MA visuaalne kommunikatsioon: graafiline disain

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie MA visuaalse kommunikatsiooni: graafilise disaini kursus on intensiivne stuudiopõhine programm, mis ühendab loomingulise ja professionaalse arengu. Pakutakse võimalusi tööpraktikaks koos partneritega, sealhulgas Hearst Magazines UK, kursus on keskendunud tööstusele valmistuvate oskuste arendamisele karjääriks graafilise kommunikatsiooni disaini ja sellega seotud valdkondades

Kursuse üksikasjad

  • Pikkus 1 aasta (3 semestrit)
  • Kursuse algus septembris
  • Progressioni graafiline disainer, veebidisainer, videotoimetaja, fotoajakirjanik, kunsti- ja disainidirektor, kommunikatsioonijuht, rakenduste kujundaja.
  • Juhendaja tugi Spetsialisti juhendaja tugi on saadaval 5 päeva nädalas.
  • Stuudiumipöördus Õpilastel on meie ateljeesse pääs 7 päeva nädalas, esmaspäevast reedeni kella 8–30 ja nädalavahetustel 9–17.
  • Kuidas hinnatakse teie tööd Visuaalsed ja kirjalikud ülesanded ning projektid.
  • Külalislektorid Külalislektorid, kes on pärit erinevatest asjakohastest valdkondadest, korraldavad mitmeid esitlusi, mis aitavad teil määratleda oma tulevikulootused ja ambitsioonid.

124098_ScreenShot2019-11-03at3.53.59PM.png

Mida oodata

1. semester

Oma esimesel semestril pannakse teile komplekt püksikute sarja, mille eesmärk on ergutada teie loovust ja aidata teil arendada leidlikkust ja vastupidavust, mida professionaalne loomepraktika nõuab. Te hakkate visandama ise juhitud projektitaotlust, mis lõpuks kujuneb teie iseseisvaks suurprojektiks.

2. semester

Jätkate oma loomingulise praktika arendamist, käsitledes samal ajal seda, kuidas kunstnikud ja disainerid peavad tegelema oma valdkonna tuleviku sepistamisega. Teile antakse võimalus uurida oma ideid teiste magistrikursuste üliõpilastega ning ka praktikavõimalus.

3. semester

Selle semestri jooksul pöörduvad kõik teie tähelepanekuid teie iseseisva suurprojekti uurimise, arendamise ja tootmise poole. Aasta lõpeb teie projektide näitusega, tähistades intensiivse loomingulise, kontseptuaalse, kriitilise ja professionaalse arengu perioodi lõppu.

Sisenemise nõuded

Vanus

20 aastat

Haridustase

Kunsti bakalaureuse kraadi edukas läbimine

Õpilasi, kes ei vasta nende sisenemise nõuetele, peetakse endiselt nende endi individuaalseks õnnestumiseks.

Inglise keele tase rahvusvahelistele üliõpilastele

IELTS 6.5 (elementi alla 5.5 pole)

Portfell

Vajalik portfell ja isiklik avaldus.

Tööpraktikad

Meie eksklusiivse partnerluse kaudu Suurbritannia ajakirjaga Hearst Magazines pakub see kursus meie õpilastele võimaluse taotleda 4-6-nädalast praktikakohta ühel Hearsti Suurbritannia väljaandel, sealhulgas Harperi basaar, Esquire, Elle, Cosmopolitan ja palju muud. Varasemad õpilased, kes on sellest võimalusest osa võtnud, on läinud tööle Suurbritannia Hearst Magazines'i.

Kuidas me õpetame

Kogu selle kursuse vältel õpetatakse õpilastele erialaseminare, külalislektoreid, regulaarseid üks-ühele ja rühmaõpetusi.

Õppeained

Graafilise disaini oskused ja kontseptuaalne väljatöötamine; kriitilised oskused; uurimisoskused; kriitiline visuaalse kommunikatsiooni praktika; fotograafia; materjalide katsetamine; loominguline projektijuhtimine ja projekti elluviimine

Karjäär

Varasemad tudengid on edasi töötanud sellistes kohtades nagu Esquire Magazine, Vivienne Westwood ja Fashion Crossover.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Cambridge school of visual & performing arts (csvpa) is a dedicated arts and performance school in the centre of cambridge. We offer diploma, foundation, undergraduate and postgraduate courses acr ... Loe edasi

Cambridge school of visual & performing arts (csvpa) is a dedicated arts and performance school in the centre of cambridge. We offer diploma, foundation, undergraduate and postgraduate courses across art & design, fashion, music and performing arts. Näita vähem