Ülevaade

MA visuaalne kommunikatsioon: graafiline disain on intensiivne stuudioprogramm, mis ühendab loomingulise ja professionaalse arengu. Proovides praktikakohti tööstuspartneritega, sealhulgas Hearst Magazines UK-ga, on kursus keskendunud täna tööstuspõhiste oskuste, digitaalse kindlustunde ja loominguliste oskuste arendamisele graafilise kommunikatsiooni disaini ja sellega seotud valdkondade karjääris.

Kesk-Cambridge'i stuudiosse asuva intensiivse 12-kuulise programmi raames saate edendada erialaseid teadmisi oma valitud kommunikatsioonide disaini valdkonnast ja julgustada uurima uusi meetodeid, digitaalseid platvorme ja tehnoloogiaid, mis aitavad välja töötada originaalse lähenemisviisi ja võtta oma töötada põnevates uutes suundades. Lisaks sellele, et täiustada teadmisi põhiprintsiipidest ja traditsioonilistest töökohtadest tulevaste karjääride jaoks vajalike traditsiooniliste trükiste ja ekraanipõhiste oskuste arendamise kohta, toetatakse teid tänapäevase graafilise disaini laiendatava valdkonna, sealhulgas liikuvgraafika, digitaalse ja interaktiivse disaini UX / UI, infodisain ja kasutajasõbralikud lähenemised.


Ainulaadsed võimalused

See programm pakub silmapaistvat erialast õppetööd koos ulatuslike akadeemiliste kontaktide ja stuudiojuurdepääsuga. Magistriõppe üliõpilaseks saate kasu:

 • Eksklusiivne juurdepääs meedia ja tööstuse asjatundlikkusele, töökodadele ja praktikale meie partnerite kaudu, kaasa arvatud meie disainpartner Hearst Magazines UK, nimede väljaandja, sealhulgas Digital Spy, Esquire ja Elle Decoration.
 • Ekspertarvamused tööstuslikult tegutsevatel professionaalsete graafikutöösturitel, branding ekspertidel, animaatoritel ja illustraatoritel, kellel on kirglik õpe.
 • Intensiivne õpikogemus, mis on kohandatud vastavalt teie vajadustele ja ambitsioonidele, kõrgetasemelise personaalse toetuse ja 1: 1 juhendaja ajaga.
 • Võimalused töökohal või tööstusharu juhendamine kursuse osana.
 • Kraadiõppe kvalifikatsiooni peate silma paista ja tulema edasi.
 • Koostöö loomingulise, interdistsiplinaarse ja globaalse kraadiõppe kogukonnaga.
 • Teie enda iMac ja stuudio tööruum avatud igal nädalapäeval.
 • Juurdepääs korrapärasele elukarvale meie pühendatud joonistustööstuses.
 • Väike, toetav ja spetsialiseerunud loomemajanduse kolledž ilusas, ajaloolises ja kultuurilises linnas - loominguline hotspotti, kus elab üks Ühendkuningriigi kõige dünaamilisemaid ja rahvusvahelisi õpilaste kogukondi.


Mida oodata

Algusest peale täiendavad seatud ja eneses algatatud projektid olulisi disaini oskusi, sealhulgas tüpograafiat, toimetamist ja trükkimist (trüki ja veebi), veebidisaini, kampaaniaid, reklaami ja kunsti suunda, ettevõtte branding ja pakendamist. Lisaks tavapärasele professionaalsele tööle tulevase karjääri jaoks vajalikele traditsioonilistele printimis- ja ekraanipõhistele oskustele aitab teil laiendada oma teadmisi kaasaegse loomingulise ja kaubandustava kohta, uurides liikuvuse graafikat, digitaalset, interaktiivset ja kogemuste kujundust UX / UI ja infodisain.


Praktika

Kursusel pakutakse töökogemuse või mentorluse võimalusi, mis aitavad teil luua tööstusharu kontakte, luua oma CV ja valmistada teid tööle loova asutuse või stuudio, samuti vabakutseline disain. Meie koostöö tööstuspartneritega, sh Hearst Magazines UK, seab meie programmid kaugemale. Võite taotleda internatuuri ühe oma disaini juhitud kaubamärgiga, et kogeda trükistes ja veebis toimetuslikku disaini ning saada ülevaade visuaalse kommunikatsiooni ja illustreeritud ja animeeritud digitaalse infosisu tootmise tähtsusest kogu maailma vaatajaskonnale.

Eelmised õpilased on töötanud Disaini interni juures Esquire'is ja ELLE'is , samuti teistes Londoni ja Pekingi graafilise disaini ja fotograafiaagentuurides . Need paigutused on aidanud varasematel üliõpilastel välja töötada püsivad professionaalsed kontaktid ja isegi nende esimene ajakirjade disaini töö Hearstis.


Tööstusprojektid

Lisaks saate ülevaate tootmisharust konkursside, projektide ja live pühade kaudu. Nende hulka kuulub spekulatiivne futuuride disainiprojekt, mille on välja pakkunud auhinnatud loovagentuur The District, ELLE poolt välja pakutud moel toimetuslik lugu, uue stiilis Sosandari poolt loodud elav brändipaketiga ning Digital Spy digitaalne sisu / sotsiaalmeedia projekt. Meie programm Külalislektorite Lektorid on lisatud uuenduslike spetsialistid töötavad kogu kaasaegse disaini valdkonnas, sealhulgas Elana Jeeaoo, Senior Visual disainer ustwo, Buzzfeed illustraator Rebecca Hendin, David Tang, plii liikuva graafika disainer NBC Universal, samuti juhtivad Kunstiline juht Suzanne Sykes ( Sunday Times ) ja Tom Meredith ( ELLE ).


Karjäär

Kursus annab õpilastele kogemusi ja ekspert oskusi karjääri laienevate loomemajanduse Suurbritannias ja kogu maailmas kogu valdkonnas graafika ja kommunikatsiooni disain, sealhulgas toimetuse ja kirjastamine, UX / UI disaini, reklaami ja kunsti suunas, digitaalse meedia ja interaktiivne disain, branding, liikuvgraafika ja animatsioon, kogemuste kujundus, visuaalne turundus ja digitaalse infosisu tootmine. Eelmised kõrgkooli lõpetanud on vabakutselise graafilise disaini karjäärid; branding ja turustamine; graafiline disainer Esquire'is.


Ressursid

Kõik meie magistriõppe üliõpilastel on ligipääs paljudele ressurssidele, mis toetavad nende õpinguid ja kaasaegse kunsti ja disaini kaasaegse praktika hübriidset olemust, sealhulgas:

 • Tööstusharu standardne tarkvara, sealhulgas Adobe Creative Cloud, Maxon Cinema 4D.
 • Fotograafia stuudiod ja juurdepääs märgadele pimedale ruumile.
 • Digital Media Suite ja tehniline tugi.
 • Puit, metall ja keraamika 3D töökojad ja tehniline tugi.
 • Prototüüp Lab (sealhulgas 3D-printer ja laser-lõikur).
 • Joonistamise stuudio.
 • Tööstuslikud õmblusmasinad ja rõivamanuste tehniline tugi.
 • Gerberi tehnoloogia.
 • Akadeemiline oskuste nõunik (saadaval grupi ja 1: 1 õpetuste jaoks).

Lisaks CSVPA pakutavatele rajatistele ja teadmistele on õpilastel olnud võimalus teha koostööd Cambridge'i tehnoloogiaekspertidega, sealhulgas Cambridge'i ülikooli Cambridge Makespace'i insenerid ja kohalikud digitaalsed trükitööstused.


Nõuded

Vanus
20 aastat

Haridustase
Edukalt lõpetanud bakalaureusekraadi graafilise disaini, graafika ja illustratsiooni, kommunikatsiooni disaini või tihedalt seotud teema.

CSVPA tunnustab paljusid kvalifikatsioone ja / või asjakohaseid kogemusi ning julgustab kõiki inimesi esitama taotlusi, millel on oma huvi ja kogemus. Taotlusi ilma kvalifikatsiooni- või distsiplinaarkontrollita, mis on välja toodud eespool, kuid mis näitavad asjakohast kogemust, vajalikud oskused ja intellektuaalsed saavutused, mis on vajalikud kursuse edukaks läbimiseks. Samaväärne kogemus peab olema tõendatud professionaalse CV täiendava esitamise kaudu.

Mõnedel juhtudel võivad üliõpilased olla kohustatud täitma kraadiõppe.

Inglise tase
IELTS 6.5 (ükski element alla 5.5)

Portfell

Alusta
September-september

Kursuse pikkus
3 semestrit

Akrediteerimine
Falmouthi Ülikool

Kontakttunde
Kuni 15 tundi nädalas

Inglise keel
Vajaduse korral kuni 5 tundi nädalas


Isikliku avalduse

Palun esitage lühike avaldus (300-400 sõna), räägib meile ennast, oma varasemat kogemust ja oma lähenemist loomepraktikale. Palun lisage:

 • Põhjused meie MA kursusele.
 • Kogemused ja oskused. Mida sa varem tegid?
 • Teie lähenemine kunsti / disaini praktikale. Mis inspireerib, teavitab ja mõjutab seda, mida teete - ja miks?
 • Teie eesmärgid. Mida sa loodad MA-st välja tulla?
 • Teie pikaajalised ambitsioonid. Kuidas teie arvates aitab kraadiõpe loovate tööstuste karjääri areneda?
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Cambridge School of Visual & Performing Artsis »

Viimati uuendatud July 20, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
3 semestrit
Price
22,920 GBP
Avaleht / EL: 13 500 £ / Rahvusvahelised õpilased: 22 920 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi