2022